Puzdro na tablet Logitech Slim Combo na Apple iPad Pro 10,5, UK (920-008448) čierne

Výrobca: Logitech , Kategória: Púzdra a kryty
Kód tovaru: LOG920008448

Maximálna výška zariadenia: 25.1 cm
Maximálna šírka zariadenia: 17.4 cm
Farba: čierna
Typ puzdra: s klávesnicou
Klávesnica: Áno
Možnosť polohovania: Áno
Určené pre model tabletu: Apple iPad Pro 10,5"
Pre značku: Apple

Zistiť dostupnosť

PouzdroLogitech Slim Combo, čierna


S puzdrom Logitech Slim Combo v elegantnej čiernej farbe na iPad 5. a 6. generácie bude váš prístroj v bezpečí pred pádmi, otrasmi či odieraním, a pritom budete mať k dispozícii mnoho zaujímavých funkcií. Vďaka jeho 4 univerzálnym režimom, odnímateľnej klávesnici a nastaviteľnému stojančeku bude váš iPad pripravený na prakticky každú úlohu a budete môcť robiť všetko, na čo si len spomeniete.


Praktické režimy


Pri nastavení klávesnice do vzpriamenej polohy aktivujete režim na písanie a môžete začať písať. Ak klávesnicu dáte bokom a použijete puzdro v režime na sledovanie, môžete nielen sledovať videá a filmy, ale využívať aj ďalšie aktivity. Pri posune klávesnice čo najviac dole zapnete režim štúdio, pri ktorom môžete začať pohodlne kresliť, alebo si robiť poznámky pomocou digitálnej ceruzky. A pri sklopení stojančeka na držanie v ruke aktivujete režim kniha, ktorý je ideálny na čítanie.


Bluetooth


Pripojenie stačí raz nakonfigurovať a klávesnica sa bude automaticky pripájať pri nastavení iPadu do režimu na písanie. Puzdro využíva pokročilú technológiu, ktorá zaisťuje spoľahlivé, energeticky úsporné pripojenie bez výpadkov medzi iPadom a klávesnicou.


Dokonalá univerzálnosť na nekonečné možnosti.

 


Písanie ako na notebooku


Rozvrhnutie kláves s ideálnym odstupom ako na notebooku vám umožní nerušene písať po celé dlhé hodiny. Klávesy s 3 úrovňami regulovateľného podsvietenia vám umožnia písať aj v noci. Vďaka celému radu klávesových skratiek systému iOS budete mať ovládacie prvky iPadu, ako sú ovládanie médií, hlasitosť alebo jas obrazovky, na dosah ruky. Psaní jako na notebooku
 


Klávesnica pripojená aj odpojená


S odnímateľnou klávesnicou puzdra Slim Combo máte k dispozícii celý rad možností. Môžete písať, nech máte klávesnicu pripojenú alebo odpojenú, a to všetko len podľa vašich individuálnych potrieb na danú aktivitu. Klávesnice připojená i odpojená
 


Flexibilné pozorovacie uhly


Flexibilné pozorovacie uhly vám zaručia, že vždy všetko uvidíte zreteľne. So 40 stupňami nastavenia pozorovacích uhlov a nastaviteľným stojanom môžete puzdro Slim Combo plynulo sklopiť a zafixovať na mieste. Či ste doma na gauči, pri pracovnom stole alebo v lietadle, budete mať ideálny náhľad na obrazovku vášho iPadu.


Pozorovací úhly
 


Robustná ochrana


Puzdro dôkladne obklopuje váš iPad a poskytuje mu komplexnú ochranu proti nárazom, odretiu a poliatiu. Vonkajšie materiály sú veľmi odolné a navrhnuté tak, aby vydržali každodenné používanie. Vďaka tomu sa puzdro pohodlne vyberá a zasúva do tašky.


Robustní ochrana
 


Základňa na Apple Pencil


Kreslite, píšte, a potom vložte Apple Pencil (nie je súčasťou balenia) do držiaka, kde sa nestratí a nebude prekážať. Praktický držiak ho spoľahlivo udrží na mieste, kým sa Apple Pencil nerozhodnete znovu použiť.


Apple Pencil

Video

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 920-008448
Ďalšie parametre
10,5
Áno
Áno
Apple iPad Pro 10,5"
Pre značku Apple
čierna
Typ puzdra s klávesnicou
Maximálna šírka zariadenia 17.4 cm
Maximálna výška zariadenia 25.1 cm
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 4.2 cm
Výška balenia 26.5 cm
Hĺbka balenia 21.2 cm
Váha balenia 0.9 kg
Více informací Méně informací