Power Bank ADATA A10050QC 10050mAh, s funkciou rýchlonabíjania (AA10050QC-USBC-5V-CBL) modrá

Výrobca: ADATA , Kategória: Externé batérie (Powerbanky)
Kód tovaru: ADTAA10050QCUSBCBL

PowerBanka A-Data A10050QC znižuje vďaka technológii Qualcomm Quick Charge 3.0 (dostupné iba cez USB-C port) čas potrebný na nabitie zariadenia. Klasický smartphone dokáže nabiť z 0% na 80% len za...

Zistiť dostupnosť

PowerBanka A-Data A10050QC znižuje vďaka technológii Qualcomm Quick Charge 3.0 (dostupné iba cez USB-C port) čas potrebný na nabitie zariadenia. Klasický smartphone dokáže nabiť z 0% na 80% len za 30 minút, to je nová definícia pojmu rýchle nabíjanie! Prémiové materiály použité pri výrobe konektora USB-C podporujú stabilitu pri dodávaní energie. Externá batéria podporuje funkciu synchrónneho nabíjania / vybíjania, takže ju môžete bezpečne dobíjať zároveň s pripojeným zariadením. K dispozícii sú dva porty, ktoré zvládnu maximálne 4.6A (až 3.0A pre port1 a 2,5A pre port2, nie súbežne). To je viac než dostatočné pre rýchle nabíjanie smartfónu a tabletu bok po boku.

Extra pohodlie s obojstranným USB-C
A10050QC disponuje výstupom USB-C pre lepšiu konektivitu. Nie je potrebné kontrolovať, ktorá strana je hore a dole, pretože konektor USB-C je reverzibilný a preto mimoriadne jednoduchý na použitie. Norma tiež dosahuje vyšší výkon než predchádzajúca generácia USB, vďaka tomu dochádza k zvýšeniu rýchlosti nabíjania a skrátenie čakacej doby. Na vybraných zariadeniach tak môžete nabíjať až 4-krát rýchlejšie.

Inteligentná kontrola nabíjania
Funkcia INOV (Intelligent Negotiation for Optimum Voltage) umožňuje rýchle prepínanie medzi 5V a 12V potrebných pre nabíjané zariadenie. Pre určenie optimálneho napätia berie do úvahy rôzne faktory ako je typ zariadenia, stabilita elektrickej rozvodnej siete, teplo a spätná väzba batérie. Maximalizuje tak efektivitu, znižuje stratu výkonu a výrazne zvyšuje bezpečnosť, pretože zabraňuje prehriatiu, prepätiu a dokonca aj podpätiu.

Poznámka: funkcia INOV je exkluzívna pre výstupný port USB-C

Veľa sily, keď ju potrebujete
S kapacitou až 10050mAh môže PowerBanka dobiť takmer 1x 10" tablet a viac ako 4x 5" smartphone. Kamkoľvek idete, nemusíte sa obávať nedostupnosti zdroja energie.

Poznámka: výkon sa môže líšiť v závislosti na pripojených zariadeniach

Simultánne nabíjanie
Vďaka tejto technológii môžete nabíjať powerbanku a súčasne pripojené zariadenie (smartphone alebo tablet). Ako to funguje? Po pripojení externej batérie k zdroju (USB port počítača alebo 230V zásuvka) začne automaticky nabíjanie powerbanky. Ak pripojíte k powerbanke iné zariadenie, elektronika vnútri umožní jeho nabitie. Stačí tak všetko zapojiť a PowerBanka sa o všetko postará.

 • Poznámka: funkcia je exkluzívna pre výstupný port USB-C

Príjemný ergonomický dizajn
Vďaka pískovanému a kovovému povrchu odolá PowerBanka poškriabaniu a odtlačkom prstov a tiež poskytuje pohodlné a bezpečné uchopenie. Tlačidlo indikácie napájania je dostatočne veľké, čo je obrovský rozdiel od ostatných externých batérií s malými a nešikovne umiestnenými tlačidlami.

Najlepšie materiály a komponenty
Vnútri powerbanky sú prémiové energetické články značky Panasonic vyrobené v Japonsku. Každá súčiastka prechádza prísnym testovaním a overovaním s cieľom zabezpečiť bezpečnosť, stabilitu a odolnosť. Zákazkové obvody disponujú ochranou proti prebíjaniu, prehriatiu, prepätiu a ďalším. Konštrukcia je odolná a ohňovzdorná, čo zaručuje vašu bezpečnosť a bezpečnosť ľudí okolo vás!

Vlastnosti:

 • Podpora rýchlonabíjania
 • Port USB-C
 • Príjemný ergonomický dizajn
 • Kvalitné materiály a komponenty

Technická špecifikácia:

 • Rozhranie: USB, USB-C
 • Batérie: 10050mAh (Lithium-ion 36,18Wh)
 • Rozmery: 105,2 x 64,07 x 23 mm
 • Hmotnosť: 247 g
 • Vstup: DC 5V / 2.5A (Micro USB)
 • Výstup: DC 5V 2.5A (USB-A) / DC 5-6V 3A (QC3.0) / DC6- 9V 2A (QC3.0) / DC 9- 12V 1.5A (QC3.0)

Obsah balenia:
PowerBanka
MicroUSB kábel
Užívateľský manuál

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Partnumber AA10050QC-USBC-5V-CBL
Ďalšie parametre
10050 mAh
1,5 A
2,4 A
2
Nie
Qualcomm QuickCharge 3.0
Napájací konektor MicroUSB, USB-C
Áno
modrá
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 10.4 cm
Výška balenia 3.1 cm
Hĺbka balenia 18.6 cm
Váha balenia 0.3 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu