Podstielka Brit Fresh for Cats Excellent Ultra Bentonite 5 kg

Výrobca: Brit , Kategória: Podstielky
Kód tovaru: HCH41116

Brit Fresh for Cats Excellent je ultra-bentonitové hrudkujúce stelivo perfektné pre citlivé mačacie labky.

Zistiť dostupnosť

Brit Fresh stelivo


Brit Fresh for Cats Excellent Ultra Bentonite, 5 kg


Chcete pre vášho mačacieho miláčika stelivo, ktoré bude citlivé k jeho mäkkým labkám, bude sa jednoducho čistiť a pohltí zápach z mačacej toalety? Mačacím labkám bude iste vyhovovať jemná štruktúra ultra-bentoniového hrudkujúceho steliva Brit Fresh for Cats Excellent, ktorá má veľkosť od 0,5 do 2 mm. V toalete vytvorí prirodzené a bezprašné prostredie na vykonávanie dennej potreby. Medzi prednosti bentonitu patrí šetrnosť k životnému prostrediu, keďže ide o čisto prírodný materiál.


Pohltí zápach aj tekutiny


Svojimi absorpčnými vlastnosťami stelivo výborne zachytí 100 % tekutín aj zápachu. Vlhkosť uzavrie do pevných hrudiek a bráni v množeniu baktérií. Hrudky jednoducho vyberiete špeciálnou lopatkou na čistenie mačacích toaliet (nie je súčasťou balenia).

Brit Fresh for Cats Excellent je ultra-bentonitové hrudkujúce stelivo, ktoré je perfektné pre citlivé mačacie labky. Ultra bentonit je pre svoju štruktúru a malé 0,5 – 2 mm častice pre mačky neuveriteľne príjemný a nevyhnutný. Jemné častice sú ideálne pre citlivé mačacie tlapky a vytvárajú ideálne bezprašné a prirodzené prostredie na vykonanie dennej potreby.

Vynikajúce absorpčné vlastnosti bentonitu zaistia 100 % pohltenie tekutín aj nežiadúcich pachov. Dokonalé vstrebanie a zachytenie vlhkosti vnútri hrudiek zabráni množenie nebezpečných baktérií. Nezabudnite, bentonitové stelivo je výhradne prírodný materiál, ktorý je šetrný k životnému prostrediu.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Určené pre mačka
Druh podstielky hrudkujúce
Objem balenia 5 l
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 15.0 cm
Výška výrobku 25.0 cm
Hĺbka výrobku 10.0 cm
Hmotnosť výrobku 5.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 15.0 cm
Výška balenia 25.0 cm
Hĺbka balenia 10.0 cm
Váha balenia 5.0 kg
Více informací Méně informací