Priemyselný vysávač Bosch GAS 25 L SFC

Kód tovaru: BOSGAS25PRO

Elektrická zásuvka: Nie
Typ konštrukcie: podlahová
Typ filtrácie: vreckový
Typ filtrácie: bezvreckový
Príkon vysávača: 1200 W
Objem prachového vrecka alebo nádoby: 9 l
Značky: Bosch

Zistiť dostupnosť

Bosch AdvancedVac 20, zelená


Výrobky renomovanej značky BOSCH patria tradične medzi tie najspoľahlivejšie na trhu a tento model priemyselného vysávača nie je žiadnou výnimkou. Vysávač AdvancedVac 20 vyniká najmä silným výkonom, množstvom praktických vlastností a svojou multifunkčnosťou.


Tento model s príkonom 1 200 W dokáže vyvinúť sací výkon s hodnotou až neuveriteľných 300 W s maximálnym prietokom vzduchu až 70 litrov za obyčajnú sekundu.


Multifunkčný a praktický


Vysávač zvládne ako štandardné suché, tak aj mokré vysávanie. Pri ďalšom rozliatí džúsu tak nemusíte bežať pre handru a niekoľko nasledujúcich minút s ním stráviť na kolenách. Stačí všetko vysať. Okrem toho môžete vysávač uviesť tiež do funkcie vyfukovania, ktorý umetie vašu prichádzajúcu cestu v priebehu niekoľkých okamihov. Objem nádržky predstavuje neuveriteľných 20 litrov. Vďaka tomu môžete zabudnúť na zbytočne časté vyprázdňovanie vysávača.


Stanem sa vaším najspoľahlivejším pomocníkom pri upratovaní!


 


 


Prispôsobený aj pre mokré vysávanie


Tento model zvláda okrem klasického suchého vysávania aj mokrý variant vysávania, vďaka čomu vás zbaví rozliateho džúsu alebo našliapaného mokrého bahna. Nádržku, kde sa tekutina nazhromaždí, môžete potom jednoducho vypustiť, kde budete chcieť. 


 


Vždy uprataná cestička


Dvojnásobným vysávaním to však nekončí, tento skvele vybavený vysávač podporuje aj funkciou vyfukovania, a tak predstavuje dva prístroje v jednom. Vaša predzáhradka alebo chodník pri vašom dome už nikdy nebudú obsypané všadeprítomným padajúcim lístím. 


 


Jednoduchá manipulácia


Pretože objem nádržky predstavuje neuveriteľných 20 litrov, je možné, že po naplnení vysávač mierne oťažie, a preto je extrémne dôležité, aby sa aj napriek tomu ľahko prenášal. Ergonomická rukoväť na tele vám v tom výrazne pomôže. 


 


Sada príslušenstva


Súčasťou balenia je aj sada príslušenstva, ktorá navyšuje výpočet možností vysávača. Okrem hadice a sacích trubiek je to teda tiež podlahová a štrbinová hubica, ktoré sú doplnené o kefovú vložku a gumovú lištu. 


 


Všetko po ruke


Aby bolo všetko príslušenstvo vysávača krásne pohromade a zároveň vám nič neprekážalo v jeho ľahkom uskladnení po vysávaní, prišli odborníci z BOSCH s nápadom umiestniť špeciálny držiak hubíc a sacích trubiek priamo na telo vysávača.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Príkon vysávača 1200 W
vreckový, bezvreckový
Typ konštrukcie podlahová
Elektrická zásuvka Nie
9 l
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 58.5 cm
Výška výrobku 49.0 cm
Hĺbka výrobku 59.0 cm
Hmotnosť výrobku 11.9 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 58.5 cm
Výška balenia 49.0 cm
Hĺbka balenia 59.0 cm
Váha balenia 13.6 kg
Více informací Méně informací