Práčka Samsung WW65AA126TE/LE biela

Výrobca: Samsung , Kategória: Automatické práčky
Kód tovaru: SAMWW65AA126TELE
Informačný list: zde

Úzka: Áno
Profesionálny výrobok: Nie
SMART: Nie
Značka kvality dTest: Nie
Rozšírená záruka SK: Samsung 10 rokov záruka na invertorový motor
Prívodné a odpadové hadice v balení: Áno
Smart diagnostika: Áno
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD: Nie

Zistiť dostupnosť


Samsung WW65AA126TE/LE, biela


Trápi vás nedostatok miesta, ale chcete kvalitnú práčku, ktorá vám zaručí dokonalé výsledky pri praní a zároveň dokáže šetriť energie? Potom si kúpte vopred plnenú SLIM práčku Samsung WW65AA126TE/LE so šírkou 60 cm a hĺbkou 45 cm, ktorá má kapacitu na 6,5 kg bielizne. Spotrebič má totiž unikátnu technológiu EcoBubble™, s ktorou dokáže perfektne vyprať bielizeň aj pri nižších teplotách. Práčka premení prášok na pranie na penu, tá prenikne cez textíliu a zbaví ju všetkých nečistôt a škvŕn. Dochádza tým k nižšej spotrebe energie a zároveň je starostlivosť o tkaniny úplne šetrná. K ďalšej šetriacej funkcii sa radí aj množstevná automatika, ktorá dávkuje množstvo vody potrebnej na prácu v závislosti od naplnenia bubna spotrebiča. Odhadovaná ročná spotreba vody na jeden cyklus je 44 l a spotreba energie na 100 cyklov cca 67 kWh.


Úplná čistota a jednoduché ovládanie


Samsung WW65AA126TE/LE má intuitívne ovládanie cez dotykový displej a pomocou otočného kolieska. V ponuke je až 14 vopred nastavených programov, ako je napríklad parný s názvom Hygiene Steam, ktorý zbaví bielizeň až 99,9 % alergénov aj baktérií, rýchly program, špeciálny program na vlnené tkaniny, či ECO program, ktorý šetrí energiu aj vodu. Výrobok okrem toho ponúka možnosť odloženého štartu a nastavenie počtu otáčok až do 1 200 ot/min alebo aj teplotu vody.

 


Kľúčové vlastnosti: 


  • Voľne stojaca práčka SLIM s kapacitou na 6,5 kg bielizne
  • Digitálny invertorový motor: tichá prevádzka v kombinácii s nízkou spotrebou a vysokým výkonom
  • Cyklus Hygiene Steam: odstránenie až 99,9 % baktérií a alergénov s pomocou pary
  • Technológia EcoBubble™ šetrná k bielizni aj spotrebe energií
  • Funkcia Drum Clean: automatické čistenie bubna
  • 14 vopred nastavených programov na jednoduché a rýchle spustenie


Ekologické pranie v horúcej pare.

 


Malé bubliny, veľká pomoc


Inovatívny systém Eco Bubble je navrhnutý tak, aby vytváral bohatú penu, šetrnú ku tkaninám, ale dosť intenzívnu na to, aby sa dostala hlboko do textílií, a odstránila tak aj tie najodolnejšie škvrny. Jednotlivé bubliny pracieho prostriedku vstupujú do vlákien oblečenia a spoľahlivo ničia všetky nečistoty aj pri nízkych teplotách vody. V porovnaní s bežnou práčkou tak Samsung WW65AA126TE dosahuje až o 70 % nižšiu spotrebu elektrickej energie a je tak šetrnejšia k životnému prostrediu i vašej peňaženke.

 


Dovidenia, baktérie!


Na škodlivé mikroorganizmy sa zameriava špeciálny cyklus Hygiene Steam. Na čistenie používa horúcu paru, čo prináša omnoho efektívnejšie a hygienickejšie výsledky. Dokáže odstrániť až 99,9 % baktérií a mikróbov – nielen z vášho oblečenia, ale aj z vnútra bubna.

 


Nenechajte sa rušiť


O pranie s minimálnym hlukom sa postará zabudovaný pokročilý motor s pevne uchytenými magnetmi. Digitálny invertor v tele práčky prináša maximálny výkon, zvyšuje jej odolnosť a ušetrí elektrickú energiu i vaše uši, ktoré nebudú musieť počúvať vysoký hluk spôsobený praním či odstreďovaním. Dlhodobá životnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť, je potvrdená až 10-ročnou zárukou na motor invertora.

 


Čistá práčka, čistá bielizeň 


Mnohí ľudia zabúdajú na samotné čistenie bubna práčky. Nahromadené nečistoty, vlhkosť, nepríjemné pachy následne môžu prenikať do tkanín a nepriaznivo ovplyvniť výsledky prania. Práve na tieto účely je pripravená technológia Drum Clean, ktorá z bubna odstráni až 99,9 % baktérií a nečistôt spôsobujúcich zápach a prevedie tak dokonalú hygienickú údržbu. Tak nebudete musieť nakupovať drastické čistiace prostriedky, stačí sa spoľahnúť na účinnú kombináciu namáčania, pulzovania a rýchleho odstreďovania.

 


Samočistiaca zásuvka StayClean Drawer


Zvyšky pracieho prášku, aviváže a nečistôt prilepených na dávkovači dokážu ovplyvniť čistotu a vôňu bielizne rovnako ako aj životnosť vašej práčky. Špeciálna funkcia StayClean Drawer využíva moderný oplachovací systém, ktorý prepláchne zásuvku počas prania, aby maximálne využil prací prostriedok, a zároveň zachoval dokonalo čisté steny zásuvky bez nevzhľadných mydlových nečistôt.

 


Unikátna sila bublín


Aj s tými najodolnejšími škvrnami si poradí pôsobivá technológia BubbleSoak. Nehody v podobe kečupu na obľúbenej košeli či zaschnuté blato na športovej mikine nie sú pre mimoriadne silnú armádu bublín žiadnou výzvou. Tie sa spoločne vrhnú na boj so špinou a ich rozpúšťaním zaútočia na nepoddajné fľaky, kým vaša bielizeň nebude opäť dokonale žiariť.

 


Pokročilá ochrana vášho spotrebiča


Volt Control je dômyselné bezpečnostné opatrenie, ktoré práčku chráni pred následkami prepätia a možným poškodením v prípade náhleho výpadku elektrického prúdu. Neustále sleduje stav napätia a je schopná detekovať jeho neprimerané zvýšenie. V takom prípade automaticky preruší napájanie a zabráni tak nesprávnemu fungovaniu či možnému zničeniu vášho drahocenného pomocníka.


Záruka 24 mesiacov
Konštrukcia
Typ voľne stojaci
plnená spredu
45 cm
Hĺbka s presahom 52.5 cm
Šírka práčky 60 cm
Výška práčky 89 cm
Otváranie dverí ľavé
Pranie / sušenie
6.5 kg
Index účinnosti prania 1.03
Trieda hlučnosti A
Odstreďovanie
1200 ot/min
A
72 dB
Spotreba
D
67 kWh
44 l
Programy
Čas trvania eko programu 3:23 hod.
Počet programov/1 14
Áno
Funkcia
Parná práčka Áno
Nie
Áno
Český panel Nie
Ukazovateľ zostatkového času Áno
množstevná automatika
Áno
Nie
Funkcia Smart Home
Nie
Nie
Nie
Ďalšie parametre
Samsung 10 rokov záruka na invertorový motor
Prívodné a odpadové hadice v balení Áno
Áno
Nie
Áno
Profesionálny výrobok Nie
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 89.0 cm
Hĺbka výrobku 45.0 cm
Hmotnosť výrobku 55.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 65.7 cm
Výška balenia 89.0 cm
Hĺbka balenia 55.0 cm
Váha balenia 58.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu