Power Bank GoGEN 2000mAh (GOGPB20001BR) čierna/červená

Výrobca: GoGEN , Kategória: Externé batérie (Powerbanky)
Kód tovaru: GOGPB20001BR

Power banka 2000 mAh, USB 1A, LED indikátor nabitia, Li-ion batéria, farba čierno-červená

Zistiť dostupnosť

GoGEN powerbanka, 2 000 mAh



Spoločnosť GoGEN vytvorila powerbanku, ktorá sa vám bez problémov vojde do vrecka. Prístroj vyniká mimoriadne kompaktnými rozmermi a takmer zanedbateľnou hmotnosťou, hodí sa preto pre každého milovníka dobrodružstva. V taške či batohu vám nezaberie takmer žiadne miesto a rovnako dobre sa hodí aj do malej kabelky, ak vás čaká celý deň pochôdzok. Má kapacitu 2 000 mAh, takže vášmu smartfónu zvládne dodať dostatok energie na ďalšie hodiny neobmedzenej prevádzky.


Nabíjanie cez USB


Na powerbanke nájdete jeden USB port, možno s ňou teda dobíjať v jednej chvíli jedno zariadenie. Pracuje s nabíjacím prúdom 1 A, ktorý predstavuje normálnu hodnotu a zaistí priemernú dobíjaciu rýchlosť. Samotnej powerbanke dodáte energiu cez micro USB kábel. Ten je súčasťou balenia, žiadne príslušenstvo preto nemusíte dokupovať samostatne. O stave nabitia či vybitia powerbanky vás bude vždy informovať LED indikátor.

Energia na cesty
Externý zdroj (PowerBank) poskytuje energiu pre prenosné zariadenia, ktoré je možné dobíjať z USB portu, takže udrží vaše smartphony stále v prevádzke. Je prenosná s veľmi jednoduchým používaním a jej vlastnosti oceníte hlavne na pracovných cestách, pri dlhších pobytoch v prírode, na horách, skrátka všade tam, kde trávite svoj čas bez možnosti prístupu k elektrickej sieti.

Nabíja rýchlo a s prehľadom
USB port poskytuje prúd 1 A, čo postačí pre väčšinu telefónov a menšej elektroniky. LED indikátor vám ukáže stav nabitia/vybitia powerbanky.

Vojde sa do každej kabelky alebo vrecka
Vďaka svojej malej veľkosti je priamo stvorená do dámskych aj pánskych kabeliek. So svojou váhou iba 60 g ju môžete vziať skutočne kamkoľvek bez toho, aby ste zaťažili vašu batožinu. Zásoba energie postačí u bežných telefónov na 1 až 2 nabitia. Powerbanka PB20001 je zaujímavá tiež svojim moderným vzhľadom a kombináciou dvoch farieb.

Parametre a špecifikácie:

  • Li-ion batérie
  • Kapacita 3,7 V - 2 000 mAh / 7,4 Wh
  • Vstup: mikro USB 5 V / 1A
  • Výstup: USB 5 V / 1 A
  • LED indikátor stavu nabíjania / vybíjanie
  • Príslušenstvo: Micro USB kábel

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Partnumber GOGPB20001BR
Ďalšie parametre
2000 mAh
1 A
1 A
1
Nie
Nepodporuje
Napájací konektor MicroUSB
Nie
červená, čierna
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 11.0 cm
Výška výrobku 2.5 cm
Hĺbka výrobku 2.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 5.5 cm
Výška balenia 14.5 cm
Hĺbka balenia 4.0 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu