Zažite návštevu štadiónu na vlastné oči i uši! Kúpte si Philips OLED TV so soundbarom a získajte spätný bonus 200 €

Vytvorte si doma atmosféru ako na štadióne. Kúpte si spolu s vybraným OLED TV Philips vybraný soundbar Philips a získajte spätný bonus vo výške 200 €.

Futbalový zápas prvotriednej kvality si užijete napr. s televízorom Philips 55OLED807 s technológiou AmbilightIMAX. Tie dodajú farbám a scénam ešte väčšiu hĺbkuzintenzívnia zážitok zo sledovania až tak, že nebudete vedieť z obrazovky odtrhnúť oči.
Stojíte o ešte výraznejší a autentickejší zvuk? Tak spojte TV s kvalitným soundbarom. Skúste napríklad soundbar Philips TAB8205 so vstavaným subwooferom, ktorý podporuje hlasových asistentov. Vďaka technológii Play-Fi ho môžete synchronizovať s ďalšími reproduktormi a nechať sa tak obklopiť priestorovým zvukom ako v kine. Domáce kino si vytvoríte z celej domácnosti napr. aj so soundbarom Philips TAB8905, ktorý je kompatibilný s technológiou HDMI eARC a vás tak zakaždým čaká iba ten najdokonalejší priestorový zvuk.

Ako získam spätný bonus?

  1. Kúpte si vybraný TV spolu so soundbarom Philips v čase konania akcie.
  2. Zaregistrujte sa na www.tv-av-akcie.sk. Registrácia musí prebehnúť najneskôr do 10 dní odo dňa nákupu a najneskôr do 10. 1. 2023.
  3. Zakúpený TV a soundbar musíte mať spolu na jednej účtenke.
  4. Spätný bonus vám bude odoslaný do 40 dní od registrácie na účet, ktorý ste v nej uviedli.
  5. Viac informácií a úplné pravidlá akcie nájdete na webových stránkach značky.

 

Akcia platí od 1. 11. 2022 do 31. 12. 2022 alebo do odvolania.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: