Práčka Bosch WAX28MH0BY biela

Výrobca: Bosch , Kategória: Automatické práčky
Kód tovaru: BOSWAX28MH0BY
Informačný list: zde

Profesionálny výrobok: Nie
SMART: Áno
Značka kvality dTest: Nie
Rozšírená záruka SK: Bosch 10 rokov záruka na motor
Prívodné a odpadové hadice v balení: Áno
Smart diagnostika: Áno
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD: Nie
Značky: Bosch

Zistiť dostupnosť

Bosch WAX28MH0BYBosch WAX28MH0BY


Spredu plnená práčka Bosch WAX28MH0BY patrí do Serie 8, čo znamená, že disponuje celým radom inteligentných technológií, ktoré zaistia vynikajúce výsledky jej práce a ekonomickú prevádzku zároveň. Prístroj disponuje unikátnym motorom EcoSilence Drive, ktorý je špecifický svojím inovatívnym permanentným magnetom, ktorý zaisťuje jeho dlhú životnosť, tichosť a úspornosť.


Veľký objem


Zariadenie má rozmery 84,8 × 59,8 × 63,2 cm a naraz pojme až 10 kg bielizne. Vďaka svojej účinnosti je zaradené do šetrnej energetickej triedy C. Vážená ročná spotreba energie na 100 cyklov je 67 kWh.


Hlučnosť pri pri odstreďovaní dosahuje71 dB. Väčšia tichosť a stabilitu zabezpečuje dizajn AntiVibration so zosilnenou izoláciou.


14 programov


Môžete si vybrať hneď z niekoľkých programov, ktoré sú prispôsobené podľa potrieb daného typu textilu. Ušetríte si tak veľa času s ich nastavovaním. Odstreďovanie má účinnosť triedy B a možno ho nastaviť až na 1 400 ot/min. Iste oceníte aj ďalšie rozširujúce funkcie, medzi ktoré patrí napríklad program čistenia bubna – ten sa vám automaticky pripomenie po 20 po sebe idúcich praniach pri teplote pod 40 °C. Systém AutoStain Removal navyše prispôsobí teplotu vody a otáčky tak, aby účinnejšie odstránil škvrny na oblečení. 


 


Kľúčové vlastnosti


  • Systém AntiStain: odstráni štyri najbežnejšie typy škvŕn (krv, maslo / olej, tráva, červené víno)
  • Systém Home Connect: domáce spotrebiče s inteligentným prepojením pre jednoduchší každodenný život
  • EcoSilence Drive™: extrémne efektívny a tichý motor s dlhou životnosťou
  • SpeedPerfect: dokonale čisté za až o 65 % menej času
  • Intensive Plus: pre zvýšenie výkonu prania silne znečisteného oblečenia pri plnom zaťažení

 


Ovládanie práčok Bosch je jednoduché a intuitívne. Veľký LED displej a ovládací panel sú maximálne prehľadné. Na displeji môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale u vybraných modelov aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby.

 


Zjednodušte si život s modernou technológiou


Už sa nemusíte prispôsobovať vašej práčke. Práčka sa prispôsobí vám. Stačí nainštalovať aplikáciu Home Connect do svojho mobilu alebo tabletu a zvyšok bude hračka. Pomocou technológie Home Connect nastavíte dokonalý program presne pre vašu bielizeň. Vyberiete typ látky, farbu a stupeň znečistenia oblečenia a bielizeň bude perfektne čistá.


Aplikácia Home Connect oznámi, kedy je bielizeň vypraná. Program riadi a monitoruje práčku za vás. Stlačením jediného tlačidla spustíte program, aj keď ste mimo domov. Jedinečné možnosti v organizovaní vášho každodenného života.


 


Najúčinnejšie využitie vody a pracieho prostriedku


Systém 4D Wash zaistí vysokú účinnosť preniknutiu vody a pracieho prostriedku do tkaniny. Vložte pokojne plný bubon bielizne a systém 4D Wash všetko dôkladne vyperie. Využíva účinne otáčky a priame sprchovanie a tým dosiahne najúčinnejšie využívanie vody a pracieho prostriedku.


Pri silne zašpinenej textílii využijete funkciu Intensive Plus. S ňou pridáte ďalší prací cyklus a zvýšite tak silu prania znečisteného oblečenia. Výsledkom bude perfektne vyprané oblečenie s efektívnym využitím vody a pracieho gélu.

 


Ani nebudete počuť, že periete


Vadí vám hluk práčky práve v čase, kedy chcete odpočívať? S tichým motorom EcoSilence Drive o praní ani neviete. Tichý a efektívny bezuhlíkový motor vďaka jedinečnej konštrukcii eliminuje hluk a je stále chladný. Nedochádza tu k energetickým stratám. Tým si zaisťuje dlhodobú životnosť, ktorú Bosch garantuje 10-ročnou zárukou.

 


Rýchlejšie pranie a stále perfektne čistá bielizeň


S funkciou SpeedPerfect urýchlite pranie. Bielizeň vyperiete až o 65% rýchlejšie ako pri štandardnom režime zvoleného programu. Túto funkciu môžete použiť pre rôznu náplň práčky, druhy materiálov alebo väčšinu programov. Keď sa ponáhľate, jednoducho navolíte program zároveň s funkciou SpeedPerfect a vyperiete až 4 kg namiešanej náplne len za 41 minút.* Rozdiel medzi dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C a dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.
 


Vaša pokožka bude ako v bavlnke


Ak je vaša pokožka citlivá alebo podráždená, oceníte program AlergiePlus. Vypraté oblečenie v sebe môže ponechať alergénne častice a tie spôsobia kožné podráždenie. Program AlergiePlus má dlhšiu dobu ohrevu a plákanie navyše. Tým znižuje množstvo alergénov. V bielizni bude zostávať menej roztočov, peľových častíc alebo zvieracích chlpov. Program bol ocenený pečaťou kvality ECARF - vhodný pre alergikov a ohľaduplný k materiálu.


 


Pridávať bielizeň počas prania je tak jednoduché


Tiež sa vám stáva, že po zapnutí práčky nájdete ďalšie oblečenie, ktoré by potrebovalo oprať? Alebo naopak na vás vykukne cez okienko bubna červená ponožka medzi ďalším bielym oblečením? Funkcia Reload umožní pridanie alebo odobratie bielizne počas pracieho cyklu. Váš problém teda vyrieši okamžite. Stačí vziať zabudnutú vec, otvoriť bubon a jednoducho pridať bielizeň do práčky. Pokračovať v praní môžete okamžite.* Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.
 


Jedinečná štruktúra bubna pre intenzívnejšie pranie


Nový nerezový prací bubon VarioDrum je k vašej bielizni ešte šetrnejší. Kvapkovitý tvar bubna a asymetrické unášače sa budú starať o bielizeň pomocou jemných pohybov. Bielizeň v bubne sa obracia do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým účinne operiete všetky druhy materiálu bez toho, aby sa zmačkali alebo poškodili. Vďaka programu VarioDrum vaša práčka zvládne intenzívne vyčistiť veľmi znečistenú bielizeň a odstrániť aj tie najhoršie škvrny.

 


Efektívne využitie každej kvapky vody


S využitím technológie ActiveWater spotrebujete naozaj len toľko vody, koľko je v skutočnosti nutné. Dva vstavané senzory - prietokový senzor a senzor meriaci stojatú vodu v bubne - zaistí použitie presného množstva vody s ohľadom na typ materiálu a množstvo vloženej bielizne. Konštantné rozloženie vody v bubne zaistí ideálne využitie každej vodnej kvapky.

 


Škody spôsobené vodou vás neohrozia


So systémom AquaStop vás značka Bosch ochráni pred škodami spôsobenými vodou po celú dobu životnosti práčky. Zaisťuje to rad vzájomne prepojených opatrení - bezpečnostný ventil na vodovodnom kohútiku, dvojvrstvová prívodná hadica s automatickým odľahčením tlaku, vaňa s plavákovým spínačom a vypúšťacie čerpadlo.*Záručné podmienky nájdete na stránkach dodávateľa.

Záruka 24 mesiacov
Konštrukcia
Typ voľne stojaci
plnená spredu
63 cm
Hĺbka s presahom 63.2 cm
Otváranie dverí ľavé
Pranie / sušenie
10 kg
Index účinnosti prania 1.04
Trieda hlučnosti A
Odstreďovanie
1400 ot/min
B
71 dB
Spotreba
C
67 kWh
49 l
70 EUR
Odhadované náklady prania za 5 rokov 348 EUR
Odhadované náklady prania za 10 rokov 696 EUR
Programy
Čas trvania eko programu 3:55 hod.
Počet programov/1 14
Áno
Funkcia
Parná práčka Nie
Nie
Áno
Český panel Nie
Ukazovateľ zostatkového času Áno
množstevná automatika
Nie
Áno
Funkcia Smart Home
Áno
Nie
Nie
Ďalšie parametre
Bosch 10 rokov záruka na motor
Prívodné a odpadové hadice v balení Áno
Áno
Áno
Profesionálny výrobok Nie
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 59.8 cm
Výška výrobku 84.8 cm
Hĺbka výrobku 63.2 cm
Hmotnosť výrobku 82.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 66.0 cm
Výška balenia 87.5 cm
Hĺbka balenia 69.0 cm
Váha balenia 83.6 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu