Pevný disk 3,5" Seagate Barracuda 1TB (ST1000DM010)

Výrobca: Seagate , Kategória: HDD
Kód tovaru: SEAST1000DM010

Značky: Seagate
Veľkosť disku: 3,5 "
Typ disku: interný
Rozhranie: SATA 6 Gb/s
Určenie: pre PC
Vyrovnávacia pamäť: 64 MB
Otáčky pevného disku: 7 200 ot/min
Kapacita disku: 1 TB

Zistiť dostupnosť

Seagate Barracuda, 1 TB


Pevný disk Seagate Barracuda je určený všetkým majiteľom stolných počítačov. Kombinuje v sebe odolné vyhotovenie a vysokú kapacitu, aby ste mali dostatok priestoru na uloženie všetkých svojich súborov a dôležitých dokumentov. Pracuje v rozhraní SATA III a ponúka prenosovú rýchlosť až 210 MB/s. Vďaka tomu zvládnete kopírovať či prenášať i veľké súbory (napr. hry alebo filmy vo vysokom rozlíšení) v krátkom čase, aby ste pri počítači nemuseli čakať zbytočne dlho.


Disk pracuje so 7 200 otáčkami za minútu a ponúka 64 MB vyrovnávaciu pamäť. Dokáže odolať vysokému rozptylu teplôt od nuly do 60 °C, takže sa nemusíte báť poškodenia disku, a tým pádom aj vašich uložených súborov, ani keď na počítači zadáte viac operácií súčasne a prístroj sa začne zahrievať.


Kľúčové vlastnosti:


  • Stabilný a rýchly chod
  • Veľká kapacita 1 TB
  • Tichá a úsporná prevádzka

Pevný disk vám umožní uložiť všetky súbory prehľadne na jednom mieste.

 


Kvalitná značka


Pri voľbe nového pevného disku pre svoj stolný počítač stavte na osvedčenú kvalitu a kúpte si model od uznávanej spoločnosti Seagate. Disk vyniká kvalitnou konštrukciou a odolnými použitými materiálmi. Dokáže odolať vysokému teplotnému rozptylu a zaistí potrebnú ochranu a stabilitu všetkým uloženým súborom a dokumentom.


 Vysoká kapacita


Majte všetky programy, dokumenty, filmy i hudbu prehľadne usporiadané na jednom mieste. Disk ponúka kapacitu 1 TB, takže vám poskytne viac ako dostatočnú kapacitu, ktorú len tak nezaplníte.


 Rýchly chod


Nečakajte na prenos veľkých súborov celý deň. Disk so 7 200 ot/min a 64 MB vyrovnávacou pamäťou zvládne prenášať súbory rýchlosťou až 210 MB/s, takže ich budete mať na mieste za okamih.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber ST1000DM010
Prevedenie
Typ disku interný
3,5 "
Parametre
1 TB
7 200 ot/min
Typ úložiska HDD
64 MB
Určenie pre PC
Rozhranie
SATA 6 Gb/s
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 17.7 cm
Výška balenia 3.0 cm
Hĺbka balenia 14.6 cm
Váha balenia 0.4 kg
Více informací Méně informací