Pečiatka COLOP e-mark (153117) čierne

Výrobca: COLOP , Kategória: Elektronická razítka
Kód tovaru: CLPEMARKB

Značky: COLOP

Zistiť dostupnosť

COLOP e-mark, čierna


COLOP e-mark je revolučné zariadenie. V čom? V tom, že sa vojde do ruky a pritom ide o multifunkčnú tlačiareň 9 v 1, ktorá dokáže potlačiť čokoľvek potrebujete – dokumenty, šanóny, vizitky, PF-ka atď, ale poslúži aj na marketingové účely, keď môžete potlačiť letáky, obálky, tašky, krabice, dokumenty, kalendáre a mnohé ďalšie čímkoľvek potrebujete, bez toho aby ste museli využívať služby drahých externých firiem.


Práve v cene je ďalší veľký argument, prečo e-mark zakúpiť: každý výtlačok s ním totiž vyjde len na 19 halierov! Jednoduché ovládanie je pritom dosiahnuté vďaka Wi-Fi a mobilnej aplikácii, pričom sú k dispozícii šikovné funkcie, ako je automatický dátum a časčíslovanie, generovanie QR a čiarových kódov a veľké množstvo prednastavených šablón. Na nabitie pritom zariadenie vydrží tlačiť nonstop až 4,5 hodiny a na tlač využíva kvalitnú cartridge od HP.
 Kľúčové vlastnosti:


  • potlačí čokoľvek potrebujete
  • cenová dostupnosť tlače, výtlačok vyjde len na 19 halierov
  • kvalitná cartridge od HP
  • 4,5-hodinová výdrž na nabitie
  • mobilné aplikácie a Wi-Fi

 
 Revolúcia v tlači je tu: tlačiareň, ktorá sa vojde do vašej dlane!

 


Wi-Fi a aplikácie


Na intuitívnu tlač kdekoľvek potrebujete je zariadenie vybavené Wi-Fi a ponúka mobilnú aplikáciu pre Android aj iOS v češtine. Na nabitie pritom v stálej prevádzke dokáže pracovať až 4,5 hodiny a má LED prúžok pre jasnú orientáciu.

 


Rýchlosť aj dostupnosť


COLOP e-mark je spôsob, ako tlačiť ľahko, rýchlo (v priebehu pár sekúnd) a tiež veľmi lacno, lebo každý odtlačok vyjde iba na 19 halierov! Vytlačí pritom čokoľvek potrebujete: text, obrázok, logo, oznámenie, čiarový kód atď.

 


Multifunkčný pomocník


e-mark však nájde využitie aj v kancelárii, kde umožní napríklad potlačiť dokumenty, šanóny, vizitky, PF-ká atď. Naviac ponúka i šikovné funkcie, ako je automatický dátum a čas, číslovanie, generovanie QR a čiarových kódov a veľa prednastavených šablón.

 


Vaša marketingová zbraň


S touto geniálny tlačiarňou potlačíte čokoľvek potrebujete: letáky, obálky, tašky, škatule, dokumenty, kalendáre atď. Využitie nájde aj pri vašich akciách, počas ktorých sa stretávate so zákazníkmi.


Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov (12 mesiacov IČ)
Partnumber 153117
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 13.9 cm
Výška balenia 12.0 cm
Hĺbka balenia 8.6 cm
Váha balenia 0.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu