Práčka so sušičkou Bosch Serie | 6 WNG254U0BY biela

doprava zadarmo
Výrobca: Bosch , Kategória: Automatické práčky so sušičkou
Kód tovaru: BOSWNG254U0BY
Informačný list: zde

Rozšírená záruka značky: Áno
Úzka: Nie
SMART: Nie
Smart diagnostika: Nie
Rozšírená záruka SK: Beko 10 rokov záruky na motor
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD: Nie
Prívodné a odpadové hadice v balení: Áno
Značky: Bosch

Naša cena s DPH:

899.00

Na splátky od: 27 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Bosch WNG254U0BY, biela


Práčka neodmysliteľne patrí do každej domácnosti. Sušička sa postupne tiež stala súčasťou každého moderného domova. Čo keď ale nemáte dostatok priestoru na oba dva spotrebiče? Riešenie ponúka práčka so sušičkou s predným plnením Bosch WNG254U0BY, ktorá sa postará o účinné pranie a zároveň kvalitné a rýchle sušenie bielizne. Spotreba vody pri praní a sušení je 79 l na 1 cyklus. Spotreba energie pranie a sušenie na 100 cyklov 364 kW. Pohon EcoSilence Drive zariadi tichú a energeticky úspornú prevádzku práčky.


Sušenie a pranie v jednom


Kvalitu jemného prania vám zaručuje bubon varioDrum, ktorý pojme až 10 kg bielizne. Na sušenie je maximálna kapacita 6 kg. Spotrebič vám ponúka až 14 programov na vypranie a usušenie rôznych druhov materiálov. Funkcia IronAssist ošetrí bielizeň parou a žehlenie nebude potrebné. Na veľkom LED displeji si môžete skontrolovať čas, ktorý zostáva do dokončenia pracieho programu. Určite oceníte funkciu odloženého štartu a detskú poistku. Technológia ActiveWater Plus zároveň zaistí, že sa na pranie vašich odevov využije len nevyhnutné množstvo vody. Senzory AutoDry automaticky rozpozná, kedy je vaša bielizeň dokonalo suchá, a to vďaka neustálemu meraniu vlhkosti tak, aby bolo zaistené presné a šetrné sušenie.


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Wash & Dry: výkonné pranie a sušenie až 6 kg bielizne v jednom cykle alebo samotné pranie až 9 kg bielizne
  • AutoDry: šetrne usuší bielizeň presne podľa požadovaného stupňa sušenia
  • Wash & Dry 60: rýchle a efektívne vypratie a usušenie malého množstva bielizne za 60 minút
  • EcoSilence Drive™: extrémne efektívny a tichý motor s dlhou životnosťou
  • AntiStain: systém na odstránenie 4 najbežnejších typov škvŕn (krv, olej, tráva, červené víno)

 


Veľký LED displej a ovládací panel uľahčia obsluhu práčok Bosch. Displej je intuitívny a ukazuje priebeh programu, zostávajúci čas. Pri vybraných modeloch aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby.

 

 


Bielizeň ako vyžehlená


Veľkú pomoc ponúka funkcia Iron Assist. Tento program ošetrí suchú bielizeň extra porciou pary. Bielizeň bude vyhladená a nie je potrebné ju žehliť. Ak necháte oblečenie ošetriť parou, znížite jeho pokrčenie a zaistíte perfektný vzhľad. Vaša bielizeň bude vyzerať skvelo a vy sa budete cítiť lepšie!

 


Ani nebudete počuť, že periete


Vadí vám hluk práčky práve v čase, kedy chcete odpočívať? S tichým motorom EcoSilence Drive o praní ani neviete. Tichý a efektívny bezuhlíkový motor vďaka jedinečnej konštrukcii eliminuje hluk a je stále chladný. Nedochádza tu k energetickým stratám. Tým si zaisťuje dlhodobú životnosť, ktorú Bosch garantuje 10-ročnou zárukou. 

 


Rýchlejšie pranie a stále perfektne čistá bielizeň


S funkciou SpeedPerfect urýchlite pranie. Bielizeň vyperiete až o 65 % rýchlejšie ako pri štandardnom režime zvoleného programu. Túto funkciu môžete použiť pre rôznu náplň práčky, druhy materiálov alebo väčšinu programov. Keď sa ponáhľate, jednoducho navolíte program zároveň s funkciou SpeedPerfect a vyperiete až 4 kg namiešanej náplne len za 41 minút.

  


Pridávať bielizeň počas prania je tak ľahké


Tiež sa vám stáva, že po zapnutí práčky nájdete ďalšie oblečenie, ktoré by potrebovalo oprat? Alebo naopak na vás vykukne cez okienko bubna červená ponožka medzi ďalším bielym oblečením? Funkcia Reload umožní pridanie alebo odobratie bielizne počas pracieho cyklu. Váš problém teda vyrieši okamžite. Stačí vziať zabudnutú vec, otvoriť bubon a jednoducho pridať bielizeň do práčky. Pokračovať v praní môžete okamžite. *Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.
 


Jedinečná štruktúra bubna pre intenzívnejšie pranie


Nový nerezový prací bubon VarioDrum je k vašej bielizni ešte šetrnejší. Kvapkovitý tvar bubna a asymetrické unášače sa budú starať o bielizeň pomocou jemných pohybov. Bielizeň v bubne sa obracia do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým účinne operiete všetky druhy materiálov bez toho, aby sa pokrčili alebo poškodili. Vďaka programu VarioDrum zvládne vaša práčka intenzívne vyčistiť veľmi znečistenú bielizeň a odstrániť aj tie najhoršie škvrny.

 


Efektívne využitie každej kvapky vody


S využitím technológie ActiveWater spotrebujete naozaj len toľko vody, koľko je v skutočnosti nutné. Dva vstavané senzory - prietokový senzor a senzor merajúci stojatú vodu v bubne - zaistia použitie presného množstva vody s ohľadom na typ materiálu a množstvo vloženej bielizne. Konštantné rozloženie vody v bubne zaistí ideálne využitie každej vodnej kvapky.

 


Škody spôsobené vodou vás neohrozia


So systémom AquaStop vás značka Bosch ochráni pred škodami spôsobenými vodou po celú dobu životnosti práčky. Zaisťuje to rad vzájomne prepojených opatrení - bezpečnostný ventil na vodovodnom kohútiku, dvojvrstvová prívodná hadica s automaticky odľahčením tlaku, vaňa s plavákovým spínačom a vypúšťacie čerpadlo.*Záručné podmienky nájdete na stránkach dodávateľa.


 

Záruka 24 mesiacov
Konštrukcia
Typ voľne stojaci
Typ práčky práčka so sušičkou
Vyhotovenie sušičky kondenzačná
plnená spredu
Hĺbka práčky/sušičky 59 cm
Hĺbka s presahom 63.5 cm
Šírka práčky/sušičky 59.8 cm
Výška práčky/sušičky 84.8 cm
Otváranie dverí ľavé
Pranie / sušenie
10 kg
6 kg
Index účinnosti prania 1.04
Objem bubna 70 l
Trieda hlučnosti A
Odstreďovanie
1400 ot/min
B
69 dB
Spotreba
68 kWh
Vážená spotreba vody pre pranie a sušenie 79 l
Vážená spotreba energie prania a sušenia pre 100 cyklov 364 kWh
42 l
E
Programy
Čas trvania eko programu 3:55 hod.
Počet programov/1 14
Nie
Funkcia
množstevná automatika
Ukazovateľ zostatkového času Áno
nastavenie otáčok
Parná práčka Nie
Nie
áno
Český panel Nie
Áno
Áno
Funkcia Smart Home
Nie
Nie
Nie
Ďalšie parametre
Nie
Nie
Rozšírená záruka značky Áno
Beko 10 rokov záruky na motor
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Nie
Nie
Prívodné a odpadové hadice v balení Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 59.8 cm
Výška výrobku 84.8 cm
Hĺbka výrobku 59.0 cm
Hmotnosť výrobku 81.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 67.5 cm
Výška balenia 89.0 cm
Hĺbka balenia 71.0 cm
Váha balenia 85.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu