Podlahový vysávač Rowenta Silence Force Extreme Home&Car 4A+ RO6493EA (445221)

výpredaj
Výrobca: Rowenta , Kategória: Podlahové vysávače
Kód tovaru: ROWRO6493EA
Informačný list: zde

Získajte predĺženú záruku 5 rokov na motor!
Zaregistruj svoj výrobok do 30 dní od nákupu a získaj predĺženú záruku na motor zadarmo.
Akcie platí na vybrané vysávača kupením v období od...

Zistiť dostupnosť

Rowenta Silence Force 4A+ Home & Car

Vysávání nemusíte mít rádi, ale nevyhnete se mu. Investice do kvalitního vysavače však patří mezi ty nákupy, které se vám vrátí nejvíc. Najednou nebude hluk z motoru tvořit jediný slyšitelný zvuk v domácnosti, nebudete muset střídat celou sadu hubic a nástavců, abyste měli uklizeno a přestanete řešit poškrábaný nábytek.

Všechno se dá vyřešit

Na všechny zmíněné nedostatky má tento vysavač řešení. S účinnou univerzální hubicí se s třídou účinnosti A postaráte o parkety, lino i koberce, výkonný (a tichý!) motor zase dovolí vysávat prakticky kdykoli budete potřebovat, aniž byste rušili sousedy. A ten nábytek? Celá Rowenta Silence Force je obehnána měkkým obložením, které bude tlumit nárazy a zabrání škrábancům.


Hygiena na prvním místě

Kromě uživatelského komfortu se myslelo i na zdraví. Permanentní filtry dokonce ani nepotřebují výměnu, aby fungovaly, a sáčky Hygiene+ mají samozavírací záklopku, aby při výměně neuteklo ani smítko. Klid alergiků zaručen.

Tichý chod

Chtěli byste si k luxování pustit televizi, ale nejde to, protože neslyšíte ani slovo? Rowenta Silence Force nedostala své jméno zadarmo a při práci nebude vydávat větší hluk, než 66 dB – což odpovídá běžnému hovoru.

Snadná výměna sáčků

Tento vysavač používá sáčky Hygiene+, které se samy zavírají klapkou. Jejich výměna je proto mnohem snazší a hygieničtější. Nikde se nic nevysype a nebude se vám doma prášit.

Filtr, který slouží věky

Při provozu ušetříte i na filtrech. Rowenta RO6493EA používá tzv. permanentní, high-efficiency filtry, které není třeba měnit, ale přesto fungují.

Třída A+

Jak nakládá s energií váš vysavač? Těžko bude úspornější, než tento. Na energetickém štítku tohoto modelu totiž najdete samá „áčka“.

S jednou hubicí na parkety i koberce

Nikdo nemá rád, když vysává nadvakrát: jednou s hubicí na tvrdé podlahy, podruhé s tou kobercovou. Kartáč je účinný na obou površích, abyste všechno zvládli najednou.

Získajte predĺženú záruku 5 rokov na motor!
Zaregistruj svoj výrobok do 30 dní od nákupu a získaj predĺženú záruku na motor zadarmo.
Akcie platí na vybrané vysávača kupením v období od 1.7.2016 do 31.12.2019 u vybraných predajcov na slovenskom trhu.
Úplné pravidlá, registračný formulár a zoznam predajcov TU.

Vreckový vysávač • energetická trieda A+ • elektronické riadenie výkonu • 4 pojazdné kolieska • nárazník po celom obvode pre ochranu nábytku • príslušenstvo hubica na parkety, mini turbo kefa, štrbinový nadstavec, kefa na čalúnenie, nadstavec Precision Flex Crevice Tool • teleskopická trubica • ukazovateľ plného vrecka • hlučnosť 66 dB

Rowenta Silence Force 4A+ Home /amp; Car Vysávanie nemusíte mať radi, ale nevyhnete sa mu. Investícia do kvalitného vysávača však patrí medzi tie nákupy, ktoré sa vám vrátia najviac. Zrazu nebude hluk z motora tvoriť jediný počuteľný zvuk v domácnosti, nebudete musieť striedať celú súpravu hubíc a nadstavcov, aby ste mali upratané a prestanete riešiť poškriabaný nábytok.
Všetko sa dá vyriešiť Na všetky spomínané nedostatky má tento vysávač riešenie. S účinnou univerzálnou hubicou sa s triedou účinnosti A postaráte o parkety, lino aj koberce, výkonný (a tichý!) motor zase dovolí vysávať prakticky kedykoľvek budete potrebovať bez toho, aby ste rušili susedov. A ten nábytok? Celá Rowenta Silence Force je obohnaná mäkkým obložením, ktoré bude tlmiť nárazy a zabráni škrabancom.
Hygiena na prvom mieste Okrem užívateľského komfortu sa myslelo aj na zdravie. Permanentné filtre dokonca ani nepotrebujú výmenu, aby fungovali, a vrecká Hygiene+ majú samozatváraciu záklopku, aby pri výmene neutiekla ani smietka. Pokoj alergikov zaručený.

Tichý a nesmierne účinný. Triedu A+ si rozhodne zaslúži.
Tichý chod Chceli by ste si k vysávaniu pustiť televízor, ale nejde to, pretože nepočujete ani slovo? Rowenta Silence Force nedostala svoje meno zadarmo a pri práci nebude vydávať väčší hluk, než 66 dB – čo odpovedá bežnému hovoru.
Jednoduchá výmena vreciek Tento vysávač používa vrecká Hygiene+, ktoré sa samy zatvárajú klapkou. Ich výmena je preto oveľa ľahšia a hygienickejšia. Nikde sa nič nevysype a nebude sa vám doma prášiť.
Filter, ktorý slúži veky Pri prevádzke ušetríte aj na filtroch. Rowenta RO6493EA používa tzv. permanentné, high-efficiency filtre, ktoré nie je treba meniť, ale napriek tomu fungujú.
Trieda A+
Ako nakladá s energiou váš vysávač? Ťažko bude úspornejší, než tento. Na energetickom štítku tohto modelu totiž nájdete samé „áčka“.
S jednou hubicou na parkety aj koberce Nikto nemá rád, keď vysáva na dvakrát: raz s hubicou na tvrdé podlahy, druhýkrát s tou kobercovou. Kefa je účinná na oboch povrchoch, aby ste všetko zvládli naraz.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 445221
Všeobecné informácie
suché
Príkon vysávače 550 W
66 dB
4.5 l
Určenie pre alergikov, ostatné
Výkon
A+
Trieda účinnosti vysávanie kobercov A
Trieda účinnosti vysávanie tvrdých podláh A
Trieda emisií prachu z vysávača A
Filtrácia
sáčkový
Hubica
Turbokefa Áno
mini
Áno
Príslušenstvo
Príslušenstvo v balení parketová hubica, štrbinová hubica, podlahová hubica, hubica na čalúnenie
Ďalšie parametre
Dĺžka kábla 8,4 m
Zdroj energie sieťový 230V
Napájanie vysávača 230 V
11 m
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 56.0 cm
Výška výrobku 37.0 cm
Hĺbka výrobku 34.8 cm
Hmotnosť výrobku 8.7 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 57.0 cm
Výška balenia 38.0 cm
Hĺbka balenia 35.8 cm
Váha balenia 10.2 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu