PODPORTE HEJ.SK V ANKETE SHOPROKU

  • Piatok, 10. december 2021

Patrí Hej.sk medzi vaše obľúbené e-shopy? Ste s našimi službami a produktami spokojní? Tak nás určite podporte v ankete ShopRoku! Táto prestížna anketa rok čo rok odmeňuje najlepšie a najzaujímavejšie internetové obchody na slovenskom webe. Ukážte Slovensku, že máte svoj internetový obchod radi a dajte svoj hlas Hej.sk!

Anketa ShopRoku 2021 alebo zvoľte hviezdu medzi e-shopmi!

ShopRoku zažíva svoj 13. ročník. Aj tentokrát je anketa rozdelená do troch hlavných kategórií – Cena popularityCena kvality a Cena Heureky. Kým v prvej kategórii môže ľubovoľne hlasovať ktokoľvek na internete, Cena kvality je určená výhradne pre zákazníkov konkrétneho internetového obchodu. Tí na základe uskutočnenej objednávky dostanú dotazník spokojnosti z Heureky. Nimi uvedené informácie sú následne rozhodujúcim podkladom pre vyhlásenie Ceny kvality. A napokon, Cenu Heureky udeľuje odborná porota zaujímavým a výnimočným e-shopom.

V ankete ShopRoku 2021: Cena popularity môžete hlasovať prostredníctvom jednoduchého formulára. Hlasovanie je možné realizovať iba raz, a to pre až tri ľubovoľné internetové obchody súčasne (s možnosťou voľby 1. – 3. miesta podľa obľúbenosti), rovnako je však možné poslať hlas iba jednému e-shopu. Vyhlásenie výsledkov prebehne v apríly 2022.

Ďakujeme za vašu podporu!