PC all in-one Apple iMac 24" CTO M1 8x GPU, 8GB, 256GB, SK - Purple (Z130000D7)

Výrobca: Apple , Kategória: All-in-one PC
Kód tovaru: APPI24CTO011

Značky: Apple
Typ procesora: Apple M1
Počet jadier: 8
Označenie procesora: M1
Veľkosť pamäte RAM: 8 GB
Kapacita úložiska: 256 GB
Typ úložiska: SSD
Grafická karta: zdieľaná pamäť

Zistiť dostupnosť


Apple iMac, fialová


Apple sa pri vývoji iMacu inšpiroval tým najlepším, čo má v ponuke. Výsledkom je 11,5 mm tenký počítač all-in-one s luxusným 4,5K Retina displejom a nekompromisným výkonom zásluhou revolučného čipu Apple M1. Asi každému je pri pohľade naň jasné, že nepripúšťa kompromisy a predstavuje perfektnú voľbu pre tých, ktorí chcú z každého dňa vyťažiť maximum.


Zodpovedajú tomu aj ďalšie atribúty, ako sú napríklad superrýchle porty Thunderbolt, nekompromisné bezdrôtové pripojenie alebo napríklad mikrofóny štúdiovej kvality a najlepšia webkamera s rozlíšením 1080p, akú môžete v Macoch dostať. Apple navyše pribalil aj príslušenstvo ako Magic Keyboard s Touch ID Magic Mouse.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Skutočne vysoký výkon procesora Apple M1
  • Dokonalá symbióza hardvéru a softvéru
  • Telo tenké 11,5 mm
  • Absolútne dokonalý 23,5-palcový 4,5K Retina displej
  • Skvelá kamera na videohovory, rovnako ako mikrofóny štúdiovej úrovne
  • V balení farebne zladená Magic Keyboard s Touch ID Magic Mouse 

Volám sa iMac a ponúkam to najlepšie z produktov Apple!

 


Tenký 11,5 mm


Neuveriteľne tenký dizajn sa Applu podarilo dosiahnuť vďaka nasadeniu revolučného čipu Apple M1. Ten prináša obrovský výkon, ale pritom šetrí veľa miesta, keďže integruje procesor, grafiku, pamäť a ďalší hardvér do jedného čipu. 
 


Neuveriteľne rýchle porty


Ako umelecké dielo pôsobí počítač aj vďaka minimalistickému stojanu. Na zadnej strane objavíte všestranné porty Thunderbolt dosahujúce neuveriteľných rýchlostí.

 


Magnetický konektor


Jednoduché nabíjanie zaistí magnetický konektor s opleteným káblom farebne zladeným s farbou iMacu, ktorú zvolíte.

 


23,5-palcový 4,5K Retina displej


Nádherný 4,5k Retina displej ocenia tí najnáročnejší užívatelia - vrátane profesionálov pracujúcich s grafikou na tej najvyššej úrovni vďaka širokému farebnému gamutu P3 s viac ako miliardou farieb a vysokým jasom 500 nitov. Antireflexná úprava je garanciou vyššieho komfortu bez nežiaducich odleskov, zatiaľ čo technológia True Tone automaticky upraví teplotu farieb displeja podľa okolitého svetla pre maximálne prirodzený zážitok z displeja.

 


1080p kamera FaceTime HD


Apple nasadil tu vôbec najvyspelejšie kameru, ktorú v Macu môžete mať. Ponúka dvakrát vyššie rozlíšenie na videohovory a má väčší snímač - to znamená, že zachytí viac svetla pre celkovo kvalitnejší obraz. Tomu napomáha tiež procesor obrazového signálu (ISP) čipu M1.

 


Mikrofóny štúdiovej kvality


Rovnako tak si Apple počínal v oblasti mikrofónov, keď nasadil to najlepšie, čo šlo. Výsledkom je tak krištáľovo čistá komunikácia s priateľmi, rodinou i spolupracovníkmi, rovnako ako možnosť nahrávať podcasty atď. V tele má iMac tri mikrofóny štúdiovej kvality, ktoré za každých podmienok zaistia čistý a detailný zvuk. Technológia formovania lúčov sa navyše postará o filtráciu ruchov na pozadí.

 


Špičkový zvukový systém


Vychutnáte si tiež úplne luxusný zvuk, ktorý naplní aj veľké miestnosti. Starajú sa o to dva páry basových reproduktorov pre hlboké basy bez nežiaducich vibrácií. Ku každému páru je k dispozícii aj výkonný výškový reproduktor. Dohromady táto zostava servíruje detailné zvuky, či už si chcete užívať obľúbený film, počúvať hudbu, alebo napríklad hrať. Pokročilé algoritmy navyše zaisťujú podporu priestorového zvuku Dolby Atmos.

 


Dokonalé spojenie hardvéru a softvéru


Apple od základu optimalizoval MacOS Big Sur tak, aby čo najlepšie využil plný potenciál čipu M1. Vďaka tomu sa vám dostane oveľa rýchlejších reakcií a ďalších inovácií. Napríklad výkon procesora je až o 85 % vyšší oproti 21,5-palcovému iMacu, pri grafike je to dokonca dvojnásobok výkonu. To oceníte vždy, dvojnásobne v náročných aplikáciách, ako je Xcode alebo Affinity Photo. Navyše beží dokonale ticho a maximálne spoľahlivo!

 


Dokonalá dvojka iMac + iPhone


Kombinácia iPhonu a iMacu je bez preháňania návyková. Dostanete totiž dokonalú synergiu, kedy si môžete obľúbený obsah z iPhonu užívať na veľkej obrazovke iMacu. Naopak iPhone vám na cestách sprostredkuje cestu k všetkému vo vašom iMacu.

 


Revolučná Magic Keyboard


Apple k iMacu pribalí aj príslušenstvo - a nie hocijaké. Môžete sa tešiť na farebne zladenú klávesnicu aj myš Magic Mouse. Magic Keyboard disponuje špeciálnymi klávesmi Spotlight, diktovanie, funkciou Nerušiť a emotikonmi. Na jej tele navyše nájdeme revolučný prvok, ktorým je čítačka odtlačku prstov Touch ID na rýchle a zabezpečené prihlásenie do PC, rovnako ako verifikáciu platieb pomocou Apple Pay a ďalšie využitie.


Záruka 24 mesiacov (12 mesiacov IČ)
Partnumber Z130000D7
Obrazovka
Uhlopriečka displeja (palce) 23.5 "
Rozlíšenie displeja 4480 x 2520 bodov
Nie
Procesor
Počet jadier 8
Typ procesora Apple M1
Označenie procesora M1
Operačná pamäť
Veľkosť pamäte RAM 8 GB
Pevný disk
Typ úložiska SSD
256 GB
Grafická karta
Grafická karta zdieľaná pamäť
Typ grafickej karty Apple
Označenie grafickej karty M1 8x GPU
Výbava
Klávesnica Bezdrôtová
Myš Bezdrôtová
Rozhranie
4
Výbava USB-C, 1x DisplayPort, Webkamera, Reproduktory
Operačný systém
macOS
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 54.7 cm
Výška výrobku 46.1 cm
Hĺbka výrobku 14.7 cm
Hmotnosť výrobku 4.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 16.3 cm
Výška balenia 56.8 cm
Hĺbka balenia 66.0 cm
Váha balenia 11.2 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu