Príslušenstvo Tefal XA726870 čierne

Výrobca: Tefal , Kategória: Nahrievače pokrmov
Kód tovaru: TEFXA726870

Počet ks v balení: 1 ks
Typ: iné
Merný počet kusov: 1 ks
Značky: Tefal

Naša cena s DPH:

71.90

Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Tefal XA726870 Snacking & Baking pre OptiGrill+ XL


S elektrickým grilom od Tefalu vaše možnosti prípravy jedla nekončia pri grilovaní. Spotrebiče z radu OptiGrill+ XL môžete doplniť o špeciálne príslušenstvo Snacking & Baking, ktoré vám otvorí cestu k novým receptom. Vďaka mise na pečenie XA726870, ktorá je kompatibilná s modelmi grilov GC722834 a GC722D34, môžete piecť sladké aj slané pokrmy pre 3 až 5 osob.


Grilovaním to nekončí


Koláče z grilu? Tefal vás presvedčí, že je to možné. V nádobe, ktorú vložíte do vášho grilu, upečiete sladké aj slané pečivo, šťavnatú pečienku, nákypy alebo napríklad lasagne. Objem 2 litre vám poskytne dostatok priestoru až pre  porcií. Misu môžete využiť aj pre ohrievanie hotového jedla.


4 prednastavené programy


Nastavte teplotu manuálne alebo využite štyri prednastavené režimy pre skvelé výsledky - rozohrievanie, pečenie, pečenie na vysokú teplotu, zapekanie. Prvý stupeň je ideálny pre rozohrievanie pečiva, režim pečenia sa hodí pre múčniky, vynikajúcu pizzu pripravíte v režime s vyššou teplotou, posledný menovaný je špeciálne navrhnutý pre gratinovanie.


Nepriľnavý povrch


Nádoba na pečenie je odliata z odolného hliníka s dlhou životnosťou, ktorý zaisťuje optimálne rozloženie tepla pre rovnomerné pečenie pokrmov. Vďaka nepriľnavému povrchu, ktorým je nádoba opatrená, sa jedlo nepripáli, a bude tak nielen chutnejšie, ale aj zdravšie. Následné čistenie bude navyše hračka.


Rukoväte vás nespália


Úchytky z tepelne odolného materiálu vám zaručia bezpečnú manipuláciu nielen pri servírovaní. Zostávajú chladné, aj keď misu práve vyberáte z rozpáleného grilu. Poteší vás aj ľahká údržba. Nestrácajte čas ručným umývaním, nádobu môžete bez obáv vložiť do umývačky riadu.


Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
1 ks
Typ iné
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 22.5 cm
Výška výrobku 10.0 cm
Hĺbka výrobku 52.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 23.7 cm
Výška balenia 14.9 cm
Hĺbka balenia 53.6 cm
Váha balenia 2.4 kg
Více informací Méně informací