Prenosný reproduktor GoGEN BS 250B čierny

výpredaj
Výrobca: GoGEN , Kategória: Prenosné reproduktory
Kód tovaru: GOGBS250B

Prenosný reproduktor, výkon 10 W, hudba cez Bluetooth, AUX vstup, odolnosť IPX6, výdrž batérie 11 hod.

Zistiť dostupnosť

GoGEN BS 250B


GoGEN BS 250B je prenosný reproduktor, ktorý je ako stvorený na letnú zábavu pri vode. Má stupeň krytia IPX6, nezľakne sa preto striekajúcej vody z bazéna ani niekoľkých kvapiek dažďa. Vezmite si ho so sebou von na piknik s priateľmi alebo na rodinné posedenie pri grile a zaistite sebe aj svojim blízkym výbornú zábavu v príjemnej spoločnosti obľúbených melódií. Pripojte k reproduktoru svoje zariadenia bezdrôtovo cez Bluetooth, alebo využite audiovstup pre prepojenie s prístrojmi, ktoré bezdrôtové streamovanie neumožňujú.11 hodín prehrávania


Vo vnútri elegantného a kompaktného odolného tela sa ukrýva výkonná batéria s kapacitou 2 200 mAh. Tá reproduktoru zabezpečí na jedno nabitie čas prehrávania až 11 hodín, takže môžete mať istotu, že sa zábava rozprúdi naplno a neustane za celé popoludnie alebo večer. Vďaka vysokej frekvencii 150 Hz až 18 kHz a výkonu reproduktorov 2× 5 W sa k vašim ušiam dostane krištáľovo čistý zvuk. GoGEN BS 250B disponuje micro USB konektorom, ktorý slúži na jeho dobíjanie cez nabíjačku alebo počítač.

Poriadna porcia obľúbenej hudby
Nenechajte sa obmedzovať. Svoju obľúbenú hudbu si teraz môžete zobrať všade so sebou. A to poriadne nahlas. Prenosný reproduktor GoGEN BS250B ponúka skvelý výkon, čistý zvukový prednes a dlhú výdrž vstavaného akumulátora. Navyše je reproduktor špeciálne tvarovaný tak, aby sa zvuk šíril rovnomerne. Vďaka vyššie uvedeným faktorom je reproduktor ideálnym spoločníkom na večierky, oslavy alebo ako sparing partner pri športe.
Veľký výkon a jednoduché ovládanie
Prenosný reproduktor GoGEN BS250B disponuje hudobným výkonom 10W, ktorý zabezpečujú dva vstavané reproduktory. Basové membrány sa starajú o prekreslené hlboké tóny, zatiaľ čo textilný povrch reproduktora dáva vyniknúť výškovým tónom. Reproduktor sa vyznačuje ľahkým a intuitívnym ovládaním pomocou farebných tlačidiel.

Odolný proti vode a s dlhou výdržou
Vstavaný akumulátor s kapacitou 2200 mAh dokáže poskytnúť až 11 hod. nerušeného hudobného výkonu. Prenosný reproduktor GOGEN BS250B navyše disponuje odolnosťou proti vode IPX6 – nezľakne sa tak ani dažďa alebo striekajúcej vody. Je tak dokonalým parťákom napr. k párty u bazéna.

Hudobný obsah prehráva reproduktor pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth®. Ľahko a rýchlo ho tak môžete spárovať s akýmkoľvek dnes používaným mobilným telefónom alebo tabletom, disponujúcim Bluetooth® pripojením. Pokiaľ vám nevyhovuje bezdrôtové streamovanie, je možné využiť aj AUX vstup s 3,5 mm jack konektorom. Súčasťou balenia je tiež micro USB nabíjací kábel.

Funkcie

 • Bezdrôtové Bluetooth streamovanie
 • AUX vstup
 • Nabíjacia batéria

Špecifikácia

 • Bluetooth V4.2
 • Zabudovaná nabíjacia batéria 3,6 V / 2200 mAh
 • Doba prevádzky 11 hod. (pri 60% hlasitosti)
 • Frekvenčný rozsah: 150 Hz - 18 kHz
 • Výkon 2 x 5 W
 • Odolnosť IPX6

Obsah balenia

 • Reproduktor
 • Micro USB kábel na nabíjanie

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Základná špecifikácia
10 W
11 hod.
vstavaný akumulátor
3,7 V / 2200 mAh
Bezdrôtové pripojenie Bluetooth
Rádio Nie
IPX6
Áno
Nie
Nie
Nie
150 Hz
18000 Hz
Farba zelená, čierna
Nie
Druh reproduktora prenosný reproduktor
GoGEN BS250B
Veľkosť 17 cm
Funkcia Smart Home
Nie
Nie
Nie
Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 7.5 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hĺbka výrobku 7.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.4 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 18.5 cm
Výška balenia 10.2 cm
Hĺbka balenia 10.3 cm
Váha balenia 0.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu