Párty reproduktor GoGEN BPS898 čierny

výpredaj
Výrobca: GoGEN , Kategória: Párty reproduktory
Kód tovaru: GOGBPS898

Party reproduktor, výkon 70 W, hudba přes Bluetooth, karaoke, mikrofon v balení, podpora formátu MP3, vstup AUX, 2 x vstup pro mikrofon, USB, výdrž baterie 5 hodin

Zistiť dostupnosť

GoGEN BPS898, čierna


GoGEN BPS898 je párty reproduktor, ktorý si zamiluje každý, kto má rád hudbu. Využijete ho nielen pri domácich večierkoch, ale aj na rodinných oslavách, záhradných stretnutiach s priateľmi alebo na športových podujatiach aj firemných večierkoch. Je vybavený technológiou Bluetooth pre streamovanie hudby až na vzdialenosť 10 metrov zo smartfónov a tabletov. Má ľahko prenosnú konštrukciu, čo uľahčuje aj teleskopická rukoväť v kombinácii s kolieskami.


Karaoke a skvelý výkon


Reproduktory disponujú celkovým výkonom 70 W (2× 35 W), takže ak budete chcieť, bude o vašom večierku vedieť celá ulica. Každú párty rozbehne s pomocou funkcie karaoke, kedy ponúka dva vstupy pre mikrofón s vlastným ovládaním hlasitosti. Ponúka sa aj možnosť pridať ozvenu (ECHO) pre zabavenie detí.


Poriadne basy


Reproduktor má k dispozícii aj funkciu zvýraznenia basov. Hudba z neho je pritom dokonale čistá a detailná. Nechýbajú dokonca ani preddefinované ekvalizéry.


5 hodín hudby na cestách


Obľúbených interpretov môžete počúvať v hudobnom formáte MP3. V tele reproduktora sa našlo miesto pre dobíjací akumulátor, a tak môžete po dobu 5 hodín počúvať obľúbené tóny pri maximálnej hlasitosti. Ak sa uspokojíte s nižšou úrovňou hlasitosti, môžete si hudbu užívať až niekoľkokrát dlhšie. Maximálnu informovanosť zaisťuje LCD displej.

Jedinečný vzhled, skvělý výkon

Přenosný party reproduktor GoGEN BPS898 je jedinečný výrobek který svým zvhledem a rozsahem funkcí zaujme každého kdo se rád odliší a poslouchá muziku naplno. Hodí se na party všeho druhu, rodinné oslavy, svatby, garden party, ozvučení cvičebních lekcí, karaoke večírky, firemní prezentace, sportovní akce nebo jen tak pro kvalitní reprodukci oblíbené hudby. Díky Bluetooth technologii streamujete muziku až na vzdálenost 10 metrů.

Ještě snadnější přeprava
Reproduktor je přenosný, vybavený madlem pro pohodlné uchopení. Velkou výhodou party repro BPS 898 je teleskopická rukojeť v kombinaci s kolečky, které umožňují ještě snadnější přepravu. Není to žádný drobek, ale s výškou 55 cm a váhou kolem 6 kg stále není problém ho převážet na akce všeho druhu.

O zábavu postaráno Pozor na ovladač hlasitosti, se svým výstupním výkonem 70W opravdu není problém pořádně naštvat sousedy, ozvučí i pořádně velké prostory. Umí i karaoke, disponuje dvěma výstupy pro mikrofon s vlastním ovládáním hlasitosti. Přidat můžete i funkci ozvěny ( ECHO), kterou milují především děti.

Pořádná dávka Bassů Kromě toho, že party speaker reprodukuje hudbu v maximálně čisté a zvukově silné míře, tak ze všech jmenovaných funkcí je dobré zmínit i možnost nastavení vlastních basů a přednastavené ekvalizéry.

Dlouhých 5 hodin na plno! Prostřednictvím party speakeru si můžete pouštět muziku v MP3 formátu. Nabíjecí akumulátor vám dá šťávu až na 5 hodin při nastavení maximální hlasitosti. Pro lepší orientaci oceníte přehledný LCD displej.

Party reproduktor GoGEN BPS 898 Bluetooth

 • LCD displej
 • Bezdrátové Bluetooth streamování
 • Karaoke - Mikrofon je součástí balení
 • Podpora formátu MP3
 • Přednastavené ekvalizéry
 • Zvýraznění basů
 • Nabíjecí akumulátor
 • Doba provozu na akumulátor 5 hodin
 • Frekvenční rozsah 40 Hz - 15 kHz
 • Výstupní výkon 70 W

Konektory

 • USB vstup
 • 2 x vstup pro mikrofon - 6,3 mm JACK
 • AUX IN - 3,5 mm JACK

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
70 W
Výdrž batérie 5 hod.
Napájanie sieťové 230V, vstavaný akumulátor
Rozmer (cm) 53 cm
Bezdrôtové pripojenia Bluetooth
Rádio Nie
Označenie BT pripojenia GOGEN PARTY 898
Podpora nabíjania mobilného telefónu Nie
Nie
bez zvýšenej odolnosti
Áno
Áno
čierna
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 37.5 cm
Výška výrobku 53.0 cm
Hĺbka výrobku 23.5 cm
Hmotnosť výrobku 7.7 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 42.5 cm
Výška balenia 58.5 cm
Hĺbka balenia 28.5 cm
Váha balenia 9.1 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu