Puzdro na tablet GoGEN Maxipes Fík MAXI KAPSA 7 O (GOGMAXIKAPSA7O) oranžové

Výrobca: GoGEN , Kategória: Púzdra a kryty
Kód tovaru: GOGMAXIKAPSA7O

Maxikapsa pre deti - ochranné silikónové púzdro k tabletu Maxpad7 hneď v niekoľkých farebných variantách. Môžete tak meniť farby tabletu podľa chuti.

Zistiť dostupnosť

GoGEN puzdro na tablet Maxipes Fík pre MAXPAD 7, oranžová


O hračky a pomôcky pre deti je potrebné sa riadne starať. Ani sa nenazdáte, a drahý prístroj môže vašej malej ratolesti vypadnúť z ruky. Chráňte tablet Maxpad 7 a zaobstarajte mu krásne maľované puzdro od spoločnosti GoGEN. Kryt je vhodný na tablet s uhlopriečkou 7 palcov a chráni prístroj pred poškodením v dôsledku pádu.


Materiál puzdra je veľmi príjemný na dotyk. Deti však predovšetkým poteší nádherný kreslený motív na zadnej strane, kde je vyobrazený obľúbený večerníčkový hrdina Maxipes Fík spolu so svojou dobrou majiteľkou – dievčatkom Ájou.

Náhradné púzdro Maxikapsa pre detský tablet Maxpad7 rozšíří možnosti farebných kombinácií už zakúpeného tabletu. Nepáči sa vášmu dieťaťu farba tabletu, ktorú ste mu vybrali alebo sa vám pôvodné púzdro poškodilo? Nie je nič ľahšie, než dokúpiť púzdro nové, farebné, presne podľa predstáv dieťaťa a tablet je ako nový. Púzdro je praktický doplnok tabletu, ktorý zvyšuje komfort držania a ochráni tablet pred pádom a poškodením. Maxikapsa je vyrobená z príjemného plne prefarbeného plastu na báze silikónu. Je mäkučká, príjemná na dotyk a naviac ozdobená postavičkami z večerníčka Maxipes Fík. Týmto zapadá do ucelenej série detskej elektroniky GoGEN Maxipes Fík. Pre deti, ktoré sa radi parádia, je možné zabezpečiť si k jednému tabletu naviac i ďalšie púzdra. Modré, oranžové, biele či zelené a doladiť si tak tablet podľa momentálnej nálady.

Náhradné púzdro Maxikapsa pre detský tablet Maxpad7 rozšírí možnosti farebných kombinácií už zakúpeného tabletu. Nepáči sa vášmu dieťaťu farba tabletu, ktorú ste mu vybrali, alebo sa vám pôvodné púzdro poškodilo? Nie je nič ľahšie, než dokúpiť púzdro nové, farebné, presne podľa predstáv dieťaťa a tablet je ako nový. Púzdro je praktický doplnok tabletu, ktorý zvyšuje komfort držania a ochráni tablet pred pádom a poškodením. Maxikapsa je vyrobená z príjemného plne prefarbeného plastu na báze silikónu. Je mäkučká, príjemná na dotyk a naviac ozdobená postavičkami z večerníčka Maxipes Fík. Týmto zapadá do ucelenej série detskej elektroniky GoGEN Maxipes Fík. Pre deti, ktoré sa radi parádia, je možné zabezpečiť si k jednému tabletu naviac i ďalšie púzdra. Modré, oranžové, biele či zelené a doladiť si tak tablet podľa momentálnej nálady.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber GOGMAXIKAPSA7O
Ďalšie parametre
7
Nie
Nie
GoGEN Maxipes Fík MAXPAD 7
Pre značku GoGEN
oranžová
Typ puzdra kapsa
Maximálna šírka zariadenia 140 cm
Maximálna výška zariadenia 225 cm
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 1.5 cm
Výška výrobku 13.5 cm
Hĺbka výrobku 22.3 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 16.0 cm
Výška balenia 2.5 cm
Hĺbka balenia 26.0 cm
Váha balenia 0.2 kg
Více informací Méně informací