To je ponuka! LG práčky, práčkosušičky, sušičky a zostavy s cashbackom až 200 €

Starostlivosť o šatník je so spotrebičmi LG hračka. Šikovná práčkaenergetickej triedy A šetrí vaše financie aj prírodu. Medzi programami nechýba parný program Pre alergikov, Vlna či Športové oblečenie. Oceníte aj prídavnú možnosť Redukcia pokrčenia, ktorá vďaka účinkom pary a špeciálnemu pohybu bielizne v bubne zníži pokrčenie až o 30 %. Sušička LG RC91V9AV2QRsamočistiaci kondenzátor, takže vám uľahčí údržbu. Program Pre alergikov zase zlikviduje až 99,9 % prachových roztočov, sterilizuje baktérie a zbaví vás nepríjemných prejavov alergií. A ak si do smartfónu stiahnete aplikáciu LG ThinQ, budete môcť spotrebič ovládať aj na diaľku.
Máte v kúpeľni málo miesta? Uvítali by ste práčku a sušičku v 1 spotrebiči? Tak si pozrite napríklad práčku so sušičkou LG F4DV910H2E. Je vybavená technológiou TurboWashTM 360°, vďaka ktorej trvá prací cyklus iba 39 minút.

S nákupom vybraných práčok, sušičiek, práčkosušičiek a zostáv teraz navyše získate späť až 200 €! Ako na to?
1. Kúpte si vybraný/é spotrebič/e v čase konania akcie.
2. Do 14 kalendárnych dní od kúpenia produktu sa registrujte tu, a to najskôr 6. 9. 2021. Doregistrácia je možná do 7. 11. 2021.
3. Ak si kúpite zároveň práčku a sušičku, ku cashbacku jednotlivých modelov sa vám pričíta 40 € navyše. Zostavu práčky a sušičky si môžete ľubovoľne nakombinovať zo spotrebičov zaradených do akcie. Prehľad práčok, ktoré môžete skombinovať s vybranými sušičkami, nájdete tu.
4. Alebo si môžete kúpiť už hotovú zostavu práčky a sušičky. Prehľad pripravených zostáv vás čaká tu.

Ponuka platí od 30. 8. do 31. 10. 2021 alebo do odvolania.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: