Podtrhnite svoj štýl so zastrihávačom fúzov Philips OneBlade Pro 360 s inovatívnym nožom

Zažite revolúciu v holení! Oholiť sa hladko vám pomôže nový zastrihávač fúzov Philips OneBlade Pro 360, ktorý vám umožní komfortne vytvoriť precízne línie, zastrihnúť strnisko či upraviť plnofúz.
Zastrihávač sa pýši nastaviteľným hrebeňom, na ktorom je možné zvoliť až 14 dĺžok, a tak môžete fúzy upravovať presne podľa vašich preferencií. Vďaka inovatívnemu nožu One Blade 360 s otočným kĺbom zažijete ešte pohodlnejšie a hladšie oholenie s oveľa menším počtom ťahov. Nôž je obojstranný a ľahko s ním vytvoríte ostré kontúry a presné tvary ako by ich tvaroval skúsený barber.
Philips OneBlade Pro 360 zastriháva fúzy, nie kožu! Systém dvojitej ochrany vám dopraje najväčšie pohodlie – špeciálne hladký povrch noža zaisťuje plynulosť pohybu a zaoblené hrany špičiek majú na starosť maximálnu šetrnosť pri používaní, a tak vám nehrozí podráždenie kože či porezanie, naopak, sa môžete tešiť na skvelý pocit z hladko oholenej tváre. Či už preferujete holenie na sucho, na mokro, s holiacou penou, alebo gélom, Philips OneBlade Pro 360 vám bude k službám. Zastrihávač je vodotesný, a tak si prídu na svoje zástancovia rôznych druhov holenia. Vodotesnosť navyše zjednodušuje čistenie, stačí ho len opláchnuť pod tečúcou vodou a je hotovo!

Dajte prednosť pohodliu, stavte na jednoduché a efektívne zastrihávanie, tvarovanie a holenie vašich fúzov s Philips OneBlade Pro 360!

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: