Parný vysávač Polti UNICO MCV80_TOTAL_CLEAN & TURBO biely/modrý

doprava zadarmo
Výrobca: Polti , Kategória: Parné vysávače
Kód tovaru: PTIPBEU0100

Príkon: 2200 W
Dĺžka kábla: 7 m
Integrovaná ručná jednotka: Nie
Typ: parný vysávač
Max. prevádzkový tlak: 6 bar
Čas nahriatia: 5 min.
Značky: Polti

Naša cena s DPH:

798.90

Na splátky od: 24 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť


Polti MCV80 Total Clean & Turbo, biela/modrá


Myslíte si, že multifunkčný prístroj, ktorý nahradí mop, klasický konvenčný vysávač aj stierku na okná, je úplné sci-fi? Polti MCV80 Total Clean & Turbo vás z tohto omylu veľmi rýchlo vyvedie. Jedná sa o vysávač, ktorý okrem vysávania pevných nečistôt zvládne aj parné čistenie a vysúšanie v prípade mokrých škvŕn.

Žiadna špina neodolá

Hlavnou zbraňou tohto prístroja v boji proti škvrnám je účelná aplikácia horúcej pary. Tá vzniká už počas 5 minút v nahrievacom generátore, teda na nahriatie nebudete musieť príliš dlho čakať. Stály výstup pary, ktorý činí 95 gramov za minútu v kombinácii s tlakom 6 barov, zaručuje okamžité rozpustenie aj veľmi odolnej špiny.

Alergici a citlivejší jedinci ocenia precíznu 5stupňovú filtráciu, vďaka ktorej vysávač zachytí aj tie najjemnejšie prachové častice. Súčasťou balenia je okrem hlavnej kefy tiež mini turbo kefa vhodná najmä pre odstraňovanie zvieracej srsti z čalúnenia, parná stierka na sklo, klasický koncentrátor, alebo špeciálny nadstavec, ktorý veľmi účinne sústreďuje silu pary a je tak vhodný pre odstránenie nečistôt zo škár a podobných miest , o ktorých ste si možno mysleli, že už nikdy nevyčistíte.

Poradím si precízne a šetrne s akýmkoľvek povrchom vašej domácnosti.

 

 

 

Vhodné na všetky povrchy

Či už máte doma linoleum, plávajúce podlahy alebo drsné koberce, tento model si so všetkými týmito povrchmi poradí. Okrem toho, že aplikácia pary je veľmi účinná pri odstránení škvŕn, zostáva šetrná a vaše podlahy sú tak v úplnom bezpečí.

 

 

Silný pomocník

Skvelé výsledky pri umývaní podláh alebo čistení kobercov zabezpečuje najmä výstup pary, ktorý dosahuje až 95 gramov za minútu. Vďaka tlaku pary 6 barov sa navyše veľmi jednoducho uvoľnia aj tie najodolnejšie škvrny.

 

 

Jednoduchá manipulácia

K pohodlnej manipulácii s vysávačom vám napomôže výsuvná rukoväť. Tá je dostatočne dlhá a je zakončená ergonomickou koncovkou pre pohodlné držanie. Nielen táto rukoväť, ale aj otočné kolieska vám napomôžu k bezproblémovému ovládaniu vysávača za ktorejkoľvek situácie.

 

 

Bohatá sada príslušenstva

Jednou z hlavných predností tohto modelu je jeho bohatá sada príslušenstva, ktorá výrazne rozširuje možnosti vysávača. Nájdete v nej rad kief, ktoré vám umožnia vyčistiť akýkoľvek povrch vašej domácnosti.

 

 

Všetko pohromade

Sadu príslušenstva môžete mať navyše veľmi jednoducho po ruke vďaka špeciálnemu držiaku, ktorý je umiestnený na výsuvnej rukoväti. Ak teda budete chcieť zmeniť zakončenie vysávača, nemusíte kefy už nikdy hľadať.

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ parný vysávač
Integrovaná ručná jednotka Nie
2200 W
Max. prevádzkový tlak 6 bar
5 min.
7 m
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 26.0 cm
Výška výrobku 45.0 cm
Hĺbka výrobku 51.0 cm
Hmotnosť výrobku 10.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 39.5 cm
Výška balenia 54.0 cm
Hĺbka balenia 59.0 cm
Váha balenia 17.3 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu