Priemyselný vysávač Narex VYS 25-21 65403609 (65403609)

Výrobca: Narex , Kategória: Viacúčelové a priemyselné vysávače
Kód tovaru: NAR65403609

Elektrická zásuvka: Áno
Typ konštrukcie: podlahový
Typ filtrácie: vreckový
Typ filtrácie: bezvreckový
Príkon vysávača: 1500 W
Objem prachového vrecka alebo nádoby: 25 l
Značky: Narex

Zistiť dostupnosť

Narex VYS 25-21


Či už potrebujete vysávač do priestrannej kancelárie, menšej výrobnej haly alebo pre klasické použitie v domácnosti, neurobíte nikdy chybu, pokiaľ zvolíte jeden z mnohých skvele vybavených priemyselných vysávačov od Narex. Teraz tento skúsený výrobca prichádza na trh s vylepšeným modelom 25-21 z radu VYS. Tento variant je vo všetkých ohľadoch lepší, výkonnejší, vybavenejší a objemnejší, takže sa nestratí ani v dielňach alebo menších výrobniach.


Výkon a predovšetkým vybavenosť


Jednou z hlavných predností tohto modelu je jeho neskutočný výkon. Vďaka maximálnemu príkonu, ktorý predstavuje 1 500 W, vám dokáže vysávač ponúknuť výkon až 3 700 litrov vzduchu za hodinu. Samotný výkon môžete veľmi jednoducho upravovať voľbou z niekoľkých úrovní pomocou elektronickej regulácie. Možnosti tohto vysávača výrazne navyšuje aj fakt, že je prispôsobený tak na klasické suché, ako aj na mokré vysávanie. Poradíte si tak bez problémov nielen s prachom a iným štandardným neporiadkom, ale aj s rôznymi rozliatymi nápojmi a s mnohými ďalšími nečistotami.


Všetok vysatý odpad putuje priamo do nádoby s celkovým objemom neuveriteľných 25 litrov. Vďaka tomu si môžete byť istí, že nebudete musieť odpad neustále vysypávať. Na dlhej životnosti prístroja a jeho neklesajúcemu výkonu nesie významnú zásluhu filtračná patróna a systém čistenia filtra Press&Clean.


Výbava


V balení tohto vysávača nájdete okrem klasickej univerzálnej hubice tiež štrbinovú, kefovú a vankúšovú hubicu.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 65403609
Ďalšie parametre
Príkon vysávača 1500 W
vreckový, bezvreckový
Typ konštrukcie podlahový
Elektrická zásuvka Áno
25 l
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 35.0 cm
Výška balenia 60.0 cm
Hĺbka balenia 35.0 cm
Váha balenia 9.5 kg
Více informací Méně informací