Puzdro na tablet Logitech Slim Folio na Apple iPad Pro 12.9 (3rd gen), UK (920-009153) sivé

Výrobca: Logitech , Kategória: Púzdra a kryty
Kód tovaru: LOG920009153

Maximálna výška zariadenia: 28 cm
Maximálna šírka zariadenia: 21.5 cm
Farba: sivá
Typ puzdra: s klávesnicou
Klávesnica: Áno
Možnosť polohovania: Áno
Určené pre model tabletu: Apple iPad Pro 12,9" (2018)
Pre značku: Apple

Zistiť dostupnosť

Pouzdro Slim FolioLogitech Slim Folio, čierna


Univerzálne puzdro značky Logitech sa vyznačuje štíhlou a odľahčenou konštrukciou, vďaka ktorej sa ľahko prenáša z miesta na miesto a zároveň chráni iPad proti nárazom, odretiu alebo poliatiu. Bez ohľadu na to, kde plníte svoje úlohy a pracovné záväzky – na stolíku v kaviarni, na pracovnom stole alebo na svojich kolenách – puzdro vždy spoľahlivo udržuje váš iPad v optimálnom uhle na písanie alebo sledovanie na ľubovoľnom povrchu. Puzdro s klávesnicou predstavuje dokonalý mix jednoduchosti, ktorý v sebe ukrýva tri praktické režimy, a to písanie, sledovanie a ochranu.


Spoľahlivé pripojenie Bluetooth


Puzdro využíva pokročilú technológiu Bluetooth, ktorá zaisťuje spoľahlivé a energeticky úsporné pripojenie bez výpadkov medzi iPadom a klávesnicou. Pripojenie stačí raz nakonfigurovať a klávesnica sa bude automaticky pripájať pri nastavení iPadu do režimu na písanie.


Životnosť batérie


Puzdro využíva na napájanie klávesnice vymeniteľné mincové batérie. Vďaka efektívnemu systému riadenia napájania budete môcť puzdro používať až 4 roky bez nutnosti výmeny batérií. Funkcia automatického zapnutia a vypnutia iPadu ho pri otvorení zapne a pri jeho zatvorení opäť uspí, čím šetrí cennú energiu batérie.


Premena iPadu na notebook jedným kliknutím.

 


Pohodlné písanie ako na notebooku


Vychutnajte si hodiny pohodlného, flexibilného písania vďaka veľkým tlačidlám s ideálnym odstupom a rozvrhnutím od kraja ku kraju. Vaše ruky sa tak nebudú musieť stláčať v neprirodzene úzkom priestore. Prvotriedne mechanické klávesnice sú navrhnuté s dráhou zdvihu 1,5 mm, ktorá zaistí ideálny odskok pri každom stlačení klávesu, čo zaistí rýchle a presné písanie.


Psaní jako na notebooku
 


Praktická integrovaná klávesnica


Klávesnica puzdra Slim Folio je integrovaná do puzdra, takže sa vám nemôže stratiť a je vždy poruke, keď práve potrebujete písať.


Integrovaná klávesnice
 


Skvelé uhly na písanie a sledovanie


V režime na písanie udržuje puzdro Slim Folio váš iPad v uhle 58°, ktorý je ideálny pre vysokú efektivitu práce. Na režim sledovania sklopte puzdro a váš iPad sa tým nastaví do praktického uhla 10°, ktoré je optimálne na sledovanie vašich obľúbených programov a ďalšie aktivity.


Skvělé úhly
 


Ochrana spredu i zozadu


Puzdro Slim Folio dôkladne obklopuje iPad a poskytuje mu komplexnú ochranu proti nárazom, odretiu a poliatiu. Vonkajšia umelá látka je mäkká na dotyk, ale pritom odolná proti oderu. Zvnútra poskytuje ľahký rám a klávesový modul konštrukčnú celistvosť bez toho, aby výrazne zvyšoval hmotnosť iPadu. Ochrana
 


Základňa na Apple Pencil


Kreslite, píšte, a potom vložte Apple Pencil do držiaka, kde sa nestratí a nebude prekážať. Praktický držiak ho spoľahlivo udrží na mieste, kým sa ho nerozhodnete znovu použiť.


Apple Pencil

Video

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 920-009153
Ďalšie parametre
12.9
Áno
Áno
Apple iPad Pro 12,9" (2018)
Pre značku Apple
sivá
Typ puzdra s klávesnicou
Maximálna šírka zariadenia 21.5 cm
Maximálna výška zariadenia 28 cm
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 28.7 cm
Výška výrobku 23.0 cm
Hĺbka výrobku 2.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.7 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 3.1 cm
Výška balenia 29.5 cm
Hĺbka balenia 24.0 cm
Váha balenia 1.0 kg
Více informací Méně informací