Predplatená karta Sony PLAYSTATION STORE – DÁRKOVA KARTA 20 EUR - pouze pro SK PS Store (PS719899440)

Výrobca: Sony , Kategória: Príslušenstvo pre Playstation
Kód tovaru: SONPS719899440

Typ elektronickej licencie: StandardProduct
Pre hernú konzolu: PlayStation 3
Pre hernú konzolu: PlayStation 4
Druh príslušenstva: originálne
Typ príslušenstva: kupóny LIVe CARDS
Značky: Sony

Zistiť dostupnosť

DARČEKOVÁ KARTA 20 € – Prostriedky do peňaženky – len pre SK PS Store


Neviete, čo kúpiť dieťaťu, kamarátovi alebo príbuznému, ale viete, vlastní konzolu PlayStation™ rád hrá hry? V tom prípade môžeme odporučiť darčekovú kartu využiteľnú na čokoľvek v obchode PlayStation™ Store.


Vďaka nej si totiž môže obdarovaný na svoj účet v PlayStationNetwork (PSN) jednoducho pridať prostriedky na čokoľvek z obrovskej knihy obsahu obchodu PlayStation™ Store (PS Store), vrátane:


  • Predplatného služby PlayStation™ Plus (PS Plus)* s online hraním pre viac hráčov, hrami každý mesiac, exkluzívnymi zľavami a ďalšími
  • Hier
  • Addonov
  • Virtuálnej mny a doplnkov
  • A omnoho viac.   


AKO UPLATNIŤ:


  1. Prihláste sa do služby PSN alebo si vytvorte účet na webových stránkach Playstation
  2. Prejdite na „Redeem Codes” v obchode PS Store a zadejte 12-miestny kód poukážky (Kód)
  3. Ak chcete zakúpiť službu PS Plus pomocou prostriedkov z tohto kódu, vyberte plán predplatného podľa vášho výberu a dokončite nákup*

*Na nákup služby PSN Plus v rámci mesačného platobného plánu musíte mať na svojom účte uloženú kreditnú/debetnú kartu alebo službu PayPal. Využiteľné len užívateľmi staršími 18 rokov, ktorí majú účet pre PSN registrovaný v Slovenskej republice.


 


Prostriedky peňaženky PSN môžu byť použité majiteľom účtu (a jeho detskými účtami členov rodiny) na platbu za položky v obchode PS, ktoré sú k dispozícii držiteľom účtu v Slovenskej republike. Používanie kódu podlieha týmto podmienkam a zmluvným podmienkam, zásadám ochrany osobných údajov, podmienkam kódu poukážky, podmienkam používania softvéru a ďalším podmienkam pre obsah/službu na stránkach značky. Ak tieto podmienky neprijmete, nenakupujte. V súlade s platnými miestnymi zákonmi nie je možné kód vymeniť za hotovosť a nie je možné ho ďalej predať ani inak vymeniť. Kód nebude nahradený v prípade straty, odcudzenia, poškodenia po nákupe alebo iného použitia bez vášho súhlasu. Platí iba pre jednorázové použitie. Vyžaduje sa kompatibilný systém a pripojenie k internetu.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber PS719899440
Ďalšie parametre
Typ príslušenstva kupóny LIVe CARDS
Druh príslušenstva originálne
PlayStation 3, PlayStation 4
StandardProduct
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 9.6 cm
Výška balenia 0.1 cm
Hĺbka balenia 14.6 cm
Váha balenia 0.0 kg
Více informací Méně informací