Párty reproduktor LG OK75 čierny

Výrobca: LG , Kategória: Párty reproduktory
Kód tovaru: LGGOK75

Party reproduktor, výkon 1000W, Bluetooth, DJ efekty, funkce karaoke, LED Party Lighting, USB, AUX In, síťový 230V

Zistiť dostupnosť

LG OK75


LG OK75 je Hi-Fi systém s úplne špičkovým výkonom 1 800 W, obrovským dôrazom na basy a celkovo luxusnou výbavou pre dokonalú atmosféru na vašu párty aj pri sledovaní televízora. Vypomáha si aj DJ efektmi s LED svetlami alebo funkciou karaoke, ktorá dodá šťavu úplne každému večierku s priateľmi.


Vo výbave má ako CD, tak aj USB pre prehrávanie hudby z flashdiskov a ponúka sa tiež možnosť bezdrôtového spárovania pre streamovanie hudby z telefónov, tabletov a ďalších inteligentných zariadení vďaka Bluetooth. Rovnako tak má ale aj klasický FM tuner pre príjem rádiových staníc a tiež kolieska + držadlo pre skutočne ľahký prenos.


Vašu párty urobím nezabudnuteľnú. Len pozor na susedov.

Výkonné basy


12palcový basový reproduktor sa stará o to, aby prekreslenie a sila basov bola neprekonateľná, a vďaka nej sa stali vaše párty ešte legendárnejšie.

Party Lighting


Čo okrem tanca urobí párty ešte zábavnejšou? Samozrejme, že osvetlenie. Môžete využiť celý rad vzrušujúcich efektov, vrátane Dual Strobe a Dance Lighting, ktoré pulzujú do rytmu hudby, ktorú tak nielen počujete, ale aj uvidíte.

Karaoke Creator


S funkciou Karaoke Creator sa môžete kedykoľvek v kombinácii s mikrofónom (k dokúpeniu) stať spevákom vášho obľúbeného songu. Samozrejme, je k dispozícii aj podrobnejšie nastavenie, ktoré sa viac prispôsobí práve vášmu hlasu.

Hlasové filtre


S karaoke súvisia aj integrované hlasové filtre, ktoré vám pomôžu zvýrazniť či pozmeniť váš hlas, aby znel ešte viac hviezdne a všetci sa pobavili.

Rukoväť a kolieska


Reproduktor má ohromný výkon, ale napriek tomu sa ľahko prenáša vďaka vstavanej rukoväti a kolieskam s hladkým pojazdom.

Vstupy USB


Na tele reproduktora sú hneď dva USB vstupy umožňujúce pripojiť napríklad flashdisk. Aj vďaka nim ide preniesť súbory z jednej USB jednotky do inej a nahrávať z rôznych vstupov vrátane CD, AUX a FM rádia.

Multi Jukebox


K reproduktoru je možné bezdrôtovo prostredníctvom Bluetooth pripojiť napríklad smartfón, tablet alebo iné kompatibilné zariadenie a prehrávať z nich zvuky. Multipoint pritom umožňuje súčasné spárovanie až troch prístrojov.

Synchronizácia zvuku LG


Samozrejme možno reproduktor použiť aj v kombinácii s vaším televízorom, kedy následne môžete hlasitosť regulovať čisto pomocou diaľkového ovládača televízora. Stačí prepojiť televízor a reproduktorami optickým káblom a prostredníctvom obrazovky dokončiť jednoduché nastavenie.


LG OK75
One-body minisystém s obdivuhodným výkonem 1000W. Světelné LED diody, funkce karaoke a DJ efekty zaručují, že si každý může zábavu pořádně užít. LG OK75 nabízí možnost připojit více Bluetooth zařízení najednou, CD přehrávač, FM rádio, 2 USB vstupy, 2 vstupy na mikrofon a díky kolečkům velmi jednoduchou možnost přepravy.

Informace
Design, vlastnosti a technické údaje produktů se mohou měnit bez předchozího upozornění.

Parametry

Základní údaje
Modelová řada 2018
Subwoofer (typ) ANO (Integrovaný)
Barva Černá
Osvětlené reproduktory ANO
Hudební výkon
Celkový hudební výkon 1800 W
Specifikace
Bluetooth ANO
Přehrává DVD NE
Přehrává CD ANO
Přímé nahrávání na USB ANO
WiFi NE
Rádio ANO FM
Režim PRIVATE SOUND NE
Vstupy a výstupy
Portable In (vstup) 1
USB 2
Aux In L/R 1
FM anténní vstup 1 + 2 vstupy pro mikrofon

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Základná špecifikácia
1000 W
Áno
NFC Nie
Áno
Áno
Nie
Nie
bez zvýšenej odolnosti
Podpora nabíjania mobilného telefónu Nie
Napájanie sieťové 230V
čierna
Označenie BT pripojenia LG OK75
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 33.0 cm
Výška výrobku 92.5 cm
Hĺbka výrobku 36.0 cm
Hmotnosť výrobku 9.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 38.0 cm
Výška balenia 43.0 cm
Hĺbka balenia 99.0 cm
Váha balenia 12.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu