Rádioprijímač Hyundai PR 471 PLL SU WS biely

výpredaj
Výrobca: Hyundai , Kategória: Rádioprijímače
Kód tovaru: HYUPR471PLLSUWS

Prenosný rádioprijímač, digitálny FM tuner, USB vstup, MicroSD karty, podpora MP3, budík, napájanie zo siete alebo batériami

Zistiť dostupnosť

Hyundai PR 471 PLL SU WS, biela


Hyundai PR 471 PLL SU WS je prenosný rádioprijímač, ktorý spoločnosť uvádza slovami: „malý, ale univerzálny“. Aj cez kompaktnú veľkosť a priaznivú cenu ponúka bohaté možnosti využitia, ktorého základom je samozrejme digitálny FM tuner umožňujúci do pamäti uložiť až 50 obľúbených staníc.


Rádio ale zďaleka nie je všetko


Na tele si však môžete všimnúť aj USB port, ktorý vám umožní prehrávať hudbu aj z flashdiskov a podporuje tiež rozšírený formát MP3. Rovnako tak je k dispozícii aj slot pre pamäťové karty typu micro SD. Výhodou je tiež fakt, že informácie o skladbách sú zobrazované na prehľadnom LCD displeji s modrým podsvietením. Rovnako tak ale môžete rádioprijímač používať ako budík, ktorý má k dispozícii aj obľúbenú funkciu Snooze a nechýba ani digitálne zobrazovanie času. Samozrejmosťou je potom hlasný reproduktor, ale slúchadlový výstup pre diskrétne počúvanie je už veľmi príjemným benefitom. Rovnako tak to, že možno tento model napájať ako z elektrickej siete, tak batériami (3× batérie typu C (R14).

Malý, ale univerzálny…

…aj tak by sa dal označiť nový rádioprijímač Hyundai PR471PLLSU. Ponúka totiž široké spektrum využitia a možností prehrávania. Základom je digitálny FM tuner. Uložiť do pamäte prístroja môžete až 50 svojich obľúbených rozhlasových staníc.

Rádiom to nekončí

Vďaka zabudovanému USB vstupu môžete prehrávač Hyundai PR471PLLSU využiť aj k počúvaniu svojej obľúbenej hudby z Flash disku a to vo formáte MP3. Využiť je možné aj slot pre MicroSD karty. Všetky informácie o prehrávaných súboroch sa zobrazujú na prehľadnom LCD displeji. Pri zhoršených svetelných podmienkach určite využijete jeho modré podsvietenie.

Popri možnosti počúvania rozhlasových staníc alebo MP3 súborov, je možné tento prehrávač využiť aj ako budík. Disponuje naviac aj funkciou SNOOZE a samozrejme tiež digitálnymi hodinami. Súčasťou prístroja je tiež slúchadlový výstup. Rádioprijímač Hyundai PR471PLLSU je možné napájať ako z elektrickej siete, tak batériami.


  • Digitálny FM tuner , 50 predvolieb
  • LCD displej
  • USB vstup
  • Vstup pre Micro SD karty
  • Podpora formátu MP3
  • Výstup pre slúchadlá
  • Hodiny, budík, prispania SNOOZE
  • Funkcia odloženého vypnutia SLEEP
  • Výstupný výkon 0,8 W
  • Napájanie: sieť 230 V / 50 Hz alebo 3 x batérie typu C (R14)

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
digitálny
Vlnový rozsah FM
Internetové rádio Nie
LCD displej Áno
Áno
Áno
Áno
Nie
Áno
Odolnosť proti vode Nie
Nie
Napájanie sieťové 230V, batéria C
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 21.0 cm
Výška výrobku 14.0 cm
Hĺbka výrobku 5.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.7 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 17.5 cm
Výška balenia 8.5 cm
Hĺbka balenia 23.0 cm
Váha balenia 0.8 kg
Více informací Méně informací