Píla reťazová Makita UC3541A

Výrobca: Makita , Kategória: Píly
Kód tovaru: MAKUC3541A

Príkon: 1800 W
Typ elektromotora: uhlíkový
Pohon: elektrický
Možnosť využitia: profesionálne
Druh pohonu: elektrická sieť
Dĺžka lišty: 35 cm
Typ piły łańcuchowej: univerzálna
Hmotnosť: 4.7 kg

Zistiť dostupnosť

Makita UC3541A, modrá


Elektrická reťazová píla Makita UC3541A skvele poslúži na záhradách, na chatách, chalupách a podobných miestach, kde je čas od času potrebné spracovať väčšie množstvo palivového dreva. Model s príkonom 1 800 W je navrhnutý tak, aby ho zvládol používať aj laik – na väčšinu servisných úkonov tak nebudete potrebovať žiadne špeciálne nástroje ani vedomosti. Napríklad výmena reťaze sa zaobíde úplne bez nástrojov, čo nebýva úplne bežné. Podobným spôsobom je vyriešené aj napínanie reťaze, pri ktorom tiež nebudete potrebovať ani obyčajný skrutkovač.


Mazanie reťaze olejom je automatické, avšak máte možnosť regulovať mieru mazania podľa aktuálnych potrieb. Olej by nikdy nemal dôjsť, keďže vždy budete dostatočne včas vedieť, že je potrebné doliať novú dávku.


Praktické funkcie


Lišta s dĺžkou 35 cm je na konci priliehajúc k telu píly vybavená špeciálnou ozubenou kovovou opierkou, s ktorou bude oveľa ľahšie robiť priame rezy. Samozrejmosťou je ochranný štít pred horným držadlom, ktorý vás chráni pred zranením napríklad v prípade zaseknutia v polene dreva. Pogumovaný povrch držadiel potom zase efektívne tlmí vibrácie, vďaka čomu sa píla oveľa príjemnejšie drží a nie je problém s ňou operovať ani v pracovných rukaviciach.


Kompletné príslušenstvo


V balení nájdete okrem píly samotnej tiež spomínanú lištu, reznú reťaz, a dokonca aj plastovú krytku lišty, ktorá bráni poškodeniu reťaze pri skladovaní. V balení je tak všetko potrebné pre okamžité začatie prevádzky s výnimkou oleja.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Elektrická reťazová píla s príkonom 1 800 W
  • Beznástrojová výmena a napínanie reťaze
  • Automatické mazanie reťaze olejom
  • Ochranný štít pred hornou rukoväťou
  • Pogumovaný povrch rukovätí tlmí vibrácie

 
 


Makita


Spoločnosť Makita, ktorá bola pôvodne zameraná na výrobu generátorov a elektromotorov, založil v roku 1915 Masaburo Makita. V roku 1958 prišla s prvým elektrickým náradím.


Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
1800 W
elektrická sieť
Dĺžka lišty 35 cm
Hmotnosť 4.7 kg
Možnosť využitia profesionálne
uhlíkový
univerzálna
elektrický
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 32.0 cm
Výška balenia 25.0 cm
Hĺbka balenia 57.0 cm
Váha balenia 6.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu