Power Bank GoGEN 10000mAh (GOGPB100002BLW) biela/modrá

Výrobca: GoGEN , Kategória: Externé batérie (Powerbanky)
Kód tovaru: GOGPB100002BLW

Power banka 10 000 mAh, 2 x USB 1A/2.1A, LED indikátor nabitia, LED svetlo, Li-ion batéria, farba modro-biela

Zistiť dostupnosť

GoGEN powerbanka, 10 000 mAh, 1 + 2 A, modrá/bílá


Vybitý mobil nemusí znamenat ani ztracený kontakt s civilizací, ani nutnost hledat zásuvku. Powerbanka GoGEN slouží jako přenosný napájecí zdroj, pomocí kterého nabijete mobilní telefon i jakékoli jiné zařízení, které se napájí přes USB (například MP3 přehrávač nebo přenosný Bluetooth reproduktor).


Nabíjí dvě zařízení najednou


Díky dvěma výstupním konektorům můžete zároveň nabíjet i smartphone kamaráda – powerbanka nabízí jeden rychlý 2A výstup a jeden standardní s 1 A. Kapacita 10 000 mAh stačí v závislosti na kapacitě akumulátoru vašeho mobilu na 3–4 plná nabití. Samotnou powerbanku pak jednoduše nabijete stejnou nabíječkou, kterou používáte k napájení mobilního telefonu, nebo například z USB konektoru počítače

Energie na cesty

vďaka externej nabíjacej batérii GoGEN PB 10000 bude vaše cestovanie jednoduchšie, pretože vaše zariadenie ako smarphone, MP3 a MP4 prehrávač, GPS navigáciu, outdoorovú kameru, fotoaparát alebo tablet budete môcť používať omnoho dlhšie bez obáv z toho, že ku koncu pobytu už nebudete mať “ šťavu“ na jeho prevádzku. Bežné mobilné telefóny tak dobijete minimálne 4-5x. 5 V výstupy s 2.1 A vám umožní nabíjať aj zariadenia s vyšším prúdovým odberom, ako sú tablety a mobilné telefóny od spoločnosti Apple Inc.

Dobíjanie bez zásuvky kedykoľvek a kdekoľvek

Externý záložný zdroj napájania, resp. power banka je výrobok, ktorý nájde uplatnenie u ľudí, ktorí sa často pohybujú v prírode, jazdia na miesta bez prístupu k elektrickej sieti alebo proste u každého, kto si napr. iba zabudol plne si zariadenie nabiť pred cestou kamkoľvek. Akonáhle si na ňu zvyknete, budete ju brať automaticky všade so sebou.

Rýchle nabíjanie

Vďaka prúdu 2,1 A môžete so záložnými zdrojmi GoGEN nabíjať zariadenia až dvakrát rýchlejšie než bežné nabíjačky. Druhý port poskytuje 1 A, čo postačí pre väčšinu telefónov a menšiu elektroniku. Batériu môže využiť takmer každý mobilný prístroj, ktorý je možné napájať cez USB port. LED indikátor vám zobrazí zostávajúcu energiu v záložnom zdroji. Súčasťou power banky je tiež praktické LED svetlo.
Externá napájacia batéria Gogen predstavuje ideálne spojenie zaujímavého moderného vzhľadu a poriadnej zásoby energie vnútornej batérie 10 000 mAh.

Parametre a špecifikácie:

  • Li-ion batérie
  • Kapacita 3,7 V - 10 000 mAh / 37 Wh
  • Vstup: mikro USB 5 V / 1 A
  • Výstup: 2 x USB (5 V / 1 A a 5 V / 2,1 A)
  • LED indikátor stavu nabitia
  • Vstavané LED svetlo
  • Príslušenstvo: Micro USB kábel

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Partnumber GOGPB100002BLW
Ďalšie parametre
10000 mAh
2,1 A
1 A
2
Áno
Nepodporuje
Napájací konektor MicroUSB
Áno
modrá, biela
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 7.5 cm
Výška výrobku 2.5 cm
Hĺbka výrobku 11.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 11.0 cm
Výška balenia 21.0 cm
Hĺbka balenia 3.0 cm
Váha balenia 0.3 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu