Parný naparovač odevov Tefal IXEO QT2020E0 čierny/medený

výpredaj Odporúčame
Výrobca: Tefal , Kategória: Naparovačky odevov
Kód tovaru: TEFQT2020E0

Odvápňovanie: Áno
Bezpečnostné vypínanie: Áno
Parný výkon: 90 g/min
Objem nádržky (na vodu): 1100 ml
Príkon: 2170 W
Typ naparovačky: so stojanom
Značky: Tefal
výpredaj: Áno

Zistiť dostupnosť

TEFAL IXEO POWER QT2020E0TEFAL IXEO POWER QT2020E0


Aj žehlenie vás môže baviť! S naparovačom odevov TEFAL IXEO POWER QT2020E0 si túto nepríliš populárnu činnosť maximálne zjednodušíte. Vďaka zabudovanej doske odpadá nutnosť používať žehliacu dosku. Doma tak nemusíte skladovať niekoľko zariadení, ale stačí vám len žehliaci systém Tefal IXEO Power. Odevy navyše budete mať vyžehlené za výrazne kratší čas a bez straty kvality.


Špičkový parný výkon


Naparovač odevov od značky Tefal sa pýši nepretržitým výstupom pary až 90 g/min a parným rázom až 200 g/min. Kombinácia silného tlaku pary (5,8 barov) a vysokých teplôt pri žehlení dokáže zničiť až 99,9 % zárodkov a baktérií. To je veľmi príjemná správa nielen pre alergikov. Vyberať môžete z 3 stupňov nastavenia pary. O pripravenosti pary vás prehľadne informuje kontrolka.


Užitočné funkcie


Máte naparovací systém umiestnený v spálni, ale napadlo vám, že by ste sa pri žehlení radi pozreli na seriál? Pomocou drobných koliesok je možné zariadenie ľahko premiestniť kamkoľvek potrebujete. Pre dokonalé vyžehlenie oblečenia z nepoddajnej látky využite kefu na textil, ktorú nájdete v príslušenstve tohto modelu. Máte obavy z vodného kameňa? Nemusíte, vďaka oplachovaciemu systému, ktorý rieši odvápnenie, si naparovač svoju optimálnu funkčnosť bude zachovávať po dlhú dobu.S naparovačom odevov Tefal IXEO Power zažijete revolúciu v žehlení!

TEFAL IXEO POWER QT2020E0


 


Bleskurýchle zahrievanie


Tesne pred odchodom z domu ste zistili, že nemáte vyžehlenú košeľu? S naparovačom Tefal to zvládnete napraviť aj na poslednú chvíľu. Žehlička totiž na zahriatie potrebuje iba 70 sekúnd.


 


TEFAL IXEO POWER QT2020E0


 


Vyberateľná nádobka na vodu


Zásobník na vodu je možné kedykoľvek vybrať a doplniť. Disponuje objemom 1,1 litra, čo bohato postačuje až na niekoľko hodín žehlenia. Množstvo vody si pritom nemusíte strážiť sami, na potrebu doplnenia tekutiny vás automaticky upozorní praktická kontrolka.


 


  


TEFAL IXEO POWER QT2020E0


 


Technológia šikovnej ochrany


Máte strach, že dôjde k zničeniu vášho oblečenia z jemných látok ako je napríklad hodváb? Takéto obavy môžete hodiť za hlavu. Vďaka technológii no-setting Smart Protect žehličku nemusíte nastavovať. Tak je eliminované riziko zvolenia nesprávnej teploty.


 


 


 
 


Integrovaná doska s 3 polohami


Či už chcete žehliť vertikálne, alebo horizontálne, so zabudovanou doskou je to zakaždým hračka. Jednoducho ju nastavte do jednej z troch polôh (kolmo, horizontálne a 30°) a užívajte si maximálne pohodlné žehlenie. Veľkosť dosky je navyše ideálna pre akékoľvek oblečenie ľubovoľných rozmerov a tvarov.

 


Odnímateľná základňa


Potrebujete len rýchlo osviežiť odevy zavesené na vešiaku? Praktická odnímateľná základňa to umožňuje. Použiť ju môžete aj na záclony a závesy.

 


Ako vyčistiť zberač vodného kameňa


Vďaka oplachovaciemu systému, ktorý rieši odvápnenie, si naparovač svoju optimálnu funkčnosť bude zachovávať po dlhú dobu.

 


Dezinfikuje vaše odevy


Naparovač spolieha na intenzívnu silu pary, takže vaše odevy nielenže osvieži, ale tiež vydezinfikuje a zbaví ich až 99,9 % vírusov, baktérií a zárodkov.

 


Opraviteľnosť po dobu 10 rokov


Spoločnosť Tefal sa zapojila do boja proti znečisťovaniu životného prostredia a proti produkcii zbytoční odpadov. Zavázala sa, že po dobu 10 rokov bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov.

  

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ naparovačky so stojanom
Príkon 2170 W
Objem nádržky (na vodu) 1100 ml
Parný výkon 90 g/min
Áno
Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 40.0 cm
Výška výrobku 168.0 cm
Hĺbka výrobku 40.0 cm
Hmotnosť výrobku 15.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 39.5 cm
Výška balenia 44.5 cm
Hĺbka balenia 59.5 cm
Váha balenia 15.0 kg
Více informací Méně informací