Prístupový bod (AP) TP-Link EAP225 - Outdoor (EAP225-outdoor)

Výrobca: TP-Link , Kategória: WiFi routery a AP
Kód tovaru: TPKEAP225OUTDOOR

Použitie: vnútorná
Použitie: vonkajšie
Zisk antény: 3 dB
Počet externých antén: 2
Frekvenčné pásmo: 5 GHz
Frekvenčné pásmo: 2,4 GHz
Wi-Fi Mesh: Áno
Wi-Fi Štandardy: 802.11a (Wi-Fi 1)

Termíny doručenia a vyzdvihnutie:

informujte ma o cene

TP-Link EAP225 (Omada AC1200)


S prístupovým bodom TP-Link EAP225 (Omada AC1200) zaistíte stabilný a rýchly bezdrôtový internet aj vo veľkom priestore, kde sa k nemu pripája veľké množstvo zariadení. Prístroj dokáže v pásme 5 GHz zabezpečiť pokrytie až do vzdialenosti 300 metrov, pri pásme 2,4 GHz je to potom 200 metrov. Pripevnite ho na stenu a napájajte pomocou PoE cez ethernetový kábel. Prístupový bod je vyrobený z odolných materiálov a nerobia mu problém ani zmeny počasia, takže sa výborne hodí na vonkajšie použitie.


Gigabitová rýchlosť siete


Kombináciou dvoch pásiem a s technológiou 2×2 MU-MIMO zaručí rýchlosť siete až 1 200 Mb/s. Všetci hostia vašej siete sa budú môcť pripojiť ľahko a rýchlo, môžete si zvoliť autorizáciu a prihlásenie cez Facebook alebo SMS. Po kúpe uvediete AP do prevádzky v priebehu niekoľkých pár minút. Zadarmo navyše získate softvér Omada, ktorý vám pomôže z jedného miesta kontrolovať a spravovať stovky rôznych vnútorných i vonkajších prístupových bodov.
 


Kľúčové vlastnosti


  • bezdrôtová prevádzka
  • ideálny do vonkajšieho prostredia vďaka vysokej odolnosti voči počasiu
  • inštalácia na stenu
  • anténa s vysokým ziskom
  • dosah až 200 m (2,4 GHz) a 300 m (5 GHz)

 


Prístupový bod rozšíri vašu bezdrôtovú sieť do vonkajšieho priestoru so vzdialenosťou až 300 m.

 


Gigabitová rýchlosť


Prístupový bod podporuje prenos kombinovanou rýchlosťou až 1 200 Mb/s. Pomocou technológie MU-MIMO zvládne komunikovať s viacerými klientmi súčasne, takže sa výborne hodí do priestorov s hustou premávkou, napr. do obchodných centier, veľkých firiem, škôl alebo hotelov.

 


Odnímateľné antény


Dve všesmerové odnímateľné antény zabezpečia rovnomerné šírenie signálu do priestoru. Kedykoľvek potrebujete, môžete ich ľahko vymeniť za iný typ antén.

 


Vhodný dovnútra i vonku


Prístupový bod dokáže zaujať nielen svojím výkonom a pokrytím, ale aj samotným vzhľadom. Má elegantné úzke telo, ktoré nie je o veľa väčšie ako smartfón. Perfektne sa preto hodí do každej miestnosti, kde nebude pôsobiť rušivým dojmom.

 


PoE napájanie


Neobmedzujte inštaláciu prístupového bodu na nevhodné priestory len kvôli tomu, že nemáte v blízkosti zásuvku pre napájací adaptér. Vďaka podpore PoE napájania k prístroju stačí pripojiť ethernetový kábel, ktorý pokojne môžete viesť cez celú miestnosť.

 


Veľký dosah


Všesmerové antény s vysokým ziskom dokážu rozptýliť signál bez obmedzenia až do vzdialenosti 200 metrov v pásme 2,4 GHz a až 300 metrov v pásme 5 GHz.

 


Centralizovaná správa siete


Softvér ovládača Omada vám pomôže z jedného miesta prehľadne spravovať všetky pripojené prístupové body a to ako vnútorné, tak aj vonkajšie.


Záruka 60 mesiacov
Partnumber EAP225-outdoor
Ďalšie parametre
2
3 dB
1
Wi-Fi Štandardy 802.11a (Wi-Fi 1), 802.11b (Wi-Fi 2), 802.11g (Wi-Fi 3), 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11ac (Wi-Fi 5)
1317 MB/s
5, 2,4 GHz
1 Gbit
Wi-Fi Mesh Áno
Použitie vnútorná, vonkajšie
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 14.8 cm
Výška balenia 10.5 cm
Hĺbka balenia 27.5 cm
Váha balenia 0.7 kg
Více informací Méně informací