RC auto Buddy Toys BRC 16.511 Bulan MAXI

Výrobca: Buddy Toys , Kategória: RC modely
Kód tovaru: BDD444467

autíčko na diaľkové ovládanie • vhodné do mierneho terénu • meradlo 1:16 • frekvencia 2,4 GHz • rýchlosť až 12 km/h • napájanie auta 6V 700mAh akumulátorom (v balení), vysielačky 2× AA

Zistiť dostupnosť

Buddy Toys BRC 16.511 RC Bulan MAXI, zelená


Autíčko na ovládanie Bulan MAXI na prvý pohľad dáva vedieť, že ide o skvelú hračku do terénu. Terénne gumy a efektívne odpruženie totiž zaisťujú, že si s týmto modelom užijete veľa zábavy aj mimo spevnenej plochy. S plne nabitou 6V batériou (v balení) dosiahne autíčko rýchlosť až 12 km/h, čo je spolu so skvelou manévrovateľnosťou receptom na veľa zábavne strávených hodín. Batéria sa nabíja z USB konektora, takže ju možno nabíjať nielen zo zásuvky, ale tiež napríklad z počítača či powerbanky. Ovládanie je riešené 2,4GHz pištoľovou vysielačkou, ktorej signál nie je náchylný na rušenie ani v tesnej blízkosti ďalších modelov.

Buddy Toys BRC 16.511 RC Bulan MAXI, zelená

Autíčko na ovládanie Bulan MAXI na prvý pohľad dáva vedieť, že ide o skvelú hračku do terénu. Terénne gumy a efektívne odpruženie totiž zaisťujú, že si s týmto modelom užijete veľa zábavy aj mimo spevnenej plochy. S plne nabitou 6V batériou (v balení) dosiahne autíčko rýchlosť až 12 km/h, čo je spolu so skvelou manévrovateľnosťou receptom na veľa zábavne strávených hodín. Batéria sa nabíja z USB konektora, takže ju možno nabíjať nielen zo zásuvky, ale tiež napríklad z počítača či powerbanky. Ovládanie je riešené 2,4GHz pištoľovou vysielačkou, ktorej signál nie je náchylný na rušenie ani v tesnej blízkosti ďalších modelov.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ modelu terénne
Merítko 1:16
Počet frekvencií 1
Dobíjanie batérie
Maximálny dosah 50 m
Stabilizácia (gyroskop) Nie
6 let
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 39.0 cm
Výška výrobku 20.0 cm
Hĺbka výrobku 23.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 39.0 cm
Výška balenia 20.0 cm
Hĺbka balenia 23.0 cm
Váha balenia 1.8 kg
Více informací Méně informací