Prezentér Logitech Spotlight Plus (910-005166) sivý

Výrobca: Logitech , Kategória: Prezentéry
Kód tovaru: LOGCNSSKA1W

Farba: šedá
Typ napájania: akumulátor
Vertikálny: Nie
Tichá tlačidlá: Nie
Počet tlačidiel: 3
Typ použitia: štandardné
Značky: Logitech
Rozhranie: bluetooth

Zistiť dostupnosť

Logitech Spotlight Plus, sivá


Publiku nestačí iba hovoriť, čo máte na srdci, ale musíte to aj ukázať. A v mnohom vám to uľahčí tento špičkový bezdrôtový prezentér od spoločnosti Logitech s pripojením cez USB reciever aj Bluetooth. Umožní vám na diaľku ovládať dianie na obrazovke, takže už nikdy nebudete musieť odbiehavať k PC. Zásluhou premyslenej ergonómie skvele padne do dlane, jeho kompaktné rozmery a hmotnosť vám umožnia mať ho neustále po ruke.


Súčasťou balenia je aj USB receiver. V čase, keď ho nemáte zapojený v notebooku, ho bezpečne uložte do tela prezentéra, aby ste ho nemuseli hľadať. Ešte viac možností využitia prístroja sa vám potom otvorí po spárovaní s mobilnou aplikáciou Logitech Presentation.


So mnou sa vaše prezentácie stanú nezabudnuteľnými.

Zväčší a nasvieti oblasti


Vaša prezentácia sa stane ešte pútavejšou zásluhou moderného systému ukazovateľa ovládača Spotlight Plus. Ten totiž prináša možnosť presne zvýrazňovať a zväčšovať vybrané oblasti s presnosťou jednotiek pixelov. Vďaka tomu bude zvýraznenie oblasti zreteľne viditeľné pre účastníkov na mieste aj tie využívajúce videokonferenciu.


 


Ovládanie kurzoru ako myši


Kurzor na obrazovke možno využiť pre prehrávanie a pozastavenie videí, spúšťanie odkazov, zobrazenie chráneného firemného obsahu a ešte mnoho ďalšieho. To znamená, že už prezentáciu nebude nikdy brzdiť potreba prerušenia alebo nutnosti byť stále pri notebooku a jeho myši.


 


Aplikácia Logitech Presentation


Spotlight Plus môžete ľahko spárovať s aplikáciou a nastaviť si časové upozornenie, prepínať režimy aj prispôsobovať akcie – napríklad tlačidlo späť môže obsahovať funkciu zakrytia obrazovky. Rovnako tak je možné využívať gestá pre ovládanie hlasitosti, rolovanie atď.


 


Inteligentná organizácia času


Spotlight Plus vás dokáže ticho upozorniť vibráciami 5 minút pred nastaveným koncom prezentácie na to, že je čas ju pomaly ukončiť, následne potom po uplynutí nastaveného času.


 


Duálne pripojenie


Prenosný bezdrôtový ovládač Spotlight Plus môžete ľahko prenášať. S PC ho pritom môžete spárovať ľahko – ako pomocou USB prijímača, tak aj cez nízkoenergetické Bluetooth. Súčasťou balenia je navyše aj decentný dok vstavaný do základne ovládača slúžiaci pre uskladnenie prijímača USB v čase, keď ho práve nepoužívate.

Záruka 36 mesiacov
Partnumber 910-005166
Pripojenie
bezdrôtové
bluetooth
Ďalšie parametre
štandardné
šedá
Vertikálny Nie
3
Tichá tlačidlá Nie
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 7.8 cm
Výška balenia 3.2 cm
Hĺbka balenia 21.0 cm
Váha balenia 0.2 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu