Podlahový vysávač Bosch ProHygienic BGB2HYG1 biely

Výrobca: Bosch , Kategória: Podlahové vysávače
Kód tovaru: BOSBGB2HYG1

Značka kvality dTest: Nie
Akčný rádius/dosah: 8 m
Dĺžka kábla: 5 m
Vyhotovenie trubice: kovová teleskopická
Zdroj energie: sieťový 230 V
Napájanie vysávača: 230 V
Značky: Bosch
Príkon vysávača: 600 W

Zistiť dostupnosť

Bosch BGB2HYG1 ProHygienic, biela


Vreckový vysávač Bosch BGB2HYG1 ProHygienic s príkonom 600 W a nízkou hlučnosťou 80 dB je ideálnym pomocníkom pri upratovaní v domácnosti. Spotrebič má vysoko výkonný filter UltraAllergy, ktorý odstraňuje až 99,99 % baktérií, jemných prachových častíc a alergénov. Vyfukovaný vzduch späť je viac čistejší, než ten v miestnosti. Prachové vrecko AirFresh s objemom 3,5 l s hygienickým uzáverom a technológiou aktívneho uhlia zase pohlcuje nežiaduce pachy. Vďaka tomu je vysávač ideálny ako pre majiteľov domácich miláčikov tak aj pre alergikov.


Vhodný na všetky typy podláh


Produkt sa hodí na všetky typy podláh. So systémom Easy Control vyznačujúci sa ľahkou elektronickou reguláciou výkonu motora, podáva optimálne výsledky na akejkoľvek podlahe. Mimo prepínateľnú hubicu na tvrdé podlahy a koberce nájdete v balení aj štrbinovú hubicu a hubicu na čalúnenie. S teleskopickou kovovou trubicou sa navyše perfektne prispôsobí výške užívateľa.


Ideálny aj do menších priestorov


S akčným rádiom 8 m, dvomi pevnými kolieskami a jedným otočným sa dostanete do každého kúta miestnosti s úplnou ľahkosťou. Po vysávaní výrobok jednoducho dáte do parkovacej polohy. V kombinácii s kompaktnými rozmermi sa tak perfektne hodí aj do menších domácností.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Prachové vrecko AirFresh: filtruje až 99,9 % jemného prachu a odstraňuje zápach
  • 8 m akčný rádius
  • Easy Control: optimálny výkon na akomkoľvek type podláh
  • UltraAllergy filter: vhodný pre alergikov
  • Vhodný pre majiteľov domácich maznáčikov
  • Ergonomická rukoväť
  • Kompaktný rozmer
  • Predĺžená záruka na motor

S prachovým vreckom AirFresh vrátane hygienického uzáveru prefiltrujem až 99,9 % jemného prachu a odstránim všetok zápach.

 


10-ročná záruka na motor


Nemecká spoločnosť Bosch svojmu výrobku natoľko verí, že na motor poskytuje predĺženú 10-ročnú záruku. Investíciou do produktu vkladáte peniaze do dlhej životnosti v kombinácii s vysokou kvalitou. Viac informácií ohľadom záruky je priamo na webových stránkach výrobcu.

 


Perfektne čistý vzduch


Prachové vrecko AirFresh má integrovanú technológiu aktívneho uhlia a tým sa vyfukuje z prístroja čistý vzduch zbavený nepríjemného zápachu. Vrecko dokáže prefiltrovať 99,9 % jemných prachových častíc a veľmi účinný je aj hygienický uzáver. Produkt sa tak stáva ideálnym pomocníkom do domácností so zvieratami.
 


Výkonný filter na čistejší vzduch


Vysoko účinný filter UltraAllergy dokáže zachytiť a prefiltrovať 99,99 % alergénov, jemných prachových častíc, baktérií. Výsledkom je, že sa späť do vzduchu dostáva čistejší vzduch, než je v miestnosti. Tým je tvorené zdravšie a príjemnejšie prostredie pre život. Na udržanie správneho fungovania stačí filter vždy len umyť vodou.

 


Kompaktné rozmery


S kompaktnými rozmermi si spotrebič nájde svoje miesto v akomkoľvek kútiku tak, aby nijako neprekážal. V prípade, že ho práve nebudete potrebovať, stačí ho dať do parkovacej polohy a zasunúť automaticky navíjací kábel. Jednoduchá manipulácia je zaistená ergonomickým držadlom a nízkou hmotnosťou 3 kg.

 


8-metrový akčný rádius


S dvomi veľkými kolesami a jedným otočným je pohyb po podlahe úplne hladký. S 8-m akčným rádiom vysávaču neunikne jediná smietka v každom zákutí miestnosti, práca s ním je tak veľmi komfortná.


Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Všeobecné informácie
suché
Príkon vysávača 600 W
80 dB
3.5 l
Určenie ostatné
Filtrácia
vreckový
Hubica
Turbokefa Nie
žiadny
Nie
Príslušenstvo
Príslušenstvo v balení štrbinová hubica, podlahová hubica, vankúšová hubica
Ďalšie parametre
Dĺžka kábla 5 m
Vyhotovenie trubice kovová teleskopická
Zdroj energie sieťový 230 V
Napájanie vysávača 230 V
8 m
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 29.5 cm
Výška výrobku 26.0 cm
Hĺbka výrobku 37.0 cm
Hmotnosť výrobku 4.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 30.5 cm
Výška balenia 32.5 cm
Hĺbka balenia 49.0 cm
Váha balenia 5.4 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu