Práčka Bosch Serie | 8 WAX32M40BY biela

Výrobca: Bosch , Kategória: Automatické práčky
Kód tovaru: BOSWAX32M40BY
Informačný list: zde

Úzka: Nie
Profesionálny výrobok: Nie
SMART: Nie
Značka kvality dTest: Nie
Rozšírená záruka SK: Bosch 10 rokov záruka na motor
Prívodné a odpadové hadice v balení: Áno
Smart diagnostika: Nie
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD: Nie

Zistiť dostupnosť

Bosch WAX32M40BY, biela


Spredu plnená voľne stojaca práčka Bosch s asynchrónnym motorom EcoSilence Drive. Motor je extrémne tichý s dlhou životnosťou. Je schopný vyprodukovať až 1 600 ot./min. So systémom SpeedPerfect ušetríte čas a funkcia ActiveWater presne nastaví spotrebu vody. XXL bubon, ktorý pojme až 70 l a môže oprať 9 kg bielizne. Pridávať bielizeň môžete kedykoľvek počas prania. Plniaci otvor má 32 cm s uhlom otvárania 171° a detským zámkom. Práčka zvládne odstrániť štyri najbežnejšie typy škvŕn - od krvi, oleja, trávy alebo červeného vína. Program AlergiePlus je vyvinutý pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou. Pri silne znečistenom oblečení využijete funkciu Intensive Plus. Vďaka systému 4D Wash voda a prací gél účinne prenikajú do tkaniny pre perfektný výsledok prania.


LED displej poskytuje údaje o prebiehajúcom programe, teplote, počte otáčok, zostávajúcom čase v minútach a prípadnom odloženom konci až o 24 h. Program ľahko vyberiete otočným voličom. Šetrnú starostlivosť vašej bielizni dopraje štruktúra bubna VarioDrum. Bubon má LED osvetlenie. Vysokú stabilitu a tichý chod zaistí AntiVibration Dizajn. Automatická detekcia náplne presne určí množstvo bielizne pre nastavenie potrebného množstva vody. Energetická trieda C s triedou účinnosti odstreďovania A zaisťujú veľkú úsporu. Vážená ročná spotreba energie je 65 kWh na 100 cyklov. Automatická práčka dosahuje pri odstreďovaní 71 dB hluku.
 


Kľúčové vlastnosti


  • Systém AntiStain: odstráni štyri najbežnejšie typy škvŕn (krv, maslo/olej, tráva, červené víno)
  • EcoSilence Drive™: extrémne efektívny a tichý motor s dlhou životnosťou
  • AlergiePlus: špeciálne vyvinutý program pre potreby alergikov a osoby s citlivou pokožku
  • SpeedPerfect: dokonale čisté za až o 65 % menej času
  • Intensive Plus: pre zvýšenie výkonu prania silne znečisteného oblečenia pri plnom zaťažení

 


Ovládanie práčok Bosch je jednoduché a intuitívne. Veľký LED displej a ovládací panel sú maximálne prehľadné. Na displeji môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale na vybraných modeloch aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby.

 


Najúčinnejšie využitie vody a pracieho prostriedku


Systém 4D Wash zaistí vysokú účinnosť prieniku vody a pracieho prostriedku do tkaniny. Vložte pokojne plný bubon bielizne a systém 4D Wash všetko dôkladne vyperie. Využíva účinne otáčky a priame sprchovanie a tým dosiahne najúčinnejšie využívanie vody a pracieho prostriedku.


Pri silne zašpinenej textílii využijete funkciu Intensive Plus. S ňou pridáte ďalší prací cyklus a zvýšite tak silu prania znečisteného oblečenia. Výsledkom bude perfektne vyprané oblečenie s efektívnym využitím vody a pracieho gélu.

 


Ani nebudete počuť, že periete


Vadí vám hluk práčky práve v čase, kedy chcete odpočívať? S tichým motorom EcoSilence Drive o praní ani neviete. Tichý a efektívny bezuhlíkový motor vďaka jedinečnej konštrukcii eliminuje hluk a je stále chladný. Nedochádza tu k energetickým stratám. Tým si zaisťuje dlhodobú životnosť, ktorú Bosch garantuje 10-ročnou zárukou.

 


Rýchlejšie pranie a stále perfektne čistá bielizeň


S funkciou SpeedPerfect urýchlite prania. Bielizeň vyperiete až o 65 % rýchlejšie ako pri štandardnom režime zvoleného programu. Túto funkciu môžete použiť pre rôznu náplň práčky, druhy materiálov alebo väčšinu programov. Keď sa ponáhľate, jednoducho navolíte program zároveň s funkciou SpeedPerfect a vyperiete až 4 kg namiešanej náplne len za 41 minút.*Rozdiel medzi dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C a dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.
 


Vaša pokožka bude ako v bavlnke


Ak je vaša pokožka citlivá alebo podráždená, oceníte program AlergiePlus. Vypraté oblečenie v sebe môže ponechať alergénne častice a tie spôsobia kožné podráždenie. Program AlergiePlus má dlhšiu dobu ohrevu a plákania navyše. Tým znižuje množstvo alergénov. V bielizni bude zostávať menej roztočov, peľových častíc alebo zvieracích chlpov. Program bol ocenený pečaťou kvality ECARF – vhodný pre alergikov a ohľaduplný k materiálu.


 


Pridávať bielizeň počas prania je také ľahké


Tiež sa vám stáva, že po zapnutí práčky nájdete ďalšie oblečenie, ktoré by potrebovalo oprať? Alebo naopak na vás vykukne cez okienko bubna červená ponožka medzi ďalším bielym oblečením? Funkcia Reload umožní pridanie alebo odobratie bielizne počas pracieho cyklu. Váš problém teda vyrieši okamžite. Stačí vziať zabudnutú vec, otvoriť bubon a jednoducho pridať bielizeň do práčky. Pokračovať v praní môžete okamžite.*Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.
 


Jedinečná štruktúra bubna pre intenzívnejšie pranie


Nový nerezový prací bubon VarioDrum je k vašej bielizni ešte šetrnejší. Kvapkovitý tvar bubna a asymetrické unášače sa budú starať o bielizeň pomocou jemných pohybov. Bielizeň v bubne sa obracia do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým účinne operiete všetky druhy materiálu bez toho, aby sa pokrčili alebo poškodili. Vďaka programu VarioDrum vaša práčka zvládne intenzívne vyčistiť veľmi znečistenú bielizeň a odstrániť aj tie najhoršie škvrny.

 


Efektívne využitie každej kvapky vody


S využitím technológie ActiveWater spotrebujete naozaj len toľko vody, koľko je v skutočnosti nutné. Dva vstavané senzory – prietokový senzor a senzor merajúci stojatú vodu v bubne – zaistí použitie presného množstva vody s ohľadom na typ materiálu a množstvo vloženej bielizne. Konštantná rozloženie vody v bubne zaistí ideálne využitie každej vodnej kvapky.

 


Škody spôsobené vodou vás neohrozia


So systémom AquaStop vás značka Bosch ochráni pred škodami spôsobenými vodou po celú dobu životnosti práčky. Zaisťuje to rad vzájomne prepojených opatrení – bezpečnostný ventil na vodovodnom kohútiku, dvojvrstvová prívodná hadica s automatickým odľahčením tlaku, vaňa s plavákovým spínačom a vypúšťacie čerpadlo.


Záruka 24 mesiacov
Konštrukcia
Typ voľne stojaci
plnená spredu
59 cm
63.2 cm
Šírka práčky 59.8 cm
Výška práčky 84.8 cm
Otváranie dverí ľavé
Pranie / sušenie
9 kg
1.04
A
Odstreďovanie
1600 ot/min
A
71 dB
Spotreba
C
65 kWh
48 l
Programy
Čas trvania eko programu 3:47 hod.
Počet programov 14
AlergiePlus, extra máchání, hotovo, košile, odčerpání/odstředění, předpírka, rychlý/mix, samotné máchání, snadné žehlení, Sport/Fitness, start/doplnění, super 15'/30', VarioSpeed, volba skvrn, volba teploty, volitelný počet otáček, zap.
Áno
Funkcia
Nie
Nie
Áno
Nie
Áno
Áno
množstevná automatika
Nie
Áno
Funkcia Smart Home
Nie
Nie
Nie
Ďalšie parametre
Bosch 10 rokov záruka na motor
Áno
Nie
Nie
Nie
Nie
Profesionálny výrobok Nie
Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 59.8 cm
Výška výrobku 84.8 cm
Hĺbka výrobku 59.0 cm
Hmotnosť výrobku 83.4 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 64.0 cm
Výška balenia 87.5 cm
Hĺbka balenia 67.5 cm
Váha balenia 83.6 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu