Práčka Siemens iQ500 WM14UQ61EU biela

Výrobca: Siemens , Kategória: Automatické práčky
Kód tovaru: SIEWM14UQ61EU
Informačný list: zde

Profesionálny výrobok: Nie
SMART: Nie
Značka kvality dTest: Nie
Rozšírená záruka SK: Siemens 10 rokov záruka na motor
Prívodné a odpadové hadice v balení: Áno
Smart diagnostika: Nie
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD: Nie
Značky: Siemens

Termíny doručenia a vyzdvihnutie:

informujte ma o cene

Chcete sa dozvedieť viac o spotrebičoch Siemens z radu iQ500? Prečítajte si náš článok tu.

Siemens WM14UQ61EU


Veľmi výkonná práčka Siemens z radu IQ500 s predným plnením WM14UQ61EU skvele doplní vašu domácnosť. Iste oceníte skvelú funkciu sensoFresh na osvieženie bielizne a odstránenie zápachu bez prania s použitím aktívneho kyslíka. Senzorový systém waterPefect Plus deteguje množstvo, typ a stupeň znečistenia bielizne. Vďaka tomu nastaví potrebné množstvo vody. Všetko bude dokonale vyprané s optimálnou spotrebou. V 63-litrovom bubne waveDrum bude bielizeň ako v bavlnke. Jeho inovatívna štruktúra má tvar vĺn a asymetrické unášače šetrne zaobchádzajú s bielizňou. Navyše má bubon LED osvetlenie a na všetko krásne uvidíte.


Žiadna škvrna nemá šancu


Veľký dotykový displej poskytne prehľad o priebehu programu, nastavených funkciách a spotrebe. Inteligentná funkcia stainRemoval pomôže odstrániť štyri najbežnejšie typy škvŕn. Programy môžete urýchliť vďaka technológii SpeedPack L a za 15 minút bude vyprané. S reload funkciou ľahko doplníte aj zabudnutú bielizeň počas prania. Samozrejmosťou je detský zámok a signál ukončenia programu. Práčka Siemens WM14UQ61EU má viacnásobnú ochranu proti škodám spôsobeným vodou.


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Vďaka systému sensoFresh odstránite nežiaduce pachy bez prania
  • Technológia SpeedPack L urýchli pracie programy
  • Systém stainRemoval odstráni až 4 druhy bežných škvŕn
  • Prehľadný veľký multitouch LED displej
  • Šetrné pranie outdoorového oblečenia

 


Udržujte práčku v skvelom stave a hygienicky čistú vďaka funkcii Čistenie bubna. Práčka vás sama upozorní, kedy je potrebné spustiť špeciálny čistiaci program.

 


Osviežte svoje oblečenie rýchlo a efektívne


Chcete osviežiť vaše oblečenie bez zbytočného prania? Využite revolučnú inováciu sensoFresh, ktorá používa aktívny kyslík na rýchle a efektívne odstránenie zápachu z oblečenia. Funkciu môžete využiť na akúkoľvek, dokonca aj chúlostivú bielizeň alebo na oblečenie, ktoré je určené výhradne na suché čistenie.

 


 Veľmi výkonný a spoľahlivý motor


Efektívny motor iQdrive zaistí pokojný a príjemný chod. Vyberte rovnaký výkon s nižšou spotrebou energie, krátky program s perfektnými výsledkami alebo maximálne otáčky pri odstreďovaní. Bezuhlíkový motor si so všetkým poradí a iste oceníte jeho tichý a spoľahlivý chod. Minimálne sa opotrebováva a 10-ročná záruka je toho dôkazom.

 


Pridať bielizeň počas prania už nie je problém


Keď náhodou zabudnete pridať tričko alebo ponožku, funkcia reload umožní prerušiť spustený prací cyklus a otvoriť práčku. Pridáte zabudnutú bielizeň a následne pokračujete v praní.

 


 Rýchlo a dokonale čistá bielizeň


Práčky Siemens majú technológiu SpeedPack, ktorá zvládne vyprať bielizeň za 15 minút alebo vám umožní urýchliť prací program. Funkcia varioSpeed ​​pomocou inteligentných senzorov zistí objem náplne a druh materiálu a podľa toho prispôsobí proces prania. Teraz už budete prať efektívne a ušetríte veľa času.

 


Škvrny nemajú šancu


Vaše oblečenie odteraz bude žiariť ako nové. Či už je znečistenie malé alebo veľké, inteligentný systém stainRemoval si s nimi poradí. Nastaví teplotu vody, rýchlosť otáčania bubna a dobu namáčania. Škvrny tak nebudú mať šancu. Voľbu na odstraňovanie škvŕn môžete používať s väčšinou programov.

 


Už žiadne plytvanie vodou


Inteligentný systém senzorov zaistí maximálnu účinnosť pri distribúcii vody. Deteguje typ a množstvo bielizne v 256 úrovniach. Podľa zistených informácií si práčka automaticky nastaví presné množstvo vody. S waterPerfect Plus bude výsledkom dokonale čistá bielizeň s optimálnou spotrebou vody.

 


Ovládanie je prehľadné a intuitívne


Na veľkom LED displeji sa vám práčka bude ovládať veľmi jednoducho. Sú tu dotykové tlačidlá, ukazovatele (podľa modelu) priebehu programu, nastavená teplota, počet otáčok, nastavenie i-Dos a ukazovateľ spotreby. Vidíte aj zvyškový čas v minútach a môžete na práčke nastaviť koniec prania až za 24 hodín. Budete mať prehľad o všetkom.


Záruka 24 mesiacov
Konštrukcia
Typ voľne stojaci
plnená spredu
59 cm
Hĺbka s presahom 61.8 cm
Otváranie dverí ľavé
Pranie / sušenie
9 kg
Index účinnosti prania 1.04
Trieda hlučnosti A
Odstreďovanie
1400 ot/min
B
71 dB
Spotreba
C
66 kWh
44 l
64 EUR
Odhadované náklady prania za 5 rokov 319 EUR
Odhadované náklady prania za 10 rokov 639 EUR
Programy
Čas trvania eko programu 3:37 hod.
Počet programov/1 14
Nie
Funkcia
Parná práčka Nie
Nie
Áno
Český panel Nie
Ukazovateľ zostatkového času Áno
množstevná automatika
Áno
Nie
Funkcia Smart Home
Nie
Nie
Nie
Ďalšie parametre
Siemens 10 rokov záruka na motor
Prívodné a odpadové hadice v balení Áno
Nie
Nie
Profesionálny výrobok Nie
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 59.8 cm
Výška výrobku 84.8 cm
Hĺbka výrobku 59.0 cm
Hmotnosť výrobku 74.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 63.0 cm
Výška balenia 86.0 cm
Hĺbka balenia 67.0 cm
Váha balenia 74.4 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu