Skúste to so strhujúcimi Ambilight TV Philips, teraz s 30-dňovou zárukou na vrátenie peňazí

Uvažujete nad novým TV alebo ste už v procese výberu? Stavte na značku Philips a ich Ambilight televízory, ku ktorým teraz získate 30-dňovú zárukou na vrátenie peňazí!

Priam magický zážitok zo sledovania vám prinesie technológia Ambilight, ktorá spočíva v inteligentných LED diódach reagujúcich na dianie na obrazovke. Siahnite napríklad po televízore Philips 43PUS7956 s perfektným obrazom aj zvukom zásluhou Dolby Vision a Dolby Atmos. S umelou inteligenciou sa stretnete u televízora Philips 58PUS8536, vďaka ktorej ho môžete ovládať pomocou hlasových asistentov. Dych vyrážajúce sledovanie vám zaistí 65" televízor Philips 65OLED936. Disponuje OLED panelom pre tú najvyššiu kvalitu zobrazenia a tiež samosvietiacimi pixelmi, ktoré sa postarajú o najlepší možný kontrast. O kvalite tohto modelu svedčia aj získané ocenenia EISA za najlepší Home Theatre TVRed Dot Design.

Tak neváhajte, vyberte si zo širokej ponuky Ambilight televízorov Philips a využite lehotu 30 dní na jej vyskúšanie!

Ako získam 30-dňovú záruku na vrátenie peňazí?
1. Kúpte si televízor Philips Ambilight v čase konania akcie.
2. V prípade nespokojnosti s televízorom vyplňte dotazník na stránke tu.
3. Vráťte kompletne zabalený a funkčný televízor, vrátane dokladu o kúpe a kópie vyplneného dotazníka z webu vyššie do 30 dní od dátumu nákupu, buď v partnerskej predajni DATART, alebo zaslaním na centrálny sklad Senec.
4. Pokiaľ budú všetky podmienky splnené, bude vám vyplatená čiastka podľa predajného dokladu.

Akcia trvá od 1. 4. do 31. 5. 2022 alebo do odvolania.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: