Predplatená karta Sony PLAYSTATION PLUS 12 MĚSÍCŮ – DÁRKOVÁ KARTA - pouze pro SK PS Store (PS719800552)

Výrobca: Sony , Kategória: Príslušenstvo pre Playstation
Kód tovaru: SONPS719800552

Pre hernú konzolu: PlayStation 3
Pre hernú konzolu: PlayStation 4
Druh príslušenstva: originálne príslušenstvo
Typ príslušenstva: kupóny LIVe CARDS
Značky: Sony

Zistiť dostupnosť


Predplatená karta Sony PLAYSTATION PLUS 12 MESIACOV – DARČEKOVÁ KARTA – len pre SK PS Store


V súčasnosti sa PlayStation pripravuje na príchod nových verzií členskej služby PlayStation Plus. Kvôli plynulému prechodu na tieto nové služby bolo dočasne deaktivované dobíjanie/predlžovanie stávajúceho aktívneho členstva, a to do 22. 6. 2022. Uisťujeme vás, že váš kód voucheru je stále platný a kód budete môcť uplatniť buď po vypršaní vášho stávajúceho predplatného, alebo po spustení novej služby PlayStation Plus, teda ako sme spomínali 22. 6. 2022. Viac informácií o nových verziách služby PlayStation Plus nájdete na stránkach PlayStation.


Vydávate sa radi na virtuálne dobrodružstvo a zažívate situácie, ktoré sú inak pre bežného smrteľníka nedosiahnuteľné? Kde inde sa zúčastníte superšportových pretekov, medzihviezdnych bitiek alebo si zacestujete v čase a stanete sa svedkami významných historických udalostí, ktorých priebeh môžete ovplyvniť. Ako vyznávači herných konzol, najmä tých pre PlayStation, iste viete svoje. Preto sa predplatená karta Sony PlayStation Plus Card vo vašich očiach rozhodne nestratí. Zvlášť keď viete, že ponúka mnoho bonusových výhod.


Exkluzívne výhody, exkluzívne bonusy


Na prvý pohľad len nejaká žlto-modrá placka. A obyčajnou aj zostáva, kým ju neaktivujete kódom umiestneným na zadnej strane. Potom sa z nej stáva plnohodnotná predplatená karta Sony PlayStation Plus Card, ktorá na seba so svojimi bonusmi nenechá dlho čakať. Nie je ich práve málo. Otvárajú sa vám s ňou brány k exkluzívnemu prístupu k sieti PSN, hrám pre systém PS One alebo k radu výrazných zliav v obchode PlayStation, kde kartu tiež zakúpite. Ako predplatitelia v neposlednom rade získavate rôzne prémiové avatary a dynamické témy.
 


Kľúčové vlastnosti:


  • Predplatená karta pre virtuálne dobrodružstvo 
  • Pre vyznávačov herných konzol 
  • Navyše množstvo bonusových výhod
  • Kartu aktivujete kódom umiestneným na zadnej strane
  • Navyše prémiové avatary 

 


Predplatená karta pre herných fajnšmekrov.

 


Byť vo všetkom na prvom mieste


Ročné predplatné však nie je len o zľavách a prístupe k sieti. Stanete sa vďaka nemu tiež jedným z prvých, kto sa dostane k ukážkam nových hier či skúšobným verziám – po obmedzenú dobu si dokonca môžete zadarmo vyskúšať aj plnohodnotnú verziu. Samozrejmosťou sú automatické aktualizácie systému PlayStation 3 a 4, pri ktorých si okrem bežného upgrade softvéru nastavíte priebežnú inštaláciu herných noviniek. Žiadna vám tak neunikne. Karta Sony PlayStation Plus je dodávaná v novom formáte – tzv. Hanging Cards – s možnosťou zavesenia.


 

Záruka 24 mesiacov
Partnumber PS719800552
Ďalšie parametre
Typ príslušenstva kupóny LIVe CARDS
Druh príslušenstva originálne príslušenstvo
Pre hernú konzolu PlayStation 3, PlayStation 4
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 9.5 cm
Výška balenia 0.1 cm
Hĺbka balenia 14.5 cm
Váha balenia 0.0 kg
Více informací Méně informací