Kúpte si parnú práčku Gorenje s technológiou SteamTech a darčekový voucher je váš!

Mať paru sa teraz naozaj vyplatí! Čo tým máme na mysli? Že spolu s kúpou skvelej parnej práčky Gorenje s technológiou SteamTech a ďalšími šikovnými funkciami vám teraz urobí radosť darčekový voucher, ktorý uplatníte na nákup športového oblečenia a doplnkov. A jeho hodnotu si vytočíte úplne sami!

Unikátny parný generátor SteamTech vám dopraje do hĺbky vyprané a jemné oblečenie bez zmäkčovadiel. Na aviváž tak môžete pokojne zabudnúť! Dodatočné ošetrenie parou na konci vami zvoleného programu nielen zníži tvorbu záhybov, ale zároveň odstraňuje pachy a baktérie. Oblečte sa do skvelých výsledkov! Váš šatník bude plný dôkladne čistých, menej pokrčených a hebkých kúskov.  

Chci voucher! Čo mám pre to urobiť?  

  1. Kúpte si do 30. 11. vybranú práčku Gorenje s technológiou SteamTech na webe www.Hej.sk.
  2. Zaregistrujte sa tu, a to najneskôr do 14. 12. 2020. Vyplňte potrebné údaje a vytvorte si svoj účet na telefónne číslo. (Každé telefónne číslo môže mať iba 1 zákaznícky účet.)
  3. Registrácia bude potvrdená e-mailom.
  4. Vytočte si svoju výhru. Po schválení všetkých zadaných údajov obdržíte na e-mail darčekový voucher alebo zľavu na nákup na www.intersport.sk. Vyhráva každý!
  5. Hodnoty voucherov sú nasledovné: 200 €, 40 €, 20 €, 10 % zľava.

 

Viac informácií o akcii a úplné pravidlá akcie nájdete na stránkach značky. Akcia platí od 21. 9. do 30. 11. 2020 alebo do vyčerpania zásob.  

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: