Práčka Bosch Serie | 6 WAU28PH0BY biela

Výrobca: Bosch , Kategória: Automatické práčky
Kód tovaru: BOSWAU28PH0BY
Informačný list: zde

Profesionálny výrobok: Nie
SMART: Áno
Značka kvality dTest: Nie
Rozšírená záruka SK: Bosch 10 rokov záruka na motor
Prívodné a odpadové hadice v balení: Áno
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD: Nie
Značky: Bosch
AquaStop: Áno

Zistiť dostupnosť

Bosch WAU28PH0BY, biela


Spredu plnená voľne stojaca práčka Bosch s asynchrónnym motorom EcoSilence Drive. Motor je extrémne tichý s dlhou životnosťou. Je schopný vyprodukovať až 1 400 ot./min. So systémom SpeedPerfect ušetríte čas a funkcie ActiveWater presne nastaví spotrebu vody. Unikátna štruktúra bubna VarioDrum, ktorý pojme až 63 l, zaistí intenzívne a šetrné pranie. Môžete vložiť 9 kg bielizne. Pridávať bielizeň môžete kedykoľvek počas prania. Plniaci otvor má 32 cm s uhlom otvárania 171° a detským zámkom. Inteligentný systém i-DOS dávkuje tekutý prací prostriedok a aviváž presne podľa potreby. Všetko môžete ovládať pomocou dokonalej technológie Home Connect priamo z vášho telefónu.


LED displej poskytuje údaje o prebiehajúcom programe, teplote, počte otáčok, zostávajúcom čase v minútach a prípadnom odloženom konci až o 24 h. Program ľahko vyberiete otočným voličom. Šetrnú starostlivosť vašej bielizni dopraje štruktúra bubna VarioDrum. Vysokú stabilitu a tichý chod zaistí AntiVibration Dizajn. Automatická detekcia náplne presne určí množstvo bielizne pre nastavenie potrebného množstva vody. Energetická trieda C s triedou účinnosti odstreďovania B zaisťujú veľkú úsporu. Vážená ročná spotreba energie je 66 kWh na 100 cyklov. Automatická práčka dosahuje pri ostreďovaní 71 dB hluku.


 


Kľúčové vlastnosti


  • Systém i-DOS: automaticky odmeria presné množstvo pracieho prostriedku a vody potrebnej pre každé pranie
  • Systém Home Connect: domáce spotrebiče s inteligentným prepojením pre jednoduchší každodenný život
  • Všetko je automaticky prispôsobené potrebám vašej bielizne v závislosti od typu textílie a stupňa znečistenia
  • Pohon EcoSilence Drive™: extrémne úsporný a tichý chod, navyše s 10-ročnou zárukou
  • SpeedPerfect: dokonale čisté za až o 65 % menej času

 


Ovládanie práčok Bosch je jednoduché a intuitívne. Veľký LED displej a ovládací panel sú maximálne prehľadné. Na displeji môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale na vybraných modeloch aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby.

 


Zjednodušte si život s modernou technológiou


Už sa nemusíte prispôsobovať vašej práčke. Práčka sa prispôsobí vám. Stačí nainštalovať aplikáciu Home Connect do svojho mobilu alebo tabletu a zvyšok bude hračka. Pomocou technológie Home Connect nastavíte dokonalý program presne pre vašu bielizeň. Vyberiete typ látky, farbu a stupeň znečistenia oblečenia a bielizeň bude perfektne čistá.


Aplikácia Home Connect oznámi, kedy je bielizeň vypraná. Program riadi a monitoruje práčku za vás. Stlačením jediného tlačidla spustíte program, aj keď ste mimo domu. Jedinečné možnosti v organizovaní vášho každodenného života.


 


Šetrite prací prostriedok aj vašu bielizeň


Práčka Bosch využíva nové technológie i-DOS. Stačí vhodiť bielizeň do bubna, nastaviť automatický program a o zvyšok sa postará práčka. Stlačením jediného tlačidla si práčka bielizeň odváži a podľa tvrdosti vody presne odmeria prací prostriedok aj aviváž. Na oblečení po vypraní nebudú zostávať zvyšky pracieho gélu. Pranie je šetrné k oblečeniu aj k vašej peňaženke.


 


Ani nebudete počuť, že periete


Vadí vám hluk práčky práve v čase, kedy chcete odpočívať? S tichým motorom EcoSilence Drive o praní ani neviete. Tichý a efektívny bezuhlíkový motor vďaka jedinečnej konštrukcii eliminuje hluk a je stále chladný. Nedochádza tu k energetickým stratám. Tým si zaisťuje dlhodobú životnosť, ktorú Bosch garantuje 10-ročnou zárukou.

 


Rýchlejšie pranie a stále perfektne čistá bielizeň


S funkciou SpeedPerfect urýchlite pranie. Bielizeň vyperiete až o 65 % rýchlejšie ako pri štandardnom režime zvoleného programu. Túto funkciu môžete použiť pre rôznu náplň práčky, druhy materiálov alebo väčšinu programov. Keď sa ponáhľate, jednoducho zvolíte program zároveň s funkciou SpeedPerfect a vyperiete až 4 kg namiešanej náplne len za 41 minút.*Rozdiel medzi dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C a dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.
 


Automaticky dokonalé výsledky


Pranie už nemôže byť jednoduchšie. Naplňte bubon bielizňou a stlačte tlačidlo "Štart". O všetko ostatné sa postará práčka. Pre vašu bielizeň nastaví ideálny program, ktorý je potrebný. Výsledok prania bude vždy výborný.

 


Pridávať bielizeň počas prania je také ľahké


Tiež sa vám stáva, že po zapnutí práčky nájdete ďalšie oblečenie, ktoré by potrebovalo oprať? Alebo, naopak, na vás vykukne cez okienko bubna červená ponožka medzi ďalším bielym oblečením? Funkcia Reload umožní pridanie alebo odobratie bielizne počas pracieho cyklu. Váš problém teda vyrieši okamžite. Stačí vziať zabudnutú vec, otvoriť bubon a jednoducho pridať bielizeň do práčky. Pokračovať v praní môžete okamžite.*Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.
 


Jedinečná štruktúra bubna pre intenzívnejšie pranie


Nový nerezový prací bubon VarioDrum je k vašej bielizni ešte šetrnejší. Kvapkovitý tvar bubna a asymetrické unášače sa budú starať o bielizeň pomocou jemných pohybov. Bielizeň v bubne sa obracia do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým účinne operiete všetky druhy materiálu bez toho, aby sa pokrčil alebo poškodil. Vďaka programu VarioDrum vaša práčka zvládne intenzívne vyčistiť veľmi znečistenú bielizeň a odstrániť aj tie najhoršie škvrny.

 


Efektívne využitie každej kvapky vody


S využitím technológie ActiveWater spotrebujete naozaj len toľko vody, koľko je v skutočnosti nutné. Dva vstavané senzory – prietokový senzor a senzor merajúci stojatú vodu v bubne – zabezpečia použitie presného množstva vody s ohľadom na typ materiálu a množstvo vloženej bielizne. Konštantné rozloženie vody v bubne zaistí ideálne využitie každej vodnej kvapky.

 


Škody spôsobené vodou vás neohrozia


So systémom AquaStop vás značka Bosch ochráni pred škodami spôsobenými vodou po celú dobu životnosti práčky. Zaisťuje to rad vzájomne prepojených opatrení – bezpečnostný ventil na vodovodnom kohútiku, dvojvrstvová prívodná hadica s automatickým odľahčením tlaku, vaňa s plavákovým spínačom a vypúšťacie čerpadlo.*Záručné podmienky nájdete na stránkach dodávateľa.
 


Záruka 24 mesiacov
Konštrukcia
Typ voľne stojaci
plnená spredu
59 cm
Otváranie dverí ľavej
Pranie / sušenie
9 kg
Trieda hlučnosti A
Odstreďovanie
1400 ot/min
B
71 dB
Spotreba
C
66 kWh
44 l
64 EUR
Odhadované náklady prania za 5 rokov 319 EUR
Odhadované náklady prania za 10 rokov 639 EUR
Programy
Doba trvania eko programu 3:37 hod.
Počet programov/1 14
Nie
Funkcia
Parná práčka Nie
Áno
Áno
Český panel Nie
Áno
Ukazovateľ zostatkového času Áno
množstevná automatika
Nie
Áno
Funkcia Smart Home
Áno
Nie
Áno
Ďalšie parametre
Bosch 10 rokov záruka na motor
Prívodné a odpadové hadice v balení Áno
Áno
Profesionálny výrobok Nie
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 59.8 cm
Výška výrobku 84.5 cm
Hĺbka výrobku 59.0 cm
Hmotnosť výrobku 73.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 65.3 cm
Výška balenia 88.0 cm
Hĺbka balenia 69.2 cm
Váha balenia 74.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu