Projektor Epson EB-530 (V11H673040)

Výrobca: Epson , Kategória: Projektory
Kód tovaru: EPSV11H673040

Značky: Epson
Ethernet: áno
Slot pre pam. karty: Nie
USB vstup: Áno
Wi-Fi: Nie
S-Video výstup: Nie
D-Sub 15 pin: Áno
HDMI vstup: áno

Zistiť dostupnosť

Epson EB-530


Ak túžite po projektore, ktorý by ste mohli využiť v obývačke, v triede, v kancelárii či inej menšej miestnosti, Epson EB-530 s krátkou projekčnou vzdialenosťou (0,5 m - Wide, 1,3 m - Tele) je tým správnym riešením. S revolučnou technológiou 3LCD, integrovanými 16 W reproduktormi, rozlíšením XGA 1024 × 768 px, kontrastným pomerom 16 000 : 1 a pomerom strán 4 : 3 vám totiž sprostredkuje kvalitný priestorový zvuk a veľký, dokonale ostrý obraz plný pestrofarebných detailov. Filmy, videá, fotografie či prednášky, ktoré chcete prezentovať väčšiemu počtu osôb, stačí jednoducho premietnuť na stene menšej miestnosti. Pri premietaní navyše nemusíte zaťahovať žalúzie, vďaka vysokému výstupu bieleho a farebného svetla je obraz čitateľný aj v slnkom prežiarených priestoroch. Prístroj disponuje 0,55" LCD panelom s MLA (D8) - môžete sa teda spoľahnúť na prehľadné a intuitívne ovládanie zobrazovaného obsahu. Zariadenie ale nevyniká len nadupanou technológiou, pýši sa tiež elegantným dizajnom, vďaka ktorému ho môžete umiestniť na strop, stôl alebo pod TV v rámci vašej vkusne zariadenej izby, zasadačky či školskej triedy.


Šetrí vaše financie


Nadšení budete tiež z úspory energie. Zariadenie je totiž schopné automaticky upravovať svetelný výstup na základe premietaného obsahu a súčasne disponuje funkciou dočasného vypnutia zvuku a obrazu v prípade, že sa projektor nepoužíva - samotnú lampu stlmí až o 70 %. Vďaka tejto vychytávke ušetríte nielen veľa peňazí, ale aj mnoho energie získavanej na úkor životného prostredia. Tak neváhajte, prestaňte sa tlačiť pri monitore počítača a sprostredkujte sebe i svojmu okoliu šetrný, no napriek tomu dokonalý audiovizuálny zážitok.
 


Kľúčové vlastnosti:


  • Životnosť lampy až 10 000 hod. ušetrí vaše financie
  • Technológia 3LCD vám zaistí nevšedný vizuálny zážitok
  • 16 W vstavané reproduktory pre kvalitný zvuk
  • Max. rozlíšenie XGA 1024 × 768 px sa postará o obraz plný detailov
  • Zabezpečenie Kensington sprostredkuje dokonalú ochranu

 


Rozlíšenie XGA 1024 × 768 sa postará o obraz plný ostrých detailov.

 


Nevídané vlastnosti


Zariadenie je schopné hravo reprodukovať až 1,07 miliárd farieb a ponúka 5 farebných režimov, vďaka ktorým môžete obraz prispôsobiť premietanému obsahu - tabule, dynamický, prezentácia, sRGB, Divadlo. Medzi ďalšie funkcie a vlastnosti, ktoré vám doslova vyrazia dych, patrí životnosť lampy až 10 000 hodín, svietivosť 3 200 lúmenov, prispôsobiteľné logo používateľa, digitálne priblíženie, dynamické ovládanie lampy, horizontálne a vertikálne korekcie lichobežníkového skreslenia, vstup pre mikrofón a kompatibilita s bezdrôtovou sieťou LAN.

 


Mnoho možností pripojení


Pre pripojenie máte na výber z naozaj širokej palety možností - USB 2.0 s funkciou 3 v 1 (obraz, myš, zvuk), ethernet, LAN, HDMI vstup, 2× VGA vstup, VGA výstup, kompozitný vstup, 2× komponentný vstup, S -Video vstup, audiovýstup, audiovstup, 2× stereofónny konektor mini-jack, vstup pre mikrofón, cinch. Premietať môžete tiež priamo z inteligentných zariadení, a to bezdrôtovo prostredníctvom režimu ad-hoc či infraštruktúry.

 


Maximálna ochrana a bohatý obsah balenia


Ako vlastník projektora sa môžete spoľahnúť na maximálnu ochranu, o ktorú sa skvele postará zabezpečenie Kensington, Bezpečnostná tyč, Zámok jednotky bezdrôtovej siete LAN a tiež možnosť vytvorenia účinného hesla. Okrem samotného projektora balenie obsahuje tiež VGA kábel, napájací kábel, diaľkové ovládanie vr. batérií, návody a množstvo užitočných softvérov.


Záruka 60 mesiacov
Partnumber V11H673040
Projektor
Kategória určenia školské, kancelárske
3LCD
Zdroj svetla LED
XGA (1024 × 768)
XGA (1024 × 768)
16000 : 1
4 : 3
Nie
Nie
37 dB
Áno
274 cm
Vstavané reproduktory Áno
Lampa
3200 lúmenov
10000 hod.
Rozhranie
áno
Nie
Áno
Áno
Nie
Rozhranie audio jack výstup
Áno
Nie
áno
Nie
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 40.0 cm
Výška balenia 22.0 cm
Hĺbka balenia 50.0 cm
Váha balenia 6.0 kg
Více informací Méně informací