Práčka LG F171P1CY2W biela

doprava zadarmo
Výrobca: LG , Kategória: Automatické práčky
Kód tovaru: LGGF171P1CY2W
Informačný list: zde

Profesionálny výrobok: Nie
SMART: Áno
Značka kvality dTest: Nie
Rozšírená záruka SK: LG 10 rokov na Direct Drive motor
Prívodné a odpadové hadice v balení: Áno
Smart diagnostika: Áno
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD: Nie
Značky: LG

Naša cena s DPH:

1 049.00

Na splátky od: 32 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

LG F171P1CY2W, biela


Spredu plnená práčka LG F171P1CY2W sa o vaše odevy postará nielen šetrne, ale aj efektívne. Zárukou dokonalých výsledkov je technológia 6 Motion DD so 6 pracími pohybmi a invertorový Direct Drive™ motor, ktorý zaistí šetrný a tichý chod spotrebiča.


Bohatá programová ponuka


Práčka LG F171P1CY2W pojme až 17 kg bielizne, nezľakne sa tak ani veľkých prikrývok. Môžete vyberať zo 14 programov, medzi ktorými nechýbajú napríklad programy Športové oblečenie, Rýchle pranie či Syntetika. Súčasťou výbavy práčky je tiež parná technológia Steam™ s programom Antialergénny a možnosťou parného prania pri ďalších 5 programov. Ďalšie programy si potom prípadne môžete stiahnuť prostredníctvom Wi-Fi pripojenia a aplikácie LG ThinQ. Tú je možné využiť aj na ovládanie práčky na diaľku. Pre nastavenie všetkého potrebného využijete prehľadný ovládací panel s LED displejom.

Kľúčové vlastnosti:


  • Invertorový Direct Drive™ motor s 10-ročnou zárukou
  • 6 Motion DD: 6 pracích pohybov
  • Steam™: parný program Antialergénny + možnosť parného prania pri ďalších 5 programov
  • TurboWash™: úspora času, vody a elektriny
  • LG ThinQ + Wi-Fi: načítanie programu a inteligentné funkcie / diagnostika


Využite silu parnej technológie Steam™ na maximum a zbavte sa alergénov v oblečení raz a navždy!


 


 


 


10-ročná záruka na invertorový Direct Drive™ motor


Maximálna úspora, spoľahlivosť a minimálna hlučnosť. To sú hlavné plusy invertorového Direct Drive™ motora, ktorý skvele perie a LG vám naň poskytne 10-ročnú záruku.

Stavte na skvelý výkon


Pokročilý invertorový Direct Drive™ motor zaistí spoľahlivý a tichý chod. Efektívne znižuje vibrácie a zaistí dlhodobo bezchybnú prevádzku s výbornými výsledkami. Počítajte s tým, že spotreba vody je 68 litrov na 1 cyklus a spotreba energie 100,7 kWh na 100 cyklov. Práčka je preto zaradená do energetickej triedy E. Maximálna hlučnosť pri odstreďovaní nepresahuje hodnotu 74 dB.

  Optimálne pranie bielizne


Technológia 6 Motion Direct Drive sa o to postará – využíva totiž až 6 pracích pohybov. Na vás bude len zvoliť správny prací program a 6 Motion DD bude pohybovať bubnom rôznymi smermi, vďaka čomu sa oblečeniu dostane správnej starostlivosti a bude krásne čisté.

  Prispôsobí sa vášmu životnému tempu


Ste stále v pohybe a často potrebujete mať vyprané oblečenie najlepšie ihneď? Úloha ako stvorená pre technológiu TurboWash™, ktorá kombinuje rýchle namáčanie formou rozprašovania s preplachovaním. Doba prania sa tak skráti až na 39 minút.*Testované v laboratóriu LG s 3,5 kg bielizne, štandardný režim s funkciou TurboWash bude dokončený do 39 ±5 minút. *Platí pre základné pranie, výsledok sa môže líšiť v jednotlivých krajinách.Pridávajte oblečenie v priebehu prania


Až po zapnutí práčky ste v spálni našli zatúlané tričko? Nemusíte ho nechávať až na ďalšiu várku. Chod práčky jednoducho pozastavíte stlačením tlačidla „Pridať bielizeň“ a zabudnutý kúsok oblečenia vložíte dovnútra. Počas akéhokoľvek programu sa dvierka práčky otvoria približne do 3 sekúnd.


LG F171P1CY2W Přidat prádlo


V závislosti na množstve oblečenia a druhu látky sa zámok na dvierkach práčky nemusí odblokovať. Ak je teplota vody vyššia než 40 °C, zámok na dvierkach práčky sa z bezpečnostných dôvodov neodblokuje. Čas odblokovania je kratší než 3 sekundy.  Likvidácia alergénov


Pre domácnosť alergikov je parná technológia Steam™ veľkou výhrou. Počas jediného cyklu totiž zredukuje alergény v bielizni až o 99,9 %. Ponúka parné programy Antialergénny, Osvieženie bielizne a funkciu parnej aviváže (Steam Softener™).

  Inteligentná práčka


Využite nové technológie na maximum a ovládajte práčku na diaľku. Pomocou LG ThinQ a Wi-Fi pripojenia nastavíte všetko potrebné, načítate program alebo vykonáte inteligentnú diagnostiku z vášho smartfónu. Ak už doma máte sušičku LG, spárujte oba spotrebiče cez Wi-Fi pripojenie a minimalizujte chyby pri výbere správneho cyklu sušenia.Podpora inteligentných domácich zariadení, ktoré sú kompatibilné s technológiami Alexy a Google Assistant, sa môže líšiť pre každý prací program, ďalšie podrobnosti nájdete v príručke užívateľa.

Záruka 24 mesiacov
Konštrukcia
Typ voľne stojaci
plnená spredu
77 cm
Hĺbka s presahom 77 cm
Otváranie dverí ľavé
Pranie / sušenie
17 kg
Index účinnosti prania 1.04
Trieda hlučnosti B
Odstreďovanie
1060 ot/min
B
74 dB
Spotreba
E
101 kWh
68 l
141 EUR
Odhadované náklady prania za 5 rokov 706 EUR
Odhadované náklady prania za 10 rokov 1413 EUR
Programy
Doba trvania eko programu 3:59 hod.
Počet programov/1 14
Áno
Funkcia
Parná práčka Áno
Nie
Áno
Český panel Áno
Áno
Ukazovateľ zostatkového času Áno
množstevná automatika
Nie
Nie
Funkcia Smart Home
Nie
Nie
Áno
Ďalšie parametre
LG 10 rokov na Direct Drive motor
Prívodné a odpadové hadice v balení Áno
Áno
Áno
Profesionálny výrobok Nie
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 70.0 cm
Výška výrobku 99.0 cm
Hĺbka výrobku 77.0 cm
Hmotnosť výrobku 87.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 75.0 cm
Výška balenia 108.0 cm
Hĺbka balenia 80.0 cm
Váha balenia 97.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu