Práčka LG F2WN5S6N0 biela

výpredaj
Výrobca: LG , Kategória: Automatické práčky
Kód tovaru: LGGF2WN5S6N0
Informačný list: zde

Profesionálny výrobok: Nie
SMART: Áno
Značka kvality dTest: Nie
Rozšírená záruka SK: LG 10 rokov na Direct Drive motor
Prívodné a odpadové hadice v balení: Áno
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD: Nie
Značky: LG
výpredaj: Áno

Zistiť dostupnosť

LG F2WN5S6N0, biela


Voľne stojaca práčka LG F2WN5S6N0 dopraje vašim odevom rýchle, šetrné a efektívne pranie. SLIM vyhotovenie s hĺbkou len 45,5 cm ponúka kapacitu až na 6,5 kg bielizne. Práčka je vybavená technológiou AI DD™, ktorá na základe údajov z 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie najvhodnejšiu kombináciu pracích pohybov, a tichým a šetrným invertorovým Direct Drive™ motorom.


Úsporná pračka s inteligentnými funkciami


K dispozícii budete mať 14 programov, ktoré vám dovolia účinne sa postarať o takmer všetky druhy látok. Vyberať totiž môžete z programov Bavlna, Syntetika, Zmiešaná bielizeň, Jemná starostlivosť alebo Ručné pranie / Vlna. Športovci určite ocenia prítomnosť programu Športové oblečenie. Pre vaše potreby sú ďalej pripravené programy Rýchly 30, Tiché pranie, Hygiena či Detská starostlivosť. K užívateľskému komfortu prispievajú aj funkcie Odložený štart alebo Čistenie bubna a LG ThinQ, prostredníctvom ktorej si stiahnete nové pracie cykly, prípadne práčku na diaľku treba zapnete.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Invertorový Direct Drive™ motor s 10-ročnou zárukou
  • AI DD™: optimálna voľba pracích pohybov
  • SLIM vyhotovenie: hĺbka len 45,5 cm
  • Pridať bielizeň: možnosť pridania bielizne v priebehu prania
  • LG ThinQ + Wi-Fi: načítanie programu a inteligentná diagnostika


Práčka LG F2WN5S6N0 vyperie vašu bielizeň dôkladne, ale pritom maximálne šetrne.  


 


 


 


10-ročná záruka na invertorový Direct Drive™ motor


Maximálna úspora, spoľahlivosť a minimálna hlučnosť. To sú hlavné plusy invertorového Direct Drive™ motora, ktorý skvelo perie a LG vám naň poskytne 10-ročnú záruku.


 


 
Úsporný motor


O chod práčky sa stará invertorový Direct Drive™ motor, ktorý je napojený priamo na bubon práčky. Vďaka tomu sa pýši hneď niekoľkými výhodami. Jednou z nich je tichá prevádzka, takže maximálna hlučnosť pri odstreďovaní dosahuje len 74 dB. Druhým plusom invertorového Direct Drive™ motora je šetrnosť. Počítajte preto s tým, že spotreba vody je 54 litrov na 1 cyklus a spotreba energie 76 kWh na 100 cyklov. Model sa radí do energetickej triedy E.

  Šetrné a efektívne pranie


Práčka LG F2WN5S6N0 dostala do vienka technológiu AI DD™, ktorá na základe hmotnosti a druhu látok zvolí najvhodnejšiu kombináciu pracích pohybov. Vaša bielizeň bude dokonalo čistá a dostane sa jej až o 18 % lepšia ochrana tkanín, než by tomu bolo v bežnej práčke.Testované spoločnosťou Intertek v marci 2019. Program Bavlna s náplňou 2 kg spodnej bielizne v porovnaní s programom Bavlna (model LG FC1450S2W). Výsledky sa môžu líšiť v závislosti na okolitých podmienkach.Pridávajte bielizeň aj počas prania


Zabudnutá ponožka, nájdená tesne po zapnutí práčky, vás už nerozhádže. Vďaka funkcii Pridať bielizeň ju totiž môžete pridať k várke aj v priebehu pracieho cyklu. Stačí stlačiť tlačidlo Štart / Pauza a už môžete vkladať zabudnuté kúsky do bubna. Pri programoch Bavlna, Zmiešané prádlo, Syntetika a Rýchly 14 sa navyše dvierka počas prania otvoria do 3 sekúnd.V závislosti na množstve odevov a typu látok, nemusí byť zámok dvierok odomknutý. Ak je teplota vody vyššia ako 40 °C, nebude zámok dverí z bezpečnostných dôvodov uvoľnený okamžite.Inteligentná práčka


Spotrebič je možné ovládať aj prostredníctvom aplikácie LG ThinQ, ktorá umožňuje napríklad sťahovanie nových programov a ponúka prístup k najnovším inováciám. Vďaka Wi-Fi prepojeniu bude komunikácia s práčkou veľmi jednoduchá a príjemná. Naviac, ak vám už doma stojí sušička LG, môžete ju cez Wi-Fi s práčkou spárovať a minimalizovať chyby pri výbere zodpovedajúceho cyklu sušenia.Podpora inteligentných domácich zariadení, ktoré sú kompatibilné s technológiami Alexa a Google Assistant, sa môže líšiť v závislosti od krajiny a vašom individuálnom nastavení inteligentnej domácnosti. Odporúčaná maximálna kapacita sa môže líšiť pre každý prací program, ďalšie podrobnosti nájdete v príručke používateľa.Kvalitné vyhotovenie


Práčka ponúka kvalitný bubon s nerezovými lopatkami, ktoré znižujú možnosť kontaminácie oblečenia baktériami. Súčasťou výbavy sú aj elegantné odolné dvierka z tvrdeného skla a viditeľnejší displej s väčším voličom programov v kovovom dizajne.Testované spoločnosťou Intertek v júli 2013. Počiatočné hodnoty P.aeruginosa na nerezovej oceli boli po 12 dňoch o 99 % nižšie. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od okolitých podmienok.

Záruka 24 mesiacov
Konštrukcia
Typ voľne stojaci
plnená spredu
45 cm
Otváranie dverí ľavé
Pranie / sušenie
6.5 kg
Index účinnosti prania 1.04
Trieda hlučnosti B
Odstreďovanie
1200 ot/min
B
74 dB
Spotreba
E
76 kWh
45 l
52 EUR
Odhadované náklady prania za 5 rokov 260 EUR
Odhadované náklady prania za 10 rokov 520 EUR
Programy
Doba trvania eko programu 3:23 hod.
Počet programov/1 14
Nie
Funkcia
Parná práčka Nie
Nie
Áno
Český panel Áno
Áno
Ukazovateľ zostatkového času Áno
množstevná automatika
Áno
Funkcia Smart Home
Áno
Áno
Áno
Ďalšie parametre
LG 10 rokov na Direct Drive motor
Prívodné a odpadové hadice v balení Áno
Áno
Profesionálny výrobok Nie
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 85.0 cm
Hĺbka výrobku 45.0 cm
Hmotnosť výrobku 63.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 66.0 cm
Výška balenia 89.0 cm
Hĺbka balenia 56.0 cm
Váha balenia 65.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu