Práčka Bosch Serie | 8 WAV28KH2BY biela

doprava zadarmo
Výrobca: Bosch , Kategória: Automatické práčky
Kód tovaru: BOSWAV28KH2BY
Informačný list: zde

Rozšírená záruka značky: Áno
Úzka: Nie
Profesionálny výrobok: Nie
SMART: Áno
Značka kvality dTest: Nie
Rozšírená záruka SK: Bosch 10 rokov záruka na motor
Prívodné a odpadové hadice v balení: Áno
Smart diagnostika: Áno

Naša cena s DPH:

1 079.00

Na splátky od: 33 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Chcete sa dozvedieť viac o technológii Home Connect? Prečítajte si náš článok tu.

Bosch WAV28KH2BY


Spredu plnená práčka v modernom dizajne s mnohými šikovnými funkciami. To je voľne stojaca práčka Bosch WEV28KH2BY. Jej motor EcoSilence Drive je extrémne tichý s dlhou životnosťou. Je schopný vyprodukovať až 1 400 ot/min a vyprať až 9 kg bielizne, ktoré môžete pridávať aj po spustení prania. Automatický systém dávkovania pracieho gélu i-DOS sa postará o skvelý výsledok prania a šetrenia pracím prostriedkom. So systémom SpeedPerfect ušetríte čas a funkcia ActiveWater presne nastaví spotrebu vody. Vďaka systému 4D Wash voda a prací gél účinne prenikajú do tkaniny pre perfektný výsledok prania. Aplikácia Home Connect vám zároveň zaručí flexibilné ovládanie práčky na diaľku. Program AlergiePlus je vyvinutý pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou.


Prehľadný LED displej


LED displej poskytuje údaje o prebiehajúcom programe, teplote, počte otáčok, zostávajúcom čase v minútach a prípadnom odloženom konci až o 24 h. Program ľahko vyberiete otočným voličom. Šetrnú starostlivosť vašej bielizni dopraje štruktúra bubna VarioDrum. Vysokú stabilitu a tichý chod zaistí AntiVibration Design. Automatická práčka dosahuje pri odstreďovaní 70 dB hluku.


 


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Systém i-DOS: automaticky odmeria presné množstvo pracieho prostriedku a vody potrebnej na každé pranie
  • Program vhodný pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou: AlergiaPlus
  • Systém Home Connect: domáce spotrebiče so šikovným prepojením pre jednoduchší každodenný život
  • Všetko je automaticky prispôsobené potrebám vašej bielizne v závislosti od typu textílie a stupňa znečistenia
  • 4D Wash System zaistí dôsledné preniknutie vody a pracieho prostriedku do oblečenia

 


Veľký LED displej a ovládací panel uľahčia obsluhu práčok Bosch. Displej je intuitívny a ukazuje priebeh programu, zostávajúci čas.

 


 Zjednodušte si život s modernou technológiou


Už sa nemusíte prispôsobovať vašej práčke. Práčka sa prispôsobí vám. Stačí nainštalovať aplikáciu Home Connect do svojho mobilu alebo tabletu a zvyšok bude hračka. Pomocou technológie Home Connect nastavíte dokonalý program presne na vašu bielizeň. Vyberiete typ látky, farbu a stupeň znečistenia oblečenia a bielizeň bude perfektne čistá.


Aplikácia Home Connect oznámi, keď je bielizeň vypraná. Program riadi a monitoruje práčku za vás. Stlačením jediného tlačidla spustíte program, a to aj keď ste mimo domu. Jedinečné možnosti v organizovaní vášho každodenného života.


 


Šetrite prací prostriedok aj vašu bielizeň


Práčka Bosch využíva nové technológie i-DOS. Stačí vhodiť bielizeň do bubna, nastaviť automatický program a o zvyšok sa postará práčka. Stlačením jediného tlačidla si práčka bielizeň zváži a podľa tvrdosti vody presne odmeria prací prostriedok aj aviváž. Na oblečení po vypraní nebudú zostávať zvyšky pracieho gélu. Pranie je šetrné k oblečeniu aj k vašej peňaženke.


 


Najúčinnejšie využitie vody a pracieho prostriedku


Systém 4D wash zaistí vysokú účinnosť preniknutia vody a pracieho prostriedku do tkaniny. Vložte pokojne plný bubon bielizne a systém 4D Wash všetko dôkladne vyperie. Využíva účinne otáčky a priame sprchovanie, čím dosiahne najúčinnejšie využitie vody a pracieho prostriedku.


Pri silne zašpinenej textílii využijete funkciu Intensive Plus. S ňou pridáte ďalší prací cyklus a zvýšite tak silu prania znečisteného oblečenia. Výsledkom bude perfektne vyprané oblečenie s efektívnym využitím vody a pracieho gélu.

 


Ani nebudete počuť, že periete


Vadí vám hluk práčky práve v čase, keď chcete odpočívať? S tichým motorom EcoSilence Drive o praní ani neviete. Tichý a efektívny bezuhlíkový motor vďaka jedinečnej konštrukcii eliminuje hluk a je stále chladný. Nedochádza tu k energetickým stratám. Tým si zaisťuje dlhodobú životnosť, ktorú Bosch garantuje 10-ročnou zárukou.

 


Rýchlejšie pranie a stále perfektne čistá bielizeň


S funkciou SpeedPerfect urýchlite pranie. Bielizeň vyperiete až o 65 % rýchlejšie ako pri štandardnom režime zvoleného programu. Túto funkciu môžete použiť na rôznu náplň práčky, druhy materiálov alebo väčšinu programov. Keď sa ponáhľate, jednoducho navolíte program zároveň s funkciou SpeedPerfect a vyperiete až 4 kg namiešanej náplne iba za 41 minút.*Rozdiel medzi časom trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C a časom trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.
 


Vaša pokožka bude ako v bavlnke


Pokiaľ je vaša pokožka citlivá alebo podráždená, oceníte program AlergiePlus. Vyprané oblečenie v sebe môže ponechať alergénne častice a tie spôsobia kožné podráždenie. Program AlergiePlus má dlhší čas ohrevu a plákanie navyše. Tým znižuje množstvo alergénov. V bielizni bude zostávať menej roztočov, peľových častíc alebo zvieracích chlpov. Program bol ocenený pečaťou kvality ECARF – vhodný pre alergikov a ohľaduplný k materiálu.
 
 


Automaticky dokonalé výsledky


Pranie už nemôže byť jednoduchšie. Naplňte bubon bielizňou a stlačte tlačidlo „Štart“. O všetko ostatné sa postará práčka. Pre vašu bielizeň nastaví ideálny program, ktorý je potrebný. Výsledok prania bude vždy výborný.

 


Pridávať bielizeň počas prania je tak jednoduché


Tiež sa vám stáva, že po zapnutí práčky nájdete ďalšie oblečenie, ktoré by potrebovalo oprať? Alebo naopak na vás vykukne cez okienko bubna červená ponožka medzi ďalším bielym oblečením? Funkcia Reload umožní pridanie alebo odobratie bielizne počas pracieho cyklu. Váš problém teda vyrieši okamžite. Stačí vziať zabudnutú vec, otvoriť bubon a jednoducho pridať bielizeň do práčky. Pokračovať v praní môžete okamžite.*Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.
 


Jedinečná štruktúra bubna na intenzívnejšie pranie


Nový nerezový prací bubon VarioDrum je k vašej bielizni ešte šetrnejší. Kvapkovitý tvar bubna a asymetrické unášače sa budú starať o bielizeň pomocou jemných pohybov. Bielizeň v bubne sa obracia do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým účinne operiete všetky druhy materiálu bez toho, aby sa pokrčili alebo poškodili. Vďaka programu VarioDrum zvládne vaša práčka intenzívne vyčistiť veľmi znečistenú bielizeň a odstrániť aj tie najhoršie škvrny.

 


Efektívne využitie každej kvapky vody


S využitím technológie ActiveWater spotrebujete naozaj iba toľko vody, koľko je v skutočnosti nutné. Dva vstavané senzory – prietokový senzor a senzor merajúci stojatú vodu v bubne – zaistia použitie presného množstva vody s ohľadom na typ materiálu a množstvo vloženej bielizne. Konštantné rozloženie vody v bubne zaistí ideálne využitie každej vodnej kvapky.

 


Škody spôsobené vodou vás neohrozia


So systémom AquaStop vás značka Bosch ochráni pred škodami spôsobenými vodou počas celej životnosti práčky. Zaisťuje to rad vzájomne prepojených opatrení – bezpečnostný ventil na vodovodnom kohútiku, dvojvrstvová prívodná hadica s automatickým odľahčením tlaku, vaňa s plavákovým spínačom a vypúšťacie čerpadlo.*Záručné podmienky nájdete na stránkach dodávateľa.
 


 

Záruka 24 mesiacov
Konštrukcia
Typ voľne stojaci
plnená spredu
59 cm
Hĺbka s presahom 63.2 cm
Šírka práčky 59.8 cm
Výška práčky 84.8 cm
Otváranie dverí ľavé
Pranie / sušenie
9 kg
Index účinnosti prania 1.04
Trieda hlučnosti A
Odstreďovanie
1400 ot/min
A
70 dB
Spotreba
A
48 kWh
48 l
Programy
Čas trvania eko programu 3:44 hod.
Počet programov/1 14
Áno
Funkcia
Parná práčka Nie
Áno
Áno
Český panel Nie
Ukazovateľ zostatkového času Áno
množstevná automatika
Áno
Áno
Funkcia Smart Home
Nie
Nie
Áno
Ďalšie parametre
Rozšírená záruka značky Áno
Bosch 10 rokov záruka na motor
Prívodné a odpadové hadice v balení Áno
Nie
Áno
Áno
Profesionálny výrobok Nie
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 59.8 cm
Výška výrobku 84.8 cm
Hĺbka výrobku 59.0 cm
Hmotnosť výrobku 73.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 64.0 cm
Výška balenia 87.5 cm
Hĺbka balenia 67.5 cm
Váha balenia 74.8 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu