Práčka so sušičkou Samsung WD90T984ASH/S7 biela

doprava zadarmo SPÄTNÝ BONUS AŽ 320 €
Kód tovaru: SAMWD90T984ASHS7
Informačný list: zde

SMART: Áno
Rozšírená záruka SK: Samsung 10 rokov záruka na invertorový motor
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD: Nie
Prívodné a odpadové hadice v balení: Áno
Značky: Samsung
Český panel: Áno
Displej: áno
Parná práčka: Áno

Naša cena s DPH:

1 199.00

Na splátky od: 36 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť


Samsung WD90T984ASH/S7


Voľne stojaca parná práčka so sušičkou s predným plnením Samsung WD90T984ASH/S7 s rozmermi 60 × 85 × 60 cm pojme až 9 kg bielizne pri praní a 6 kg pri sušení. Práčka sa môže pochváliť spoľahlivým invertorovým motorom. Technológia digitálneho invertora využíva silné magnety, ktoré zaisťujú tichší chod a vyšší výkon, ale zároveň spotrebovávajú menej energie než univerzálny motor. Vďaka tomu, že nevyužívajú kefy, ponúkajú vynikajúcu odolnosť, ktorú navyše pokrýva 10-ročná záruka. Ponuka zahŕňa celý rad parných programov na rôzne druhy textílií.


Funkcia Super Speed vyperie várku oblečenia už za 39 minút, a to s pomocou technológie QuickDrive, ktorá sa postará o dynamický pohyb bielizne a Speed Spray, vďaka ktorej sa skracuje čas plákania a zrýchľuje sa rýchlosť odstreďovania.


Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu prania, a to bez predpierania. Vypúšťa z dna bubnu paru, ktorá prejde každým kúskom oblečenia a odstraňuje zachytené nečistoty, 99,9 % baktérií a alergénov. Technológia Eco Bubble vytvorí z pracieho prostriedku aktívnu penu a postará sa o dokonalý výsledok aj pri nízkych teplotách prania. V spojení s technológiou Air Wash, ktorá eliminuje pachy, baktérie a iné nečistoty pomocou horúceho vzduchu, tak budete mať vždy perfektne čistú a sviežu bielizeň. Pranie bude ešte jednoduchšie s inteligentnou funkciou AI Control, ktorá si pamätá vaše návyky a sama vám navrhne najvhodnejší prací cyklus, či program sušenia. Ešte pohodlnejšie ovládanie vašej práčky zabezpečí mobilná aplikácia SmartThings.
 


Kľúčové vlastnosti:


  • Funkcia Bubble Soak na dôkladné odstránenie všetkých škvŕn
  • Šetrné a úsporné pranie vďaka technológii EcoBubble
  • Technológia QuickDrive urýchli pranie pri zachovaní výkonu a starostlivosti o oblečenie
  • Inteligentné ovládanie s AI Control
  • Technológia Air Wash zbaví váš odev aj posteľnú bielizeň nepríjemného zápachu
  • Dokonalo čistá a svieža bielizeň za 39 minút s programom Super Speed
  • Cyklus Hygiene Steam z bielizne spoľahlivo odstráni baktérie, alergény a ďalšie nečistoty
  • Tichý a spoľahlivý invertor motor so zárukou 10 rokov

Práčka Samsung je vybavená parným programom Hygiene Steam, ktorý odstráni až 99,9 % nečistôt, baktérií a alergénov. 

 


Dôkladné čistenie bublinami


Nechajte výkonné bubliny preniknúť do vašej bielizne a zbaviť ju všetkých nečistôt. Špeciálna technológia Eco Bubble™ sa postará o dokonalé vypratie aj pri nízkych teplotách a navyše šetrí energiu a chráni látku.

 


Ešte rýchlejšie pranie


Po aktivácii funkcie QuickDrive™ sa môžete tešiť na pranie skrátené až o polovicu. A to vďaka dynamickej rotácii bubna a tiež dodatočným dávkam vody technológie Q-Bubble™. Výkonné bubliny tak preniknú do látky ešte rýchlejšie a ušetria vám množstvo času.

 


Pranie hravo pod kontrolou


Jednoduché a pritom účinné pranie zaistí inteligentná funkcia AI Control, vďaka ktorej budete mať parametre prania ľahko pod kontrolou. Pamätá si vaše návyky a sama vám navrhne najvhodnejšie pracie cykly či dokonca program sušenia. Pre ešte praktickejšie používanie práčky môžete využiť aj šikovnú aplikáciu SmartThings.

 


Precízne kontrolované pranie


Technológia AI Wash využíva 4 typy senzorov na to, aby vám vždy ponúkla optimálne výsledky prania, a to bez plytvania a námahy. Na základe hmotnosti bielizne vypočíta vhodné množstvo vody a pracieho prostriedku. Senzor zakalenia potom sleduje mieru znečistenia vody a ak je to potrebné, pridá dodatočný prací prostriedok alebo predĺži dobu oplachovania.

 


Zabudnutá bielizeň, žiadny problém


Spustili ste prací cyklus v okamihu, keď sa vaša ratolesť vrátila z futbalového tréningu so špinavým dresom? Nevadí, inovatívne dvierka Add Wash umožňujú pridať bielizeň a čistiace prostriedky aj po spustení cyklu. Dvierka možno tiež využiť na odstredenie alebo opláchnutie tkanín vypratých v ruke.

 


Pokročilý spôsob dezinfekcie


Obliekajte si každé ráno vždy perfektne čistú, sviežu a hygienicky nezávadnú bielizeň. Práčka Samsung, vybavená technológiou Air Wash, eliminuje pachy, baktérie a iné nečistoty pomocou horúceho vzduchu. Vďaka tomu tak už nepotrebujete tkaniny vyvárať ani kupovať drahé čistiace chemikálie.

 


Ušetrí váš čas


Bielizeň dokonale čistá za krátku dobu, a to úplne bez kompromisov. Funkcia Super Speed vyčistí várku oblečenia už za 39 minút. A to za pomoci technológie QuickDrive™, ktorá sa postará o dynamický pohyb bielizne. Riešenie Speed Spray zase urýchli odstreďovanie a skráti dobu plákania, zatiaľ čo Eco Bubble™ sa postará o samotné výkonné čistenie.

 


Perte pomocou pary


O dokonalú čistotu vašej bielizne sa teraz postará para. Presnejšie cyklus Hygiene Steam, ktorý výrazne zvýši kvalitu prania tým, že vypustí zo dna bubnu paru, ktorá nasledne prejde vaším oblečením a odstráni z neho baktérie, alergény a ďalšie nečistoty.

 


Výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť


Tichší chod, vyšší výkon a menšia spotreba. To všetko zaistí technológia digitálneho invertora pomocou jeho silných magnetov. O jej spoľahlivosti svedčí aj to, že je na ňu poskytovaná záruka až 10 rokov.

 


Poradí si so silnými škrvnami


Ani odolné nečistoty už nemajú šancu. Funkcia Bubble Soak vyperie aj oblečenie ušpinené od čaju, krvi či trávy. Látku totiž namočí v aktívnych bublinách, ktoré výrazne pomôžu jej vyčisteniu.


Záruka 24 mesiacov
Konštrukcia
Typ voľne stojaci
Typ pračky pračka so sušičkou
Typ sušičky kondenzačná
plnená spredu
Hĺbka práčky/sušičky 67.4 cm
Otváranie dverí ľavej
Pranie / sušenie
9 kg
6 kg
Index účinnosti prania 1.03
62 dB
Objem bubna 63 l
Trieda hlučnosti A
Odstreďovanie
1400 ot/min
B
72 dB
Spotreba
49 kWh
Vážená spotreba vody pre pranie a sušenie 90 l
Vážená spotreba energie pranie a sušenie pre 100 cyklov 377 kWh
50 l
E
Odhadované náklady sušenia a prania za 1 rok 78 EUR
Odhadované náklady sušenia a prania za 5 rokov 388 EUR
Odhadované náklady sušenia a prania za 10 rokov 776 EUR
Programy
Doba trvania eko programu 3:05 hod.
Počet programov/1 26
Áno
Funkcia
Áno
množstevná automatika
Ukazovateľ zostatkového času Áno
nastavenie otáčok
Parná práčka Áno
Nie
áno
Český panel Áno
Áno
Áno
Funkcia Smart Home
Nie
Nie
Áno
Ďalšie parametre
Áno
Samsung 10 rokov záruka na invertorový motor
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Nie
Prívodné a odpadové hadice v balení Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 85.0 cm
Hĺbka výrobku 60.0 cm
Hmotnosť výrobku 86.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 66.5 cm
Výška balenia 89.0 cm
Hĺbka balenia 69.7 cm
Váha balenia 88.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu