Projektor Yaber K2s (K2s) čierny

Výrobca: Yaber , Kategória: Projektory
Kód tovaru: YABK2S

Značky: Yaber
Ethernet: nie
Slot pre pam. karty: Nie
USB vstup: Áno
Wi-Fi: Áno
Bluetooth: Áno
S-Video výstup: Nie
D-Sub 15 pin: Nie

Zistiť dostupnosť

Yaber K2s


Neobmedzujte sa limitujúcimi rozmermi televízora alebo monitora. Zaobstarajte si projektor Yaber K2s, ktorý vám ponúkne obraz sledovaného filmu či hranej hry v neskutočnej veľkosti až 200 palcov. Projektor pripojíte k svojmu zariadeniu cez HDMI, alebo môžete bezdrôtovo zrkadliť obrazovku. So svetelným výstupom 800 ANSI lúmenov uvidíte obraz s vysokým jasom a bohatými farbami aj počas slnečného dňa, a to v skvelej 4K kvalite. Pri prevádzke nejde projektor takmer počuť, jeho hlasitosť nepresahuje hodnotu 28 dB.


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Moderný projektor umožní káblový aj bezdrôtový prenos obrazu
  • V závislosti od vzdialenosti dokáže vytvoriť obraz s uhlopriečkou až 200 palcov
  • S vysokou svietivosťou 800 ANSI lúmenov uvidíte na obraz aj za bieleho dňa
  • Funkcia automatického ostrenia pomáha s nastavením prístroja
  • Zabudovaný TV dongle ponúkne viac než 7 000 aplikácií


So šikovným projektorom K2s môžete premietať obraz cez kábel aj bezdrôtovo.

 


Podpora hlasového ovládania


Nechajte si ruky voľné. Na zmenu nastavenia už nemusíte používať diaľkové ovládanie. Stačí aktivovať hlasovú asistentku Alexu, ktorej pomocou jednoduchých príkazov poviete, čo má projektor urobiť.

 


NFC pre bezdrôtové pripojenie


Streamujte obľúbený obsah aj bez pripojenia káblov. Technológia NFC podporuje bezdrôtové pripojenie telefónu či tabletu a zrkadlenie obrazovky. Hrajte hry alebo sledujte videá v skvelej kvalite priamo na stene alebo premietacom plátne s veľkosťou až 200 palcov.

 


Rýchle automatické nastavenie


Nie v každej miestnosti máte k dispozícii perfektné podmienky na priame postavenie projektora pred stenu alebo plátno. V prípade, že k premietaniu dochádza z boku, dochádza k skresleniu obrazu. Funkcia lichobežníkovej korekcie vám umožní obraz ľahko vyrovnať, aby ste si sledovanie užili na maximum. K jednoduchému nastaveniu prispieva aj funkcia automatického zaostrenia.

 


Sýte farby


Či už sledujete filmy, alebo hráte hry, vždy sa môžete spoľahnúť na obraz vo vysokej kvalite. 4K rozlíšenie prináša ostré krivky a bohaté sýte farby, ktoré akoby vystúpili z reality okolo nás.

 


Veľká uhlopriečka


V závislosti na vzdialenosti projektora od steny sa líši veľkosť obrazu, ktorú prístroj dokáže ponúknuť. Čím bližšie je, tým menší obraz dostanete. Objektív projektora zvláda premietať obraz s uhlopriečkou v rozmedzí 40 až 200 palcov.

 


360° zvuk Dolby audio


Rovnako kvalitný ako obraz je aj zvuk. O ten sa starajú zabudované reproduktory s celkovým výkonom 20 W. Využitím technológie Dolby audio dochádza k detailnému spracovaniu zvuku, ktorý dokáže vyplniť celú miestnosť.

 


Zabudovaný TV dongle


Zábava nikdy neskončí. Vďaka zabudovanému TV donglu získate priamo z projektora prístup k tisícom dostupných aplikácií vrátane streamovacích služieb. Prihláste sa k svojim účtom a pustite si filmy, seriály, športové prenosy či dokumenty, alebo aj hudbu a hry, a to všetko bez nutnosti pripojenia počítača alebo notebooku.

 


Technológia Wi-Fi 6


Využitie modernej technológie Wi-Fi 6 vám prináša ešte rýchlejší a silnejší signál s nízkou latenciou, aby ste mohli filmy sledovať online a nedochádzalo k zamrznutiu a opakovanému načítaniu obrazu, ktoré by váš zážitok zo sledovania pokazili.

 


Tichý chod


Kedykoľvek sa pozeráte na filmy, o prevádzke projektora nebudete ani vedieť. Jeho hlasitosť nepresahuje 28 dB, takže ho môžete mať položený na nočnom stolíku vedľa postele bez toho, aby vás vyrušoval. Pri aktivácii tichého režimu navyše projektor dokáže ušetriť až 40 % energie.


Záruka 24 mesiacov
Partnumber K2s
Projektor
Kategória určenia domáce kino, kancelárske
LCD
Zdroj svetla LED
Full HD (1920 × 1080)
4K UHD (4 096 × 2 160)
Áno
Áno
Áno
508 cm
Smart Áno
Vstavané reproduktory Áno
3D Nie
Nie
Lampa
800 lúmenov
Rozhranie
2
Nie
Nie
Áno
Nie
Rozhranie audio jack vstup
Áno
Nie
Áno
nie
Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 29.1 cm
Výška výrobku 12.6 cm
Hĺbka výrobku 27.0 cm
Hmotnosť výrobku 3.3 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 34.0 cm
Výška balenia 18.0 cm
Hĺbka balenia 35.0 cm
Váha balenia 4.5 kg
Více informací Méně informací