Príslušenstvo pre zavlažovanie Gardena - rozdělovač vody automatic

Výrobca: Gardena , Kategória: Príslušenstvo pre zavlažovanie
Kód tovaru: GDR119729

Druh príslušenstva: rozdeľovače
Základná sada: Nie
Značky: Gardena

Zistiť dostupnosť

Gardena rozdelovač vody automatic


Automatický rozdeľovač vody Gardena predstavuje skvelé riešenie pre zavlažovanie veľkej záhrady. Je vybavený šesticou výstupov, na ktoré je možno napojiť hadice ku kropičom trávnikov, kvapkovým zavlažovačom záhonov a ďalším podobným prvkom. Nemusíte tak ku každému jednotlivému zavlažovaču naťahovať vlastný prívod vody, čo vám ušetrí miesto a peniaze za hadice. Využitie rozdeľovača samozrejme rieši tiež problém tlaku. Zavlažovanie prebieha vždy len v jednom výstupe, takže nedochádza k znižovaniu tlaku vody v systéme. Súčasné zavlažovanie zo šiestich hadíc by inak bolo pre značnú časť vodných prípojok nezvládnuteľné.


Programovateľný pomocník


Rozdeľovač vody je potrebné používať so zavlažovacím počítačom Gardena MasterControl či MasterControl Solar. Pomocou nich môžete nastaviť, v akom poradí bude zavlažovanie prebiehať, ako dlho bude voda do daného výstupu prúdiť a podobne. Ľahko tak môžete veľmi presne prispôsobiť parametre zavlažovania potrebám rastlín v jednotlivých častiach záhrady. Ak chcete nejaký výstup dočasne úplne vypnúť, stačí ho uzavrieť praktickou páčkou na zavlažovači a nemusíte kvôli tomu meniť nastavenie celého systému.


Jednoduchá inštalácia


Rozdeľovač je pomerne kompaktný a vďaka tomu, že všetky výstupy smerujú jedným smerom, by ho nemal byť problém umiestniť ani do trochu stiesnených priestorov. Poteší tiež možnosť inštalácie na stenu, ktorá vám dáva možnosť ho umiestniť napríklad na plot či stenu záhradného domčeka. Pripojenie hadíc je zaisťované pomocou vývodov s vonkajším závitom 26,5 mm (G¾).

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Druh príslušenstva rozdeľovače
Základná sada Nie
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 17.6 cm
Výška balenia 16.4 cm
Hĺbka balenia 24.5 cm
Váha balenia 1.7 kg
Více informací Méně informací