PC all in-one Apple iMac 21,5" Retina 4K SK (MNDY2SL/A)

Výrobca: Apple , Kategória: All-in-one PC
Kód tovaru: APPMNDY2SLA

Počítač All In One 21.5", i5-(3GHz) , RAM 8GB DDR4 2400Mhz, HDD 1TB - rychlost otáček: 5400 ot/min, bez optické mechaniky, Radeon Pro 555 - 2GB, macOS Sierra

Zistiť dostupnosť

Apple iMac 21,5"


Vízia nad slnko jasnejšia.Vtiahnuť ťa do všetkého, na čom robíš. O tom je tento iMac. A je presvedčivejší ako kedykoľvek predtým. Úplne nové procesory, najvyspelejšia grafika, inovatívne úložisko a rozhranie s väčšou priepustnosťou posúvajú tvoj zážitok na nebývalú úroveň. Všetko ožíva na najjasnejšom a najfarebnejšom Retina displeji, aký sa kedy na iMacu objavil. Jasná vec.
Predstav si rýchlosť.


A pridaj.


iMac je teraz rýchly a výkonný ako ešte nikdy. Má procesor Intel Core i5 siedmej generácie a najnovšiu vysoko výkonnú grafiku. Aj jeho úložisko ide na plné obrátky. Všetko tak môžeš robiť na plný plyn.

Vyrendruje ti úsmev na tvári.


iMac má výkonnú novú grafiku série Radeon Pro 555, takže všetko je skvelé predstavenie. 21,5-palcový iMac s Retina 4K displejom má až 4 GB vyhradenej VRAM. Vo vizuálnych efektoch a 3D grafike je poznať hrubá sila v tej najostrejšej podobe. S rezervou stačí aj na náročné editácie videa. Takže vo Final cute bude Pro X môžeš robiť na multicam projektoch až s piatimi prúdmi 4K videa v plnom rozlíšení.

Zober to rýchlejšie.


Každý model iMacu má úplne nový procesor Intel Core siedmej generácie. Takže je rýchlejší než predtým. 21,5-palcový model má základnú frekvenciu 3,0 GHz. A v aplikáciách náročných na procesor, ako je potrebné Logic Pro alebo Final Cut Pro, sa ti o ešte väčší výkon postará Turbo Boost. Aj keď prispôsobenie výkonu procesora prebieha na pozadí, bude poriadne vidieť.

Skutočne. Virtuálna realita prvýkrát na iMacu.


Na iMacu debutuje virtuálna realita. S možnosťou spracovávať 360° video v aplikáciách ako Final Cut Pro a vytvárať špičkový 3D VR obsah.

V brilantnej forme.


Retina displej nového iMacu len žiari. S miliardou farieb a jasom 500 nitov uvidíš grafiku na obrazovke v úplne novom svetle. Hustota pixelov je tak vysoká, že nerozoznáš ani jediný. Text je tak jasný a ostrý, že aj e-maily a dokumenty budú nebývalo elegantné. Toto je ten najlepší Retina displej, aký kedy Mac mal.

Farby. Čo vyfotíš, to vidíš.


Svet je plný nádherných farieb, a preto ich Apple na obrazovku iMacu dostal oveľa viac než predtým. Namiesto štandardných bielych LED v Retina displeji použil vyspelejšie LEDky s luminiscenciou červenej a zelenej. Tým dosiahol farebného rozsahu P3. A pretože sú všetky tri farby (červená, zelená a modrá) zastúpené rovnomerne, sú aj farebné tóny presnejšie a vyváženejšie.

Thunderbolt 3. Rýchla spojka nastupuje.


Všetky modely iMacu majú štandardne dva porty Thunderbolt 3 (USB-C). Tie umožňujú prenosy dát medzi počítačom a externými diskami alebo kamerami rýchlosťou až 40 Gb/s. Poskytujú dvojnásobnú šírku pásma pre pripojenie displejov a zrkadlenie videa. K štyrom portom USB 3 pripojíš ľubovoľné periférie vrátane tlačiarne, iPhonu alebo flashovej jednotky. A extrémne rýchlym trojprúdovým Wi-Fi a bezdrôtovou technológiou Bluetooth 4.2 sa okamžite pripojíš, k čomu potrebuješ.

Tu sa nepracuje. Tu sa žasne.


K fantastickému displeji iMacu si cez Thunderbolt 3 pridáš ešte jeden 5K displej. Alebo si pripoj dva 4K displeje a získaš obrazovú plochu s viac ako 32 miliónmi pixelov.

V piatich milimetroch môžeš rozohrať more vecí.


iMac bol vždy vrcholom dizajnu a funkčnosti: integrovaný počítač, ktorý má všetky súčasti vrátane displeja, procesora, grafiky, úložiska a pamäti zabudované v jednom dizajnovo dokonalom tele. Nový iMac má najvyspelejší, najbrilantnejší displej stolného počítača, aký kedy Apple vyrobil. A je napchatý najnovšími vysoko výkonnými technológiami, ktoré posúvajú jeho výkon na úplne novú úroveň. Pritom je u okraja tenký len 5 mm.

macOS


Preto sa Macu nič nevyrovná.


MacOS je operačný systém každého Macu. MacOS Sierra prináša na Mac Siri – spolu s ďalšími možnosťami práce s fotkami, bezpečnejším nakupovaním na internete a ešte hladšou spoluprácou medzi zariadeniami.


iMac
Retina. Kolosálna a grandiózna.
Náš cieľ pri navrhovaní iMacu sa nikdy nezmenil: vytvoriť dokonalý zážitok zo stolného počítača. Najlepší displej v spojení s vysokovýkonnými procesormi, grafikou a úložným priestorom – to všetko v neuveriteľne tenkom a jednoliatom tele. A tohto nášho cieľa sme sa pridŕžali aj v prípade úplne nového 21,5-palcového iMacu s displejom Retina 4K. Podobne ako prevratný 27-palcový model 5K prináša takú veľkolepú kvalitu obrazu, až máš pocit, ako keby všetko ostatné naokolo zmizlo. Umocňuje tak ten najfantastickejší zážitok, aký ti doteraz iMac mohol priniesť, a zároveň predstavuje ďalší nádherný krok na ceste za týmto cieľom.

Inovácia nemá konca kraja.
Preniesť displej Retina na iMac si vyžadovalo neuveriteľné množstvo technických inovácií. Svedčí o tom aj dizajn, ktorý je na okrajoch tenký iba 5 mm, a predsa dokáže vyvolať dojem, ako keby všetko ostatné naokolo prestalo existovať. Medzi teba a tvoj obľúbený obsah tak nevstupuje vôbec nič. Jednoliaty a nádherný iMac s displejom Retina je technologickou raritou so špičkovým dizajnom. A tiež elegantnou dominantou tvojej kancelárie.

Nabité novinkami. A tiež nabíjateľné.
Nová klávesnica Magic Keyboard, myš Magic Mouse 2 a Magic Trackpad 2 sú vynovené tak, aby ťa bavila každá interakcia s nimi. Od vstavanej nabíjateľnej batérie až po znížený profil boli vylepšené tak, aby ponúkali viac pohodlia a funkcií než kedykoľvek predtým. Po spárovaní s iMacom sa čaro ich používania ešte znásobuje.

Rýchle pripojenie
pre vysoký výkon.
iMac je ohromujúco tenký. Je však nabitý vyspelými technológiami. Dva porty Thunderbolt 2 sú štandardnou súčasťou každého modelu iMacu a poskytujú bleskurýchly prenos dát pre externé jednotky a kamery. Štyri porty USB 3 ti ponúkajú kopu možností na pripojenie periférnych zariadení vrátane tlačiarne, videozariadení a ďalšieho príslušenstva. A vďaka ultrarýchlej trojkanálovej bezdrôtovej technológii Wi-Fi a rozhraniu Bluetooth 4.0 sa okamžite pripojíš k celému svojmu obľúbenému obsahu.

Preto sa Macu nič nevyrovná.
macOS je operačný systém, ktorý stojí za všetkým, čo v Macu robíš. So systémom macOS Sierra prichádza do Macu Siri a spolu s ňou aj nové možnosti prezerania fotiek, bezpečnejšie nakupovanie na internete a plynulejšia spolupráca medzi viacerými zariadeniami.

Najlepšie vstavané aplikácie sú teraz aj najkrajšie.
Každý nový Mac sa dodáva s aplikáciami Fotky, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers a Keynote. Od prvého okamihu tak môžeš tvoriť. Máš v ňom aj skvelé aplikácie na mailovanie, surfovanie na webe, posielanie textových správ, videohovory FaceTime – a dokonca aj aplikáciu na hľadanie nových aplikácií.

Všetko, čo máš na iMacu rád, máš aj na všetkých svojich zariadeniach.
iCloud uchováva tvoj obsah a poskytuje ti prístup k hudbe, fotkám, kalendárom, kontaktom a ďalšiemu obsahu z tvojho ľubovoľného zariadenia. S iCloud Drive môžeš všetky svoje prezentácie, tabuľky, súbory PDF, obrázky a ďalšie typy dokumentov bezpečne uložiť v iCloude a mať k nim prístup zo svojho iPhonu, iPadu, iPodu touch, Macu či PC.

Záruka 24 mesiacov (12 mesiacov IČ)
Partnumber MNDY2SL/A
Obrazovka
Uhlopriečka displeja (palce) 21.5 "
Rozlíšenie displeja 4096x 2304 bodov
Nie
Procesor
Počet jadier štvorjadrový procesor
Typ procesora INTEL Core i5 Kaby Lake
Frekvencia procesoru 3000 MHz
Operačná pamäť
8GB
Typ pamäti DDR4
Frekvencia pamäti 2400 MHz
Pevný disk
Typ pevného disku HDD
1000 GB
5400 ot/min
Optická mechanika
Optická mechanika bez optickej mechaniky
Grafická karta
Grafická karta nezdieľaná pamäť
Typ grafickej karty ATI
Označenie grafickej karty Radeon Pro 555
Veľkosť pamäti VGA 2048 MB
Výbava
Čítačka pamäťových kariet Áno
Klávesnica áno
Myš áno
Komunikácia
Áno
Áno
Áno
Rozhranie
Nie
Nie
Nie
Nie
4
Operačný systém
macOS Sierra
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 54.0 cm
Výška balenia 22.6 cm
Hĺbka balenia 64.0 cm
Váha balenia 8.3 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu