PC all in-one Asus Vivo V222FAK (V222FAK-BA266T)

Výrobca: Asus , Kategória: All-in-one PC
Kód tovaru: ASUV222FAKBA266T

Značky: Asus
Typ procesora: INTEL Core i5
Počet jadier: 4
Označenie procesora: 10210U
Generácia procesora: Comet Lake
Frekvencia procesora: 1 600 MHz
Frekvencia procesora (maximálna): 4200 MHz
Veľkosť pamäte RAM: 8 GB

Zistiť dostupnosť

Asus Vivo V222FAK, zlatá


Počítač all-in-one Asus Vivo V222FAK sa stane ozdobou každej miestnosti. Skvele sa hodí na každodennú prácu, ale nesklame vás ani počas obľúbenej zábavy. Jeho dominantou je 21,5" displej s Full HD rozlíšením, na ktorom môžete prechádzať web, hrať hry aj sledovať filmy čisto a jasne. O stabilnú prevádzku sa stará procesor Intel Core i5-10210U spolu s 8 GB operačnou pamäťou. Nad displejom sa nachádza webkamera, ktorá vás prepojí s rodinou a priateľmi na diaľku, keď práve nemôžete byť spolu v jednej miestnosti.


Bohatá ponuka konektorov


Svoje programy, aplikácie a súbory môžete prehľadne usporiadať na SSD úložisko s kapacitou 256 GB. V prípade potreby k počítaču ľahko pripojíte externé zariadenia, napr. disky, reproduktory, tlačiareň, telefón a podobne. Nájdete tu konektory HDMI, USB 3.2 aj 2.0, samozrejmosťou sú aj bezdrôtové technológie Bluetooth a Wi-Fi. V balení dostanete s počítačom aj USB klávesnicu a myš, aby ste mohli prístroj ihneď po vybalení začať používať.
 


Kľúčové vlastnosti:


  • Elegantný a moderný počítač a monitor v jednom
  • Veľký 21,5" Full HD displej s tenkým rámikom
  • Pokročilá kvalita zvuku s technológiou ASUS SonicMaster
  • Plynulá a stabilná prevádzka s Intel Core procesorom a 8 GB RAM
  • Bohatá ponuka konektorov (HDMI, USB, LAN) na pripojenie externých zariadení

 


Počítač all-in-one vám zaistí neobmedzenú zábavu.

 


NanoEdge displej


Počítač disponuje nádherným NanoEdge displejom. Ponúka sýte bohaté farby a veľký pomer 87 % vzhľadom k celej prednej strane obrazovky. Lemuje ho tenký rámik, ktorý vás nebude pri práci ani zábave nijako rušiť či rozptyľovať.


 
 


Bohaté farby


Monitor pracuje so 100 % sRGB farebným gamutom. Dokáže obraz vykresliť čisto a realisticky vo Full HD rozlíšení, aby vám scény ožili pred očami. Vďaka širokým sledovacím uhlom 178° / 178° môžete na obrazovku pozerať aj z boku bez toho, aby sa obraz skresľoval alebo dochádzalo k zmene farieb.


 
 


Elegantný dizajn


All-in-one počítač na prvý pohľad zaujme svojim moderným elegantným dizajnom ešte skôr, než ho vôbec zapojíte do zásuvky a prvýkrát spustíte. Má 21,5" monitor a štýlový stojan, ktorý so svojim dizajnom inšpiruje čínskym znakom 人 symbolizujúcim ľudskosť. Displej si navyše môžete nakloniť, aby ste naň vždy perfektne videli.


 
 


Vysoký výkon


Každodenné používanie ho nijako nerozhádže. Plynulý chod bez spomaľovania zaisťuje štvorjadrový procesor Intel Core i5-10210U spolu s 8 GB operačnou pamäťou. Plynulé prechody medzi scénami aj počas rýchlej akcie umožňuje grafika Intel UHD Graphics s rýchlou odozvou.


 
 


Kvalitný zvuk


Rovnako kvalitný ako Full HD obraz je aj zvuk. Ten sa tiahne z dvoch integrovaných stereo reproduktorov s výkonom 6 W. K počítaču preto nemusíte pripájať externé reproduktory ani slúchadlá, aby ste si filmy, hry alebo hudbu vychutnali naplno.


 
 


Bohatá ponuka konektorov


K počítaču môžete ľahko pripojiť svoje externé zariadenia cez štyri dostupné USB 3.1 porty, ktoré ponúkajú až desaťkrát rýchlejší prenos dát oproti bežným USB 2.0 konektorom. Nechýba tu tiež konektor slúchadiel, HDMI alebo LAN. Pomocou Wi-Fi 802.11ac sa pripojíte k domácej sieti bezdrôtovo, aby ste nemuseli riešiť prekážajúce káble.


 
 


Citlivé mikrofóny


Počítač používa moderné mikrofóny, ktoré zvládajú eliminovať okolité ruchy. Plne sa sústredia na váš hlas, ktorý ponúknu ostatným čisto a jasne. Prístroj preto môžete použiť aj na videohovory s rodinou, priateľmi, kolegami i klientmi. Hlasové ovládanie umožňuje aj osobná asistentka Cortana v operačnom systéme Windows 10 Home.


 
 


Vzdialený prístup


Online služba ZenAnywhere vám umožní pripojiť sa k osobným dátam či webkamere aj na diaľku. Stačí sa zaregistrovať a prihlásiť k svojmu účtu.


Záruka 24 mesiacov
Partnumber V222FAK-BA266T
Obrazovka
Uhlopriečka displeja (palce) 21.5 "
Rozlíšenie displeja 1920 × 1080 bodov
nie
Procesor
Počet jadier 4
Typ procesora INTEL Core i5
Označenie procesora 10210U
Generácia procesora Comet Lake
Frekvencia procesora 1 600 MHz
Frekvencia procesora (maximálna) 4200 MHz
Operačná pamäť
Veľkosť pamäte RAM 8 GB
Typ pamäti DDR4
Pevný disk
Typ úložiska SSD
256 GB
Grafická karta
Grafická karta zdieľaná pamäť
Typ grafickej karty Intel
Označenie grafickej karty UHD Graphics
Veľkosť pamäte VGA -
Výbava
Klávesnica áno
Myš áno
Rozhranie
1
4
Výbava webkamera, reproduktory, 1× HDMI
Napájanie
Požiadavka výkonu 90 W
Operačný systém
Microsoft Windows 10
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 48.9 cm
Výška výrobku 38.7 cm
Hĺbka výrobku 16.4 cm
Hmotnosť výrobku 4.8 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 55.0 cm
Výška balenia 55.0 cm
Hĺbka balenia 20.0 cm
Váha balenia 8.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu