Práčka LG F4WT409AIDD biela

Výrobca: LG , Kategória: Automatické práčky
Kód tovaru: LGGF4WT409AIDD
Informačný list: zde

Profesionálny výrobok: Nie
SMART: Áno
Značka kvality dTest: Nie
Rozšírená záruka SK: LG 10 rokov na Direct Drive motor
Prívodné a odpadové hadice v balení: Áno
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD: Nie
Značky: LG
Český panel: Áno

Zistiť dostupnosť

LG F4WT409AIDD, biela


Vďaka práčke LG F4WT409AIDD bude vaše oblečenie vždy čisté a voňavé. Práčka pracuje veľmi potichu, pretože je vybavená invertorovým Direct Drive™ motorom. Zároveň bielizeň vďaka technológii AI DD™ vyperie šetrne. AI DD™ totiž na základe údajov z 20 000 rôznych pracích cyklov zvolí najvhodnejšiu kombináciu pracích pohybov.


Ponuka 14 programov


Okrem klasických programov Bavlna, Syntetika alebo Zmiešaná bielizeň nájdete v programovej ponuke aj špeciálne programy Jemná starostlivosť a Ručné pranie / Vlna. Športovci budú určite často využívať program Športové oblečenie a alergikom urobí radosť prítomnosť parnej technológie Steam™ s programami Detská parná starostlivosť a Pre alergikov, ktorý odstráni z oblečenia až 99,9 % alergénov. S rozšírením programov a doplnením najnovších inovácií vám pomôže aplikácia LG ThinQ, pomocou ktorej môžete spotrebič na diaľku napríklad aj zapnúť.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Invertorový Direct Drive™ motor s 10-ročnou zárukou
  • AI DD™: optimálna voľba pracích pohybov
  • Steam™: parné programy Pre alergikov a Detská parná starostlivosť
  • Pridať bielizeň: možnosť pridania bielizne počas prania
  • LG ThinQ + Wi-Fi: načítanie programu a inteligentné funkcie / diagnostika


Práčku LG F4WT409AIDD budete môcť ľahko a pohodlne ovládať cez dotykový displej a panel.


 


 


 


10-ročná záruka na invertorový Direct Drive™ motor


Maximálna úspora, spoľahlivosť a minimálna hlučnosť. To sú hlavné plusy invertorového Direct Drive™ motora, ktorý skvele perie a LG vám naň poskytne 10 ročnú záruku.

Minimálne hlučný


Pokročilý invertorový Direct Drive™ motor zaistí spoľahlivú a tichú prevádzku práčky, keďže efektívne znižuje vibrácie. Spotreba vody na 1 cyklus je v prípade tohto modelu 50 litrov a spotreba energie 77 kWh na 100 cyklov. Aj vďaka tomu sa práčka radí do energetickej triedy D. Budete spokojný aj s hlučnosťou pri odstreďovaní, ktorá nepresahuje hranicu 75 dB.

  Zvolí najvhodnejšiu kombináciu pracích pohybov


Technológia AI DD™ využíva znalosti z viac ako 20 000 rôznych pracích cyklov. Zváži bielizeň, rozozná jemnosť vlákien a na základe toho sama vyberie optimálne pracie pohyby. Výsledkom je šetrne vypraná bielizeň, ktorej sa dostalo až o 18 % lepšej ochrany tkanín než by tomu bolo u bežnej práčky.Testované spoločnosťou Intertek v marci 2019. Program Bavlna s náplňou 2 kg spodnej bielizne v porovnaní s programom Bavlna (model LG FC1450S2W). Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od okolitých podmienok.  Chcete pridať bielizeň v priebehu prania? Žiadny problém!


Na to je tu funkcia Pridať bielizeň. Stačí stlačiť tlačidlo Štart/Pauza a po otvorení dvierok môžete do bubna prihodiť zabudnuté tričko, blúzku alebo nohavice. Pri programoch Bavlna, Zmiešaná bielizeň, Syntetika a Rýchly 14 sa dvierka počas prania otvoria do 3 sekúnd.

Bez alergénov


Zabudnite na škodlivé alergény, ktoré môžu spôsobovať začervenanie či iné podráždenie pokožky. Účinnou zbraňou v boji proti nim je parná technológia Steam™. Počas jediného cyklu odstráni z vášho oblečenia až 99,9 % alergénov. Parný program Pre alergikov je navyše schválený organizáciou BAF (British Allergy Foundation).


 
Pohodlné ovládanie na diaľku


Pomocou aplikácie LG ThinQ môžete práčku pohodlne ovládať na diaľku, prípadne doplniť programovú ponuku práčky o nové pracie cykly a najnovšie inovácie. Rozhodne ju využijete aj v prípade, že už ste vlastníkmi sušičky LG. Oba spotrebiče cez Wi-Fi pripojenie spárujete a minimalizujete tak chyby pri výbere správneho cyklu sušenia.

Odolná a hygienická


Súčasťou práčky sú odolné dvierka z tvrdeného skla a bubon s nerezovými lopatkami, ktoré znižujú kontamináciu oblečenia baktériami. Zmeny sa dočkal aj viditeľnejší displej a väčší volič programov s kovovým povrchom.Testované spoločnosťou Intertek v júli 2013. Počiatočné hodnoty P.aeruginosa na nerezovej oceli boli po 12 dňoch o 99 % nižšie. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od okolitých podmienok.

Záruka 24 mesiacov
Konštrukcia
Typ voľne stojaci
plnená spredu
56 cm
Otváranie dverí ľavé
Pranie / sušenie
9 kg
Trieda hlučnosti B
Odstreďovanie
1400 ot/min
A
75 dB
Spotreba
D
77 kWh
50 l
58 EUR
Odhadované náklady prania za 5 rokov 288 EUR
Odhadované náklady prania za 10 rokov 576 EUR
Programy
Doba trvania eko programu 3:47 hod.
Počet programov/1 14
Áno
Funkcia
Parná práčka Áno
Nie
Áno
Český panel Áno
Áno
Ukazovateľ zostatkového času Áno
elektronická regulácia
Áno
Funkcia Smart Home
Áno
Áno
Áno
Ďalšie parametre
LG 10 rokov na Direct Drive motor
Prívodné a odpadové hadice v balení Áno
Áno
Profesionálny výrobok Nie
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 85.0 cm
Hĺbka výrobku 56.0 cm
Hmotnosť výrobku 64.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 65.0 cm
Výška balenia 88.5 cm
Hĺbka balenia 63.0 cm
Váha balenia 67.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu