Power Bank GoGEN 2600mAh (GOGPB26002BW) čierna/biela

Výrobca: GoGEN , Kategória: Externé batérie (Powerbanky)
Kód tovaru: GOGPB26002BW

Power banka 2600 mAh, USB 1A, LED indikátor nabitia, Li-ion batéria, LED indikátor nabitia, farba čierno-biela

Naša cena s DPH:

4.80

Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

GoGEN powerbanka, 2 600 mAhVrecková powerbanka GoGEN udrží váš telefón pri živote, aj keď nemáte po ruke nabíjačku alebo USB konektor. Ide o prenosný externý napájací zdroj – mobil k nej pripojíte štandardným USB káblom, kedykoľvek ho nemôžete zapojiť do klasickej zásuvky. Stav batérie prehľadne indikujú LED ukazovatele.


Nemusíte hľadať zásuvku


Powerbanka je na nezaplatenie napríklad na dovolenke, keď telefón cez deň vybíjate fotením a nemáte ho kde nabiť. Hodí sa tiež v kempoch, na dlhých cestách alebo v prípadoch, kedy vám doma vypadne prúd. Kapacita 2 600 mAh stačí v závislosti od kapacity akumulátora vášho mobilu až na jedno plné nabitie. Napájať ale pochopiteľne môžete akékoľvek zariadenie s micro USB portom, napríklad MP3 prehrávač či bezdrôtový reproduktor.


Samotnú powerbanku potom jednoducho nabijete rovnakou nabíjačkou, ktorú používate na napájanie mobilného telefónu, alebo napríklad z USB konektora počítača.

Energia na cesty
Externý zdroj (PowerBank) poskytuje energiu pre prenosné zariadenia, ktoré je možné dobíjať z USB portu, takže udrží vaše smartphony stále v prevádzke. Je prenosná s veľmi jednoduchým používaním a jej vlastnosti oceníte hlavne na pracovných cestách, pri dlhších pobytoch v prírode, na horách, skrátka všade tam, kde trávite svoj čas bez možnosti prístupu k elektrickej sieti.

Nabíja rýchlo a s prehľadom
USB port poskytuje prúd 1 A, čo postačí pre väčšinu telefónov a menšej elektroniky. LED indikátor vám ukáže stav nabitia/vybitia powerbanky.

Vojde sa do každej kabelky alebo vrecka
Vďaka svojej malej veľkosti je priamo stvorená do dámskych aj pánskych kabeliek. So svojou váhou iba 60 g ju môžete vziať skutočne kamkoľvek bez toho, aby ste zaťažili vašu batožinu. Zásoba energie postačí u bežných telefónov na 1 až 2 nabitia. Powerbanka PB26002 je zaujímavá tiež svojim moderným vzhľadom a kombináciou dvoch farieb.

Parametre a špecifikácie:

  • Li-ion batérie
  • Kapacita 3,7 V - 2 600 mAh / 9,62 Wh
  • Vstup: mikro USB 5 V / 1A
  • Výstup: USB 5 V / 0,9 A
  • LED indikátor stavu nabíjania / vybíjanie
  • Príslušenstvo: Micro USB kábel

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Partnumber GOGPB26002BW
Ďalšie parametre
2600 mAh
0,9 A
- A
1
Nie
Nepodporuje
Napájací konektor MicroUSB
Áno
biela, čierna
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 9.0 cm
Výška výrobku 2.0 cm
Hĺbka výrobku 3.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 7.0 cm
Výška balenia 3.0 cm
Hĺbka balenia 16.0 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu